מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

מליאת פתיחה

כתבה מרכזית מליאת פתיחה

חברי מועצת הנוער העירונית קיימו בשבוע שעבר את מליאת פתיחת השנה הרשמית, לשנת הפעילות הנוכחית; מליאת הפתיחה, שהתקיימה בסימן הצטרפותם של הנציגים והפעילים החדשים ממועצות התלמידים הבית ספריות, התקיימה באודיטוריום בניין העירייה –המשמש את חברי מועצת העיר.

 

בישיבת המליאה, במעמד כבוד ראש העיר הגברת מרים פיירברג-איכר, ד"ר אביטל לאופר סגנית וממלאת מקום ראש העיר נתניה הממונה על החינוך בעיר, הרב משה לחובר הממונה על הנוער, משה קייזלר מנכ"ל העמותה לחינוך בלתי פורמאלי, חיה גוזלן מנהלת המחלקה לחברה ונוער ויפה דינר, נציגת מועצת הנשים העירונית.

 

בישיבה הציגה יו"ר מועצת התלמידים והנוער העירונית, אלמוג בן משה, את חזון מועצת הנוער תפקידה, ואופן ניהולה השוטף של המועצה, היא שיתפה כי כחלק מהליך הכשרת הנציגים החדשים עברו המשתתפים פעילויות גיבוש וסדנא בנושא "ייצוגיות ומנהיגות" ע"י היו"ר והסיו"ר  עדי ורדי .בסיום חלק זה בחרו חברי המועצה את  הנושאים השנתיים אשר בהם ידונו ואותם ינסו לקדם  בניהם כלכלת נוער ודימוי  עצמי.

 

מרין אטיה מנחת מועצת התלמידים והנוער מטעם המחלקה לחברה ונוער: "זכינו להשתתפות מרשימה של נציגים שנבחרו באופן דמוקרטי מכלל החטיבות והתיכונים בעיר, אשר משמעותיים להשמעת קול מגוון של בני נוער בעיר. לאורך הפעילות שקיימנו התרשמתי מאוד מהנציגים החדשים שהצטרפו וברצוני לנצל הזדמנות הזו, על מנת לאחל להם התאקלמות מהירה, עשייה פורה ומשמעותית. קיום אירוע מסוג זה בבית העירייה, מצביע על חשיבות מועצת הנוער והתלמידים העירונית, כחלק בלתי-נפרד מעיצוב מדיניות הנוער בעיר, על כן, אנו מודים לכבוד ראש העיר ולמכובדים שתומכים במועצה ובעשייה המשמעותית שלה לכל אורך השנה".

 

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/awapp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3408