מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

זוכרים באהבה: מאות מארזים חולקו במהלך 'יום ליטל'

שם הכתב: ברק גולן lital1

מעל 800 מארזים, עליהם עמלו ילדי 75 גני עירייה וארבעה בתי ספר, חולקו בשבוע שעבר לזכרה של ליטל מסטורוב גניש ז"ל, שנפטרה בטרם עת ממחלת הסרטן. 

בשבוע שעבר, שנה שנייה ברציפות, ציינו ילדי 75 גני עירייה וארבעה בתי ספר את "יום ליטל". יחד למדו ילדי גן הילדים את ראשי התיבות שניתנו ליום מיוחד זה, המוקדש לזכרה של ליטל מסטורוב גניש ז"ל: לעשות יחד טוב לאחר.

lital2

ליטל, בתם של יפית (גננת גן ליטל) ומשה, אב בית בבית ספר אילן רמון, ורעייתו של יניב מסטורוב, נפטרה בטרם עת ממחלת הסרטן בגיל 28.

כסטודנטית מיוחדת במינה, שכל חייה הקדישה לילדים, חלומה הגדול היה להבריא ממחלתה ולנהל גן ילדים משל עצמה. ליטל העשירה והכילה ילדים רבים, בהם גם את ילדי גן אילנות הממוקם בקריית השרון.

עם לכתה בטרם עת, מתוך רצון לזכור ולהזכיר את ליטל ז"ל, החליטה שרית לוי, מנהלת גן אילנות בקריית השרון, להקדיש יום מיוחד לזכרה – יום המוקדש לגמילות חסדים שהיווה חלק בלתי נפרד מאופייה של ליטל.

היוזמה המקורית, שהחלה בגן ילדים אחד, משכה אחריה גני ילדים רבים. יחד עם גורמי החינוך העירוניים, הוחלט לקיים בכל שנה את "יום ליטל". במהלך יום ליטל נתרמו מעל 800 מארזים שונים, שחולקו בין שבע עמותות שונות. בין השאר, מארזים למשפחות נזקקות בשיתוף פעולה עם גמ"ח "חסדי אברהם", מארזים לקשישי העיר בשיתוף עםמיקי אלחייני, מארזים לילדים במחלקות הילדים של בית חולים הלל יפה וכן תל השומר – שם הייתה מאושפזת ליטל, מארזים לחיילים בודדים, מארזים לילדי עמותת "הקו המאחד וכן מארזים לדיירי הדיור המוגן בבית זמיר בשכונת עמליה.

"פעם נוספת  הוכחנו, כי בעיר נתניה התושבים מאוחדים לעשיית מעשים טובים לאחרים – בכך שיצרו עבור רבים יום טוב יותר", סיכמו המשתתפים.

 

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/awapp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3408