מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

שפיץ מהיציע

שם הכותב: אפי ישראל admin-ajax

יצאו מאוכזבים

מכבי נתניה ומכבי חיפה נפרדו בתיקו 1:1 ובשני המועדונים לא היו מרוצים ואפילו מאוכזבים. נתניה שלטה במחצית הראשונה וכבשה מפנדל שלא היה. ובכלל, המועדון הנתנייתי והמזל הולכים יחד מתחילת העונה. במחצית השניה מכבי נתניה נעלמה חיפה השתלטה, השוותה ולא היתה רחוקה מניצחון. בנתניה צריכים לתת את הדעת על הנפילה המחצית השניה, על השחקנים לחלק את כוחם לכל המשחק ולא לתת את הכל במחצית הראשונה וכאילו לא להופיע במחצית השניה. ערן לוי, נראה עייף במחצית השניה ואיבד המון כדורים ובמרכז השדה עבר לשליטה מלאה של הירוקים. חיפה עצמה ירדה בסיום עם הרגשה שאפשר היה לגנוב ניצחון. יחד עם זאת, מבחינתה של מכבי נתניה עצם העובדה שהקבוצה ירדה מאוכזבת מתיקו 1:1 מול קבוצת המיליונרים מחיפה מוכיחה שוב שמכבי נתניה בדרך הנכונה וכי הצלחותיה עד עתה אינה מקריות.

יוצאים לאשקלון

לאחר שני משחקים ביתיים מול הפועל ומכבי חיפה, תצא נתניה למשחק חוץ באשקלון, זהו משחק שנראה כמו מוקש גדול. שכן, נתניה עולה כפייבוריטית ואסור שהשחקנים יקלו ראש באשקלון המסוכנת. המאמנים יצטרכו להוריד את השחקנים לקרקע. לאחר שני המשחקים בהם המוטיבציה והרצון לנצח דחפו את הקבוצה, מול אשקלון אם השחקנים יעלו כגדולים הם עלולים לרדת כקטנים… ראו הוזהרתם!!!

גנבה נקודה

כ 27,000 אלף צופים הגיעו ל"טדי" למשחק המסקרן בין בית"ר ירושלים לאלופה הפועל ב"ש. בסיום הדרמטי 2:2 לאחר שער שיווין ירושלמי כשהשחקנים מבירת הנגב כבר היו בדרך מקלחות. בית"ר הוכיחה אופי, לא נשברה למרות ששיחקה ב 10 שחקנים ברוב המחצית השניה וגם כשהיתה פחות טובה מהאלופה ירדה עם נקודה ומנעה מב"ש ניצחון מוצדק. הקהל הירושלמי הוכיח שוב כי מדובר בקהל הססגוני, הרעשני והטוב בארץ נתן תצוגת עידוד ברמה גבוהה לאין שיעור מרמת השחקנים על הדשא. מעל 23,000 ירושלים הרעישו עולמות. ביציעי טדי שמעתי שוב ושוב "זה חלום מה שקורה פה".

בלעדי: למרות ההכנסה סגל אינו מתכוון לשלם עבור האבטחה

מכבי נתניה, הכניסה לקופתה כ 500,000 ₪ במשחק מול מכבי חיפה באיצטדיון נכחו כ 12,500 צופים. סה"כ ההוצאות מעל 350,000 ₪ כשההוצאה העיקרית הינה על סעיף האבטחה המוגברת. אייל סגל הבעלים נראה כעוס וציין: "לא ייתכן שלמשחק רגוע שכזה נדרש ל 168 שוטרים שהגיעו עם סוסים, מחסומים ועוד 245 מאבטחים כאילו שמדובר במשחק נפיץ. יום לאחר מכן, הפועל חיפה אירחה ב"סמי עופר" את מכבי תל אביב במשחק עם כמות צופים דומה ושם כמות השוטרים והמאבטחים היתה רחוקה מאוד מזו שאנו נדרשנו. הודעתי שאינני מאשר כמות כזו של שוטרים ומאבטחים ואינני מתכוון לשלם סכום של כ 300 אלף ₪ עבור אבטחה. אם יחייבו אותנו לשלם נלך לבית המשפט. צריך לזכור כי ברוב המשחקים הביתיים אנו נאלצים לממן כספית את קיומו של המשחק וכשישנם משחקים מושכי קהל לא ייתכן שלא נהנה מההכנסה במלואה".

בלעדי: מי שירכוש כרטיס לבני יהודה יקבל עדיפות למשחק לבאר שבע

לאחר המשחק באשקלון, תארח מכבי נתניה את בני יהודה ובמועדון הנתנייתי החליטו לצאת במבצע שיווקי חכם ביותר, אוהד שירכוש כרטיס למשחק מול מחזיקת הגביע בני יהודה , יהנה מקדימות ברכישת כרטיס המשחק המסקרן שבוע לאחר מכון נגד האלופה הפועל ב"ש. במועדון צופים כי גם במשחק מול ב"ש ימכרו כל הכרטיסים במכירה מוקדמת ולא יפתחו הקופות ומכאן הרצון לתת קדימות לאוהדים המתמידים.

בוקסה: דני נוימן: "נתניה קבוצה שמחה ואני אוהב את סגנונה"

כוכב העבר ופרשן הכדורגל דני נוימן, ממשיך לפרגן למכבי נתניה. נוימן, איתו שוחחנו על משחקיהן של קבוצות הצמרת במחזור האחרון. בית"ר ירושלים –  הפועל ב"ש: "כבר לפני מספר שבועות ציינתי שב"ש חזרה לליגה, מדובר בקבוצה המעומדת לזכייה בתואר. נגד בית"ר ב"ש היתה צריכה לנצח, אם היא לא עשתה זאת זה בגלל קליימן, שתפס יום גדול בשער אך גם בשל מעט זלזול ויהירות בחלק ההתקפי. כל העקבים בדקות מסוימות אינם אופייניים לקבוצה שמשחקת בטדי. ב"ש הגיע למגרש קשה ביותר והיתה קרובה לניצחון ואם לא עשתה זאת היא יכולה להאשים רק את עצמה. בכל מקרה, מדובר בקבוצה מנוסה ומאוזנת שמאיימת על תואר שלישי ברציפות. אני בטוח שברק בכר יתן בראש לשחקנים שפספסו ניצחון על בית"ר וידוע שניצחון בטדי הוא הצהרת כוונות וב"ש לא עשתה זאת. מנגד בית"ר חייבת להתחזק בשלושה שחקנים בבלם, קשר עושה משחק וחלוץ ואז היא תוכל לאיים על התואר. העובדה שבית"ר סיימה בתיקו וב-10 שחקנים מוכיחה שלקבוצה אופי אך לא ראינו ממנה כדורגל גדול. לבית"ר יש גם בעיה בעמדת המאמן. התיקו שווה לירושלמים יותר מנקודה.

על מכבי תל אביב ציין: "הקבוצה אינה במיטבה בחלון העברות בינואר לבטח ישוחררו מספר זרים ואם קרויף יביא את השחקנים שהוא מתכנן הרי שמכבי תל אביב עוד תדבר במאבק על התואר".

על מכבי נתניה אמר נוימן: "מדובר בקבוצה שמחה, תענוג לראות את מכבי נתניה משחקת, השחקנים משתוללים על המגרש ומחפשים להבקיע בכל שלב. נתניה מגיעה להרבה מצבים גם כשסיימה בתיקו מול סכנין היא הגיעה למצבים ולא ידעה לכבוש, כך גם מול חיפה. אני מאוד אוהב את סגנון המשחק של מכבי נתניה וחושב שהצלחותיה אינן מקריות אך אם הקבוצה תרצה להיצמד לחלק העליון של הטבלה היא צריכה חיזוק של 2-3 שחקנים בינואר. במחזור הקרוב מכבי נתניה יוצאת לאשקלון ואם היא רוצה להיצמד לחלק העליון היא חייבת לסמן וי גדול גם על המשחקים מהסוג הזה. אשקלון  ידועה כקבוצה ביתית שעשתה צרות לכל הקבוצות אותן אירחה. נתניה חייבת לנצח ולהמשיך בחלום".

 

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים