מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

שפיץ מהיציע / אפי ישראל

אפי תמונת פרופיל

ההפסד למכבי תל אביב גמר את החלום הנתניתי לתפוס אירופה וגרוע מכך, הוא הראה עד כמה מכבי נתניה תלויה בדיא סבע שלא יהיה פה בעונה הבאה, ערן לוי לא ישחק בהפועל חדרה.

נגמר החלום

מכבי תל אביב התאוששה על חשבונה של מכבי נתניה, כשניצחה 0:2 וניפצה את החלום הנתנייתי לתפוס אירופה. מכבי נתניה לא תסיים בין 4 הראשונות אך אין בכך כדי לגרוע מההישג הגדול העונה. מכבי נתניה לא הגיעה למשחק הזה ונראתה כעדר ללא רועה. יתכן שחוסר הוודאות של מספר שחקנים באשר לעונה הבאה פוגע ביכולתם. כך או כך, ברור שיהיו שינויים בסגל שישחק פה בעונה הבאה ויש לי הרגשה שאוהדי נתניה עוד יתגעגעו לעונה הזו.

ללא סבע
זו לא אותה קבוצה

ההפסד למכבי תל אביב מעבר לעובדה שסגר את החלום האירופי של מכבי נתניה, הוא שצריך להדאיג את הצוות המקצועי והאוהדים שכן, שוב הוכח עד כמה מכבי נתניה זקוקה לדיא סבע שלא שיחק בשל הרחקה וחסרונו הורגש מאד. ללא סבע מכבי נתניה נראית אנמית וכבוייה. נוכחותו גורמת לשחקנים שלצידו להראות טוב יותר ומשוחררים יותר, מאחר ושחקני היריבה עסוקים בלסגור את סבע. בעונה הבאה סבע לא יהיה פה, גם הפועל באר שבע הצטרפה למרוץ אחריו ובכל מקרה ברור שלאחר שיחזור מעונש ההרחקה נותרו לו רק עוד שני משחקים במדי מכבי נתניה. הבור שהוא ישאיר פשוט ענק, מה גם שלא ברור מה צפוי עם ערן לוי, אולסק ואחרים, כך שלמועדון הנתנייתי יש הרבה סיבות לדאגה. שוב אדגיש, במכבי נתניה חייבים להנחית פה כמה תותחים ולא להתבסס על צעירים ואלמוניים ושיהיו כישרוניים עד כמה שיהיו, הפטנט הזה טוב ליד כוכב כמו סבע ולא בלעדיו. אין ספק שמכבי נתניה בלי סבע זו אופרה אחרת לחלוטין מהקבוצה המלהיבה בשורותיה כיכב מספר 10 בצהוב. לא אקח סיכון גדול אם אומר שבלעדיו הקבוצה הזו לא שווה פלייאוף עליון. מכבי נתניה חייבת להשתמש בסכום המכירה של סבע כ-2 מליון יורו, כדי להתחזק בשנים שלושה תותחים שיובילו את הקבוצה קדימה ואת האוהדים לרכוש מנויים. השחקנים המוזכרים עד עתה כמי שעתידים להצטרף לקבוצה, לא יגרמו לפקקי תנועה ליד קופות מכירת המנויים… הם ישנים עם תמונה של סבע מודבקת מעל ראשם, והם לא יקחו את נתניה קדימה. ברור לכולם שבעונה הבאה הציפיות יהיו לפחות להמשיך מהיכן שהסתיימה העונה ואף יותר, רף הצפיות עלה וזה עלול לגרום ללחץ על הדשא וביציעים. האמנם?

אם לוי נשאר הוא יהיה ציר מרכזי

סיפור הארכת או אי הארכת החוזה של ערן לוי, חייב להסתיים ובקרוב. מדוע? מכיון שערן לוי הוא ציר מרכזי בקבוצה, על הדשא ובחדר ההלבשה.אם הוא נשאר הרי שסגנון המשחק נבנה מסביבו ובהתאם לסגנונו של לוי. הצוות המקצועי הלך על כך העונה וקיבל את
ה"אקס פקטור" מלוי. שחקן כמוהו ועם מבנה האשיות שלו, אינו עוד שחקן בקבוצה, הוא צריך להיות במרכז הבמה בחדר ההלבשה, באימונים ועל המגרש. אם הוא נשאר כאן הרי שצריך להתאים את השחקנים שיצטרפו לסגנונו. זו הסיבה שנושא ערן לוי צריך להסגר ומהר.

בלעדי
ערן לוי לא ישחק בהפועל חדרה

מקורבים להפועל חדרה זעמו על השמועה ולפיה ערן לוי מועמד לחזק את הקבוצה בעונה הבאה, אם זו אכן תעפיל לליגת העל. כזכור, ערן לוי הטיל פצצה בשבוע שעבר ולפיה אם לא יוארך חוזהו בשנתיים נוספות, לא בטוח שהוא ישאר בעונה הבאה במכבי נתניה. מיד עלו ספקולציות באשר לדרישתו של לוי ואחת מהן היא האפשרות שיעבור להפועל חדרה. מקורב בכיר למועדון החדרתי ביקש להבהיר כי לא היו דברים מעולם וכי כף רגלו של ערן לוי לא תדרוך בהפועל חדרה, למרות ההערכה הרבה לכדורגלן. הסיבה, יחסי שכנות טובים עם מכבי נתניה והבעלים אייל סגל. מה גם שמכבי נתניה השאילה שני שחקנים לשכנה מחדרה ובמועדון החדרתי בונים על עוד שחקנים שמכבי נתניה תשחרר או תשאיל לשורות הקבוצה וכי יש למועדון עניין לחיות בשלום ובשיתוף פעולה עם אייל סגל. אותו גורם אף הדגיש כי גורמים אינטרסנטיים הם שהעלו את האפשרות שלוי יעבור לחדרה מה שקרוב לוודאי לא יקרה. לוי המחזיק חוזה לעונה נוספת, דורש שנה נוספת, כלומר לשנתיים יחדיו. לא מעט אנשים מנסים לפשר בין הכדורגלן למועדון ולדעתי שני הצדדים צריכים להמשיך את הרומן.

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/awapp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3408