מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

פול-מון בגן גיבורים

IMG-20170703-WA0007

אתמול (2.7), יום ראשון, חגגו למעלה מ-300 בני נוער מצפון מרכז מסיבתFullMoon  צבעונית במיוחד לאור ירח. גן הגיבורים המוכר והאהוב, הפך לתאילנד הקטנה, מי שנכח באירוע נהנה מבאקטים של שתייה קלה, סוכריות גומי, סטיקלייטים, שרשראות הוואי זוהרות ואיך אפשר בלי עמדה ענקית של מאפרות שצבעו את הקהל בקעקועים וציורי גוף זוהרים באולטרה, כמיטב המסורת.

IMG-20170702-WA0052
על המוזיקה הטובה שהרקידה אפילו סבתא שעברה ברחוב היו אחראיים DJ YERMI  ו-DJ TAMANO שמלבד טודו בום חיממו את האווירה במסיבת אפטר מטורפת! כל זה לא היה קורה בלי העזרה של רכזי הנוער שעובדים ברובע זה ולקחו חלק פעיל עד סיומה: רכזי עלם, בתים חמים, תנועות הנוער צופים, תנועת תרבות ומכבי צעיר, מועדוני הנוער הפוך על הפוך, המטרו, המרתף, המקלט והמקום וכן צוות מחלקת הנוער.

"המסיבה התקיימה בגן הגיבורים שנמצא בצפון העיר וסימלה את פתיחת הקיץ אבל יותר מזה היא שמה את נוער צפון מרכז על המפה" סיפרה סיון בן זמירה, מנהלת תחום נוער צפון מרכז באגף הנוער והצעירים, " היה מעולה, הנערים נהנו מאוד, ורוצים עוד, ההורים שלהם שמחו על המסיבה ופרגנו, מה צריך יותר מזה?"
תודה מיוחדת למאריתו קבדה מנהלת אגף הנוער והצעירים וליאיר חסיד מנהל מחלקת הנוער על הגשמת החלום, ולכל השותפים להצלחת האירוע, בינהם: יוסי דדוש- מנהל אגף שכונות צפון העיר, אבי אשכנזי- שוטר קהילתי צפון העיר, נורית קרטן יו"ר ועד תושבים צפון העיר,

 

 

 

 

 

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/awapp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3408