מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

אורי סלע הוא מאמן הנבחרת הלאומית בשחייה במים פתוחים

אורי סלע, הבעלים של רשת מרכזי עולם המים ובן העיר נתניה, נבחר לתפקיד מאמן נבחרת ישראל בענף, אחרי שנים של פעילות עניפה בתחום.

אימון נבחרת ישראל, עולם המים, צילום אורי סלע

לאחר שהחל לעזור באימוני הנבחרת בשחייה במים פתוחים לפני כארבעה חודשים לקראת סבב תחרויות שהתקיים בסוף אפריל האחרון, מונה אורי סלע לתפקיד מאמן הנבחרת. זאת בעקבות ההצלחות הגדולות בסבב שכלל בין היתר את אליפות אירופה, בה הנבחרת הישראלית קצרה הישגים מרשימים תחת אימוניו של סלע, ביחד עם מאמן הנבחרת הוותיק חנן גלעד.

בתחרות היוקרתית של ה-10 קילומטרים שלושת הישראלים המובילים היו מתן רודיטי שסיים במקום ה-6, שחר רסמן במקום ה-12 ויובל ספרא במקום ה-13. בתחרות הנשים אווה פביאן סיימה רביעית ביבשת, עדן גירלואנצה במקום ה-12, כשהיא הראשונה מבין המתחרות עד גיל 18, ואביטל פליישמן במקום ה-25.

לאחרונה הפך אורי למאמן הרשמי של הנבחרת לשחייה במים פתוחים, במטרה לקדם את ענף השחייה ולהגיע להישגים גבוהים גם בשנים הבאות.

אורי סלע הוא מומחה להידרותרפיה, מדריך ותיק בתחום הייחודי ללימוד ואימון שחייה ובעל דייב מאסטר בצלילה, שחיין, מאמן טריאתלון והבעלים של רשת מרכזי עולם המים. הוא מחזיק בשיא עולמי בשחייה במים פתוחים. ייסד את טכניקת השחייה בשיטת ה- WEST שיטת השחייה הבריאה בעולם שמותאמת למבנה הגוף והיכולות האישיות.

 

צילום אורי סלע

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *