מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

מנהיגי העתיד

DSC_5468

כ-100 בני נוער בוגרי כיתה י' השתתפו בשבוע שעבר בטקס חלוקת תעודות מדריכים צעירים במסגרת פעילותם בתנועת המד"צים העירונית. הטקס הוקדש לזכרו של החניך עידן צחייק ז"ל שהיה אמור להפוך השנה למדריך קהילתי של חניכי תנועת "תן יד" בדורה. 

DSC_5311

ביום שלישי (6.6) נכחו כ-350 בני נוער פעילי תנועת המד"צים העירונית ומשפחותיהם בטקס מרגש שכולו בסימן מנהיגות ואחריות חברתית-קהילתית. מאות בני נוער בוגרי כיתה י' שלקחו חלק פעיל במהלך השנים בתנועה ועברו סמינרים והכשרות מקצועיות קיבלו תעודת רשמית, והפכו  להיות מדריכים מקצועיים מן השורה, במרכזים הקהילתיים ובמתנסים ברחבי העיר.

 

תנועת המד"צים העירונית מעשירה כ-400 בני נוער מידי שנה למעורבות ומנהיגות בקהילה. הטקס שהתקיים השנה במתנ"ס דורה, ציין את זכרו של החניך עידן צחייק ז"ל, בוגר התנועה וחניך פעיל, מוביל ומשפיע בתנועת "תן יד" בשכונת דורה. צחייק ז"ל שנקטף מאתנו לאחרונה בטרם עת, לא זכה לקבל את התעודה הרשמית. כמחווה לזכרו הועלה סבו של צחייק ז"ל לבמה, ובמעמד מרגש קיבל תעודה מידי ראש מינהל חינוך טובה דולב, סגנית ראש העיר ומחזיקת תיק החינוך ד"ר אביטל לאופר, המפקחת הרשותית מיכל ורדי ומנהלת אגף הנוער והצעירים מאריתו קבדה.

 

" יש לי הזכות לעבוד עם נוער איכותי, ערכי, יוזם ומגוון, שמראה את כל צבעי הקשת של העיר נתניה", סיפרה לעיתון מלי אלמו, רכזת מד"צים עירונית, " היה טקס מרגש ומיוחד, מאחלת לנו לעוד הרבה שנים של עשייה חינוכית ערכית בתנועה. מזמינה את בני הנוער בעיר להצטרף למשפחת המד"צים  כבר בשנת הלימודים הקרובה".

 

 

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/awapp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3408