מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

הושק TeenCard מועדון הטבות לבני נוער נתנייתים

השקת כרטיס ההטבות לנוער

במעמד ראש העיר, מרים פיירברג-איכר וכן הממונה על הנוער, הרב משה לחובר, הממונה על הצעירים, חבר המועצה רפי ימין, ראש מינהל החינוך, טובה דולב, מנהלת אגף נוער וצעירים, מאריתו קבדה – נערכה ביום שני השבוע מסיבת השקה חגיגית לכרטיס ההטבות TeenCard – מועדון הטבות לבני הנוער הנתנייתים.
מדובר במיזם של אגף נוער וצעירים, שעבר השנה מיתוג מחודש, התרחב והשתדרג, כך שכיום מדובר בכרטיס רב פעמי, שלו אתר ייעודי בו ניתן לצפות בהטבות אונליין מכל מכשיר בכל זמן ומקום בכתובת:WWW.TEENCARD.CO.IL.

נמסר כי למעלה מ-40 בתי עסק בנתניה כבר הצטרפו למיזם והם מעניקים הטבות בתחומי ההסעדה, פנאי, תרבות, אופנה וצרכנות.
בין העסקים, ניתן למצוא שיתוף פעולה של אגף הנוער והצעירים עם רשת סינמה סיטי סניף נתניה שמעניקה כרטיס לסרט + פופקורן ושתייה ב-30 שקלים בלבד. המטרה היא להקל ולו במעט על ההוצאות הכלכליות של בני הנוער והוריהם ולאפשר להם ליהנות מקיץ פעיל ומהנה בתקציב נמוך.
כמו כן, לראשונה יוכלו בני הנוער להתעדכן דרך אתר ייעודי גם בנושאים הקשורים לאירועי הקיץ ברחבי העיר ולבחור לאיזה פעילות ירצו להצטרף. תוסף מרענן שכזה מבטיח שכל בני הנוער יוכלו לקבל מידע על כל הארועים שמתקיימים ברחבי העיר, לבלות וליהנות, להכיר חברים חדשים ולהצטרף לפעילויות שונות ומגוונות מידי יום.
יש לציין כי להפקת כרטיס ההטבות – קדם סקר מקיף, שערכה מועצת הנוער העירונית, אשר הופץ ברשתות החברתיות ועליו ענו תוך פחות מ – 24 שעות מעל ל – 900 בני נוער, במהלכו נתבקשו בני הנוער להצביע על הטבות אותן היו רוצים לקבל.
בעקבות הסקר, עסקים רבים בעיר הציעו הטבות שוות במיוחד ומחירים מעולים ביניהם כאמור: סרטים בסינמה סיטי, חדרי בריחה, מסעדות ובתי קפה, קוסמטיקאיות, באולינג, קריוקי, שיעורי נהיגה, נגינה, שירותי מובייל ועוד.
ראש העיר, מרים פיירברג-איכר שפתחה את הארוע, ציינה בדבריה כי העירייה שמה לה למטרה בקדנציה זו להשקיע בנוער ובצעירים וזאת בנוסף לכל השקעותיה בתחומי הפעילות השונים. "אנחנו רוצים שהנוער שלנו ישאר פה בעיר, יבלה וייהנה בנתניה" הדגישה.
בהמשך התייחסה ראש העיר גם להשקעות הרבות של העירייה במרכז העיר הוותיק שנועדו להחיות את ה"דאון טאון" של נתניה ובצד הפעולות בצד הפיזי, מקפידה העירייה לעודד "יוזמות נהדרות וייחודיות, כמו כרטיס ההטבות לנוער". "אנחנו משתדלים לתת מענה בכל מקום ובכל מעשה ואנו משתפים פעולה עם הנוער והצעירים כדי לקלוע לטעמם. אני מאחלת לכם קיץ מהנה."

זהר מעודה, דוברת מועצת הנוער העירונית: "כרטיס ההטבות "טינקארד" מוזיל עלויות ומקל על בחירת מקומות הבילוי, הכרטיס הוא דבר חשוב לדעתנו ואנחנו מקווים שבני הנוער יוכלו ליהנות ממנו".
אגף נוער וצעירים, מזמין עסקים נוספים להצטרף למועדון ולהעניק הטבות ייחודיות שיהפכו את הקיץ למהנה יותר עבור בני הנוער. לפרטים נוספים והצטרפות: WWW.TEENCARD.CO.IL

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/awapp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3363