מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

ו… העתיד של השנה הקרובה נקבע! בני נוער תתכוננו

כתבה מרכזית

אירוע היסט(ו)רי קרה בחמישי האחרון במועצת התלמידים והנוער. לאורך המליאה האחרונה בחרנו את הנושאים השנתיים בהם נעסוק בשנה הקרובה! מועצת הנוער פועלת בשיתוף המחלקה לחברה ונוער, מנהל חינוך והעמותה לחינוך בלתי פורמאלי ותפקידה הוא להוביל לייצג ולפעול למען הנוער בעיר.

כבכל שנה המועצה בוחרת בבחירות דמוקרטיות שניים או שלושה נושאים חדשים בהם ברצוננו לעסוק השנה מעבר לנושאים הצרכים והפרויקטים השוטפים במהלך השנה. הוצעו המון נושאים, כמו מיניות בקרב בני נוער (שנבחר גם בשנה שעברה), אקטואליה והתנדבות. אך בסופו של דבר, שני הנושאים שנבחרו הם: "דימוי עצמי בקרב בני נוער" ו"כלכלת נוער".

הנושא "כלכלת נוער" נבחר לשם כולל לתתי נושאים בהם התעניינו כדוגמת נושא הצרכנות החברתית, חינוך פיננסי ויוזמות חברתיות העוסקות בכסף – עניין שמפריע גם לנו בני הנוער ביום-יום. השאיפה היא להעשיר את בני הנוער במידע בדבר הנושאים הללו בכדי לנסות להבין איך להשתמש בכסף שברשותנו באופן נכון יותר. עוד בהקשר הזה ישנם זכויות הנוער בעבודה, יצירת קשר עם בעלי עסק ומקומות תעסוקה לבני נוער, קיומם של פעילויות חינמיות ועוד.

בנוסף, נושא הדימוי העצמי שנבחר כולל בתוכו נושאים שמסקרנים אותנו כמו תזונה נכונה, כושר גופני, ייחודיות וקבלה עצמית, מגדר, גיל ההתבגרות ועוד; כולם נכללים בנושא החשוב הזה. במהלך השנה נתמקד בעשיית פרויקטים ויוזמות אשר יקדמו את הנושא על שלל ענייניו, כמו העלאת מודעות לנושא הפרעות האכילה הבוער מאוד בקרב בני ובנות נוער, התמודדות וכיוצא מזה.

כל זאת אירע בכוונה וציפייה אמיתית שבמשך השנה נוכל לממש כל נושא ולהגיע לפתרונות שיעשו לנו טוב. זו ההזדמנות להזכיר לכם כי מועצת התלמידים והנוער העירונית פועלת למענכם ומזמינה אתכם לפנות אלינו תמיד במידת הצורך.

מועצת הנוער נתניה – עושים ולא רק מדברים.

שלכם תמיד,

דפנה גבאי, דוברת מועצת התלמידים והנוער העירונית

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/awapp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3408