מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

דקלה דאיטי מתחתנת שוב?!

עשרות צעירות, שהגיעו למדוד שמלת כלה בסלון "קלייר" לקראת חתונתן, שפשפו עיניהן בתימהון: האם הבחורה שמודדת שמלות לצדן היא דקלה דאיטי, כוכבת "חתונה ממבט ראשון", לקראת חתונתה השנייה?

ובכן, התשובה היא כן ולא. זו אכן דקלה דאיטי, שכבר שברה שיא אישי כשהתחתנה עם גבר שפגשה לראשונה רק מתחת לחופה וכעת מודדת שוב כמה שמלות כלה הוט קוטור; אבל לא, הפעם היא לא מתחתנת: היא בסך הכל משתתפת בטרום-השקה של יוזמה "קלייר", שבמסגרתה כלות מעוטות יכולת יוכלו לקבל במתנה שמלת כלה. המעצבת והבעלים מריה מנור: "לכל כלה מגיעה התחלה חדשה, לבנה ונקייה: להתחתן בשמלה חדשה, בתפירה עילית, שלא הייתה אצל כלה אחרת לפניה. קלייר גאה להיות סלון הכלות החברתי הראשון בישראל, ואני מקווה שסלונים נוספים יילכו בעקבותינו".

זו לא היוזמה החברתית הראשונה של מנור בתחום הכלות: לאחר שהתחתנה והזדעזעה ממחירי שמלות הכלה, שהאמירו גם ל-20 אלף שקלים, פתחה חדר בבית סבתו של בעלה הטרי ותפרה שמלות כלה לנשים שידן אינה משגת. שמן של השמלות היפהפיות, בתפירת עילית, עברו מפה לאוזן, והיום, ארבע שנים אחר כך, הפך "קלייר" לאחד מסלוני הכלות הגדולים בישראל, כאשר כל מחירי השמלות הוא אחיד – 3,900 שקלים בלבד, סכום הנחשב היום לשובר שוויון בשוק שמלות הכלה.

לפרטים: https://www.clair-bridal.com/he/

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *