מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

שפיץ מהיציע

שם הכותב: אפי ישראל admin-ajax

תיקו שני ברציפות למכבי נתניה 1:1 באשקלון * ההצלחות בפתיחת העונה העלו את רף הציפיות ובכל זאת מכבי נתניה עדיין מפתיעה אפילו את עצמה *מבצעי שיווק לקראת באר שבע * אכזבה במכבי נתניה משעת המשחק מול בני יהודה * מתוכנן חיזוק בינואר אך עדיין אין מועמדים * 5 משחקים מתוך 6 המחזורים הבאים יתקיימו בנתניה * בית"ר ירושלים ממשיכה לנצח.

תיקו באשקלון

1:1 למכבי נתניה באשקלון. ללא ספק, הפגרה עצרה את המומנטום של פתיחת העונה אך בכל זאת למי מן האוהדים שהתאכזב מאיבוד הגובה במשחקים האחרונים אומר את מה שאמרתי בעבר "תרגיעו" מכבי נתניה אינה בשלה לצמרת הגבוהה עליכם לזכור שבתחילת העונה נחשבה לאחת מהקבוצות שתאבקנה על הירידה ולאור ההצלחה המקצועית והניהולית הרי שמכבי נתניה היא בין המעומדות להשתלב בפליי אוף העליון או במקרה הגרוע בחלקו העליון של התחתון אך הרחק ממאבקי הירידה. מדובר בהישג מהגדולים שידע המועדון בשנים האחרונות.

מחכים לזהובים

במחזור הקרוב תארח מכבי נתניה את מחזיקת הגביע בני יהודה המשתפרת "על הדשא" מאבק שווה כוחות כל תוצאה אפשרית. בני יהודה רוצה להמשיך במסע הניצחונות, מכבי נתניה רוצה לחזור לנצח. משחק פתוח. מבחינתם של אוהדי מכבי נתניה וההנהלה הסיפור הגדול הוא בשעת המשחק 16:00, שעה שאינה נוחה ופוגעת בקהל המסורתי והדתי של מכבי נתניה, האוהדים פנו לאייל סגל כבר לפני מספר שבועות אך זה לא הצליח לשנות את שעת המשחק ואף זעם על ראשי המנהלת ודרש ששעה כזו לא תחזור יותר במשחקיה הביתיים של מכבי נתניה. כך או כך אוהדי מכבי נתניה ולא מעטים מהם הולכים בעקבותיהם של אוהדי בית"ר ירושלים ומקיימים תפילות ערבית במחצית המשחקים הביתיים במסדרונות. לאחרונה אף ניתלו שלטים המכוונים את הקהל המסורתי והדתי לתפילה. ללא ספק, מחזה מרנין הנערך מזה שנים במשחקיה של בית"ר ירושלים.

ירושלים של בית"ר

בית"ר ירושלים ממשיכה לספק כותרות, הקבוצה אינה מגלה יכולת גבוהה ובכל זאת שולחת את יריבותיה לקרשים. במחזור האחרון בית"ר עשתה אבק מהפועל עכו אך יש לי הרגשה שהיא אינה בנויה עם הסגל הזה לאליפות אלא אם כן, תחזק את שורותיה בחלון ההעברות הקרוב. אך גם אם בית"ר לא תהיה אלופה הרי שללא ספק, היא מסוגלת לקבוע מי תהיה האלופה. ביציעים, בית"ר היא האלופה ללא תחרות. גם למשחק בעכו הגיעו אלפים מאוהדיה ומעל 5000 אוהדי הקבוצה העירו את עכו הרדומה.

מבצע שיווקי

לא אחת החמאתי לניהול של אייל סגל וניב גולדשטיין ואכן הם ראויים לכל המחמאות, גם אמרתי שהניהול בתקופתם טוב מזה שהיה פה ב-20 השנים האחרונות. השבוע, החל מבצע שיווקי חכם מאוד המתחשב באוהדיה של מכבי נתניה, לפיו אוהד שיירכש כרטיס למשחק מול בני יהודה במחיר 50 ₪, יוכל לרכוש בו במקום כרטיס למשחק שיארח שבוע לאחר מכן מול הפועל ב"ש באותו מחיר. וכאן ההפתעה הגדולה מבחינת ההנהלה, אם אוהדים שומרי שבת יירכשו כרטיסים לשני המשחקים ובשל שעת המשחק מול בני יהודה לא יגיעו, יוכלו להמיר את הכרטיס למשחק מול בני יהודה במשחק הביתי הבא מול הפועל רעננה. שאפו גדול להנהלה, אשרייכם.

5 תוך 6 המשחקים הבאים יערכו בנתניה

הגרלת משחקי ליגת העל והעובדה שמכבי תל אביב והפועל רעננה מארחות באצטדיון בנתניה את משחקיהן הביתיים מאפשרת למכבי נתניה לשחק בנתניה 5 מתוך 6 המשחקים הבאים. במחזור הקרוב תארח מכבי נתניה את בני יהודה במשחק שיסיים את הסיבוב הראשון ולאחר מכן יחלו משחקי הסיבוב השני. אם מכבי נתניה תדע לנצל את אצטדיונה הביתי ואוהדיה יגיעו לכל סדרת המשחקים בכדי לתמוך בקבוצה יש סיכוי שבסדרה הזו מכבי נתניה תחתים כרטיס בקבוצת פליי אוף עליון.

לוח המשחקים הקרובים:

מכבי נתניה – בני יהודה

מכבי נתניה – הפועל באר שבע

הפועל עכו – מכבי נתניה

מכבי נתניה – הפועל רעננה

מכבי תל אביב – מכבי נתניה

מכבי נתניה – מ.ס אשדוד

בפועל נתניה תצא למשחק מחוץ לאצטדיונה רק במפגש מול הפועל עכו ובשאר המשחקים תשחק בנתניה.

בלעדי! מתוכנן חיזוק אך הוא יעשה רק בסוף חלון ההעברות

במכבי נתניה כבר יודעים כי כדי לכוון לפליי אוף העליון זקוקה הקבוצה לחיזוק ואכן, בחלון ההעברות שיפתח בחודש ינואר הקבוצה תחוזק. בשלב זה אין אף שחקן על הכוונת ובהנהלה בתיאום עם הצוות המקצועי כבר קיבלו החלטה שרק כשיפתח החלון יתעסקו בכך וכי רק באמצע החלון יעבירו הילוך וזאת בכדי לחזק את הקבוצה בשחקן הנחוץ אך בשכר בהתאם לאפשרויות של המועדון בקיצור, לא מתכוונים להשתגע. מה גם שכבר עתה ברור ששחקנים מהקבוצות הבכירות ישוחררו ולא מן הנמנע שמכבי נתניה תכוון אליהם. אייל סגל אמר על כך: "נקבל את ההחלטות בתיאום עם הצוות המקצועי רק לאחר המשחק מול מכבי תל אביב כשנראה לאן פנינו מועדות נפעל לחיזוק הקבוצה וגם זה יקרה בחלק האחרון של החלון", סיים סגל. למעשה, עד סיום העונה אין יותר פגרות ומשחקי הליגה ישוחקו ברציפות. מה שיאלץ את הקבוצה להגדיל את הסגל.

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים