מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

"איך נמשיך בלי עידן"

עידן צחייק 1

כך אמר המאמן ברוך חסן בעקבות הטרגדיה של עידן צחייק ז"ל, שנהרג בתאונת דרכים על אופניים חשמליות.

עידן צחייק

ביום שישי, לאחר שסיים את לימודיו בבית ספר טשרנחובסקי עם הרבה תוכניות לחופשת הפסח, הגיע קבוצת מכבי השרון נתניה, עידן צחייק, למגרש בשפירא למשחק ליגה נגד עליה כפר סבא, לאחר המשחק בדרכו הביתה קרה הנורא מכל, עידן צחייק נהרג בתאונת דרכים והותיר עיר שלמה המומה וכואבת.

עידן היה אוהד מושבע של מכבי נתניה ואף היה איש הקשר של המועדון עם ילדי המתנ"ס בדורה שם התנדב, לידיו נמסרו מידי שבוע כרטיסי הזמנה למשחקי הבית של מכבי נתניה והוא מצידו דאג לחלק את הכרטיסים לילדי המתנ"ס. בעלי מכבי נתניה אייל סגל אמר: "אבדה קשה וכואבת, ראיתי אותו כמעט בכל משחקי החוץ של הקבוצה ובטח במשחקי הבית, הוא היה אוהד מושבע של מכבי נתניה ולבטח נמצא דרך להנציח את זכרו".

 

המאמן ברוך חסן מסר למערכת העיתון השבוע בנתניה: "עידן היה בין מייסדי הקבוצה, אחד השחקנים הרציניים שהיו לי, שחקן מתמיד, אחראי ומסור ואיני מדבר כך רק בגלל המקרה הטרגי הוא היה באמת ילד כזה, מקצוען מהנשמה. קשה להקל שאעביר אימון ועידן לא יהיה נוכח. התאונה אירעה כאשר סיימנו משחק ליגה במגרש "בשפירא", בדרכי הביתה אני שומע ברדיו בעת החדשות שנער נפגע בתאונה עם אופניים חשמליים ברחוב שמואל, ישר נדלקה לי נורה אדומה, משום שחצי קבוצה מגיעים לאימונים עם אופניים חשמליים. אחרי כמה דקות מתקשר אליי מנהל הקבוצה ירון נדם ומוסר לי שעידן מעורב בתאונה ופינו אותו לבית חולים לניאדו, ישירות נסעתי לניאדו וצערי כשהגעתי כבר הבנתי שעידן לא שרד את המכה הקשה בתאונת הדרכים הזו. ההרגשה היתה נוראית, קשה לי עד היום להקל זאת. הלוויה היתה במוצ"ש בשעה מאוחר, התייצבנו כל הקבוצה מרכינים ראש בצער רב, הלוויה הייתה קשה מאוד שהשאירה צלקת בתוך הנשמה. ביקשתי משחקני הקבוצה להתמיד ולהגיע לבית האבלים מתוך חיזוק וחיבוק חם שהרי לעידן עולם הכדורגל היה כל עולמו בפרט שיש לו אח נוסף שממשחק וחי את הכדורגל.

אני רוצה מפה להעביר מסר חשוב לכל הנוער של היום ובפרט לשחקנים שלי וזאת כאות חיזוק של יו"ר טוברוק אריק איזיקוביץ, שרק בשבת האחרונה יצא בטור נוקב במדור הספורט של "השבוע בנתניה" על נושא התאונות ואופנים החשמליים. הטור הינו רלוונטי לשבוע הקשה שאנחנו עוברים, אני מבקש מכם בני הנוער אשר רוכבים על הכלי המסוכן הזה יהיו זהירים, זה לא אופניים רגילות זה כלי רכב לכל דבר ואיתו צריך להישמע להוראות ולכללי התחבורה ולהבין שלא שווה לאבד חיים בשביל עוד חמש דקות, היו עירניים לסובב אתכם ובכלל אם אין צורך באופנים הללו ואז עדיף לא לעלות עליהם בכלל".

אני שולח את תנחומיי למשפחת צחייק ולהורים היקרים ומאחל להם תנחמו משמיים".

תגובה אחת

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים