מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

שפיץ מהיציע

admin-ajax

חוזרים מהפגרה למשחק ביתי מסקרן מול מכבי חיפה * שיא ההכנסה צפוי להישבר * הוארכו החוזים של עלי מוחמד ודיע סבע. 

מחכים לבוזגלו

לאחר פגרה מיותרת, הכדורגל חוזר למגרשים. במוצ"ש תארח מכבי נתניה את הקבוצה הכי מאכזבת עד עתה אך לאור מה שקרה שם בפגרה, המאכזבת שואפת להחליף עורה ועם מנהל מקצועי חדש שואפים הירוקים להתחיל את הליגה מהמחזור הקרוב. לא מצפה למכבי נתניה משחק קל על הנייר ובטבלה נתניה עדיפה, אך למכבי חיפה ישנם הרבה שחקני הכרעה כך שכל תוצאה אפשרית במשחק הזה למרות שנתניה היא הפייבוריטית.

בלעדי

13,000 צופים יגיעו לאיצטדיון ושיא ההכנסות יישבר

במחזור הקודם במשחק מול הפועל חיפה שברה מכבי נתניה את שיא ההכנסות שלה מאז ומתמיד, השיא הזה החזיק מחזור אחד בלבד ובמחזור הקרוב במוצ"ש 20:30 תארח מכבי נתניה את מכבי חיפה ולמעשה הקופות כלל לא יפתחו. מעל 11,000 נתנייתים יגיעו למשחק כ 2,000 חיפאים וצפי ההכנסה יעמוד על כמעל 500 אלף ₪. הנהלת מכבי נתניה נדרשה לאבטחה כבדה וזאת לאור העובדה שהאוהדים החיפאים מפולגים לכמה ארגונים ובמשטרה חוששים מהתפרעויות. במכבי נתניה מנסים לשנות את החלטת המשטרה ולפיה יש לגייס כ 245 מאבטחים ו170 שוטרים. הנהלת מכבי נתניה טוענת כי המשחק אינו נפיץ וכי מדובר בקהלים הגונים ואין צורך בכזו אבטחה. במידה ולא תוקטן מכסת המאבטחים והשוטרים צפי ההוצאות של המועדון כולל השימוש במתקן יעמוד על כ 280 אלף ₪. שוב במכבי נתניה מקווים שבנוסף לקופה גם הנקודות יישארו בבית.

מהלך מבריק של סגל

בשבוע שעבר, פרסמנו בלעדית ב"שפיץ מהיציע" כי עלי מוחמד יצטרך להחליט לאן פנוי מועדות ואכן השבוע, הציעה הנהלת מכבי נתניה למוחמד חוזה משודרג והכדורגלן האריך את חוזהו בקבוצה לפחות עד סיום העונה וסעיף היציאה הוכפל, במילים אחרות במכבי נתניה הבינו שמוחמד לא יישאר פה עוד הרבה זמן אך רוצים שיסיים פה את העונה ואם בסופו של דבר יירכש ע"י קבוצה אחרת לפחות יגזרו קופון. גם הכדורגלן עצמו הבין שאת הפריצה שלו הוא עשה בנתניה וכי עדיף לו להישאר פה ולהמשיך ולהתקדם. מדובר בשחקן בן 22 שרק החל את הפריצה לצמרת וגם מוחמד מבין שעדיף לפרוח בנתניה ולא לקפוץ מהר מידי. אין ספק, הנהלת מכבי נתניה בראשותם של אייל סגל וניב גולדשטיין מוכיחה שוב ניהול מושלם וכבר אמרנו טוב מזה שהיה פה ב 20 השנים האחרונות. גם חוזהו של דיע סבע שודרג והוארך וללא ספק במועדון כבר החלו ההכנות לעונה הבאה.

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים