מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

סיורים בעקבות התנ"ך – תיכון אלדד

מרכזית 1

מיזם חדש של עיריית נתניה ותיכון "אלדד"ודית וציונית מוסכמת. כמו כן, יש יתרון גדול כאשר אתרי המורשת "קמים לתחיה" והדיונים עליהם נעשים במקום בו הם התרחשו. התלמידים מרוויחים חיבור לספר הספרים, לארץ ולמדינה.

מרכזית
לא התפשרנו גם על רמת ההדרכה ואת הסיורים מעביר ד"ר גבי ברזילי, שנחשב לאחד המדריכים המובילים בארץ בתחום התנ"ך והוראתו".
מנכ"לית בית הספר, גב' טובי פינצוב אמרה כי: "בבית הספר מתקיימים תהליכים רבים העוסקים בחינוך לערכים ובפיתוח מנהיגות. הייחודיות בתכנית זו מאפשרת לתלמידים ללמוד ולהבין את העבר דרך השטח, להתחבר להווה ול יצא השנה לדרך – סיורים בעקבות התנ"ך לתלמידי כיתה י' של בית הספר. ביום ראשון האחרון יצאו התלמידים לסיור השלישי מתוך חמישה, הפעם באזור הכרמל בעקבות אליהו הנביא ובאזור עמק יזרעאל בעקבות המלך אחאב וסיפור "כרם נבות".
את הסיורים מוציאה היחידה לתרבות תורנית בעמותה לחינוך בלתי פורמלי בשיתוף פעולה עם מנהלת בית הספר הגב' טובי פינצוב, מנהלת החטיבה העליונה הגב' גלית פישר ובהובלת המורה אריאלה גורדון.
ביחידה לתרבות תורנית סיפרו כי "בחרנו את תיכון "אלדד" כפיילוט לתכנית כללית בה תלמידים ותלמידות יצאו לסיורים בעקבות גיבורי התנ"ך. התנ"ך שייך לכלל עם ישראל, הוא מהווה את המכנה המשותף של כולנו ומחבר את כולנו סביב מורשת יהחשוב על העתיד".
מנהלת החטיבה העליונה, גלית פישר מסרה כי: "זהו פרוייקט נפלא של היחידה לתרבות תורנית של עיריית נתניה. התלמידים זכו בלמידה משמעותית במיטבה במקצוע התנ״ך.
אין לי ספק שחוויית הסיורים תיחקק בזיכרונם. כמו כן, חשוב לציין את המורה אריאלה גורדון שמובילה את המיזם ביד רמה וסוחפת אחריה את הכיתה״.

 

דע את הזכויות שלך!

ניסוח התקנון הבית-ספרי יהיה כפוף לחוק זכויות התלמיד ככלל, ולסעיף 10 בפרט:

"כל תלמיד זכאי לכך שהמשמעת במוסד החינוך תונהג באופן ההולם את כבוד האדם, ובכלל זה הוא זכאי שלא יינקטו כלפיו אמצעי משמעת גופניים או משפילים."

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים