מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

שפיץ מהיציע עם אפי ישראל

תיקו 0:0 באשדוד ומכבי נתניה לא הצליחה לחבר ניצחון שני ברציפות, במחזור הבא מכבי נתניה בחוץ מול רעננה, נותרו 4 מחזורים לסיום העונה הסדירה, 12 נקודות בקופה במירוץ לכרטיס לפלייאוף העליון, אייל סגל פגוע

שתי הקבוצות הפסידו

דומה שבתום 90 דקות במשחק בין מ.ס. אשדוד למכבי נתניה, שתי הקבוצות רשמו הפסד… אשדוד התרחקה מהפלייאוף העליון ולמכבי נתניה ירדה למקום התשיעי. הנקודות הללו עלולות להיות חסרות ובמיוחד כשחדרה, הפועל חיפה ובני יהודה ניצחו.

לעבור את רעננה

במחזור הבא תצא מכבי נתניה למשחק חוץ מול הפועל רעננה. ללא ספק יש מוקש במשחק הזה, רעננה נלחמת על חייה בליגת העל ותחפש נקודות בכל דרך אפשרית. יחד עם זאת, מכבי נתניה עדיפה וטובה יותר מרעננה בכל פרמטר וחייבת לחזור עם כל הקופה. תיקו לא ישרת אף קבוצה, רעננה צריכה נקודות כאוויר לנשימה כדי לא לרדת. מכבי נתניה חייבת נקודות כדי לתפוס פלייאוף עליון. יש לי הרגשה שמכבי נתניה תנצח. האמנם?

אייל סגל מכבי נתניה גרסת הפרידה

"אייל סגל פגוע מהרבה אנשים ולא מן הנמנע שיעזוב את מכבי נתניה", כך אמר לי לפני כשבוע מישהו ממקורביו. אמר ולא הוסיף ואכן, זה קרה השבוע. זה לא סוד שסגל לא שבע נחת בלשון המעטה מהנעשה במועדון אותו רכש. תחילה נתייחס לסגל האוהד, אהדתו למכבי נתניה אינה יודעת גבול, הוא "אוהד שרוף" ולעיתים אהדתו התנגשה בהיותו בעלים, סגל הבעלים קיבל הרבה החלטות מסגל האוהד ולפעמים זה עלה לו בלא מעט כסף וביקורת. בעלים הוא ישאר או לא, אך אוהד הוא ישאר לנצח. סגל מצא את עצמו לבד במערכה, או נכון יותר עטוף בלא מעט אינטרסנטים, לקקנים ודו פרצופיים עד שזיהה מי ומה, כבר היה מושקע בלא מעט
כסף. ביום שני הוא טס לשבועיים לחופשה פרטית, כשיחזור נדע יותר אם זהו צעד של תחזיקו אותי כדי שלא אברח, או מהלך אמיתי. לדעתי, הפעם זה רציני. יחד עם זאת, סגל הודיע ביום ראשון לחן עזרא שיצטרף לקבוצה כי הוא ערב באופן אישי לחוזה של הכדורגן עד סוף העונה. תם ונשלם עידן אייל סגל. האמנם?

נותרו 4 משחקים

עד סיום הליגה הסדירה נותרו 4 מחזורים, 12 נקודות בקופה ועל 2 המקומות שנותרו בעגלת הפלייאוף העליון יאבקו 5 קבוצות: הפועל תל אביב, חדרה, הפועל חיפה, בני יהודה ונתניה. 4 המקומות הראשונים תפוסים על ידי הגדולות של הכדורגל הישראלי: מכבי תל אביב, מכבי חיפה, בית"ר ירושלים והפועל באר שבע. אם מכבי נתניה לא תמצא מקום בבית העליון, יהיה זה כישלון מקצועי לא קטן לאור העובדה שמכבי נתניה העמידה העונה תקציב של 35 מליון שקלים עם התקציב החמישי בליגת העל.

המשחקים שנותרו למכבי נתניה:

מחזור 23: הפועל רעננה – מכבי נתניה.
מחזור 24: מכבי נתניה – הפועל חיפה.
מחזור 25: קרית שמונה – מכבי נתניה.
מחזור 26: מכבי נתניה – מכבי תל אביב.

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *