מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

שפיץ מהיציע עם אפי ישראל

לאחר ההפסד הצורב של מכבי נתניה בחיפה 0:3, הקבוצה תארח ביום ראשון את בית"ר ירושלים במשחק ששווה לכל אחת מהן יותר משלוש נקודות   נתניה לא צריכה, היא חייבת לנצח את בית"ר בשורותיה עלי מוחמד   ההגנה שלא ספגה בשלושת מחזורי הפתיחה, ספגה חמישה שערים בשני המשחקים האחרונים.

מחפשים להתאושש

ההפסד 0:3 מול מכבי חיפה, התקבל כבומבה לפנים במכבי נתניה שעלתה בלחץ למשחקה ב'סמי עופר' וירדה בהלם שניכר היטב על פניהם של האוהדים, הבעלים, השחקנים והצוות המקצועי. מכבי נתניה לא הגיעה למשחק וספגה את הפסדה הראשון העונה. בנתניה ינסו לשכוח מהר ככל האפשר את המשחק בחיפה ואין דרך טובה יותר למחוק הפסד מאשר לנצח במשחק הבא. מול בית"ר ירושלים, מכבי נתניה תצטרך להוכיח לעצמה שתצוגת הנפל בסמי עופר, מול מכבי חיפה היתה מעידה חד פעמית שגרמה להפסד הראשון העונה. מכבי נתניה תעלה בלחץ ומתוך ידיעה שניצחון על בית"ר שווה כמו כל ניצחון ליגה ורק שלוש נקודות בטבלה, אך ערכו שווה הרבה יותר בחדר ההלבשה ובעיקר מהבחינה המנטלית. ניצחון שווה המון, בעוד הפסד עלול לגרום לשחקנים לאבד מבטחונם שלאור המשחקים האחרונים אינו בשיא…

נקודה למחשבה, בשלושת משחקי הפתיחה הקבוצה לא ספגה, כלומר 270 דקות עם רשת נקייה ובשני המשחקים האחרונים נתניה ספגה 5 שערים!
המאמנים והשחקנים יודעים היטב למה הקהל מצפה מהם והם יודעים היטב מה הפסד
עלול לגרום להם. אוהדי מכבי נתניה סומכים לחלוטין על דרפיץ וברדה שכבר הוכיחו שהם יודעים להוביל את הקבוצה קדימה.

להזכירכם, בעונה שעברה, מכבי נתניה התחילה את העונה בצורה גרועה ועם הזמן ידעו דראפיץ וברדה להוביל את הקבוצה לצמרת ולגמר הגביע. בעונה שעברה, עם עזיבתם של דיא סבע, ערן לוי, גלזר ואחרים נראה היה שמכבי נתניה הולכת להסתבך בתחתית. המאמנים ידעו לאזן את הקבוצה ועם הזמן היא הפכה ללהיט החם בליגת העל. בנתניה כמו בנתניה זה או סקנדל או פסטיבל. לכן מוקדם לאחר חמישה משחקים להפוך את הסיפור לסקנדל כמו שניצחון לא יהפוך את הסקנדל לפסטיבל. מנגד, בית"ר מגיעה לאחר תבוסה במשחק האחרון 4:0 מול מכבי תל אביב בטדי.


בית"ר בלחץ, נתניה בלחץ, איזה קרב צפוי ביום ראשון בנתניה

בשתי הקבוצות יודעים שניצחון שווה יותר משלוש נקודות, תיקו לא ישרת אף אחת מהן. צפוי משחק עצבני בין שתי המובסות של המחזור האחרון. פרט פיקנטי, עלי מוחמד שנמכר לבית"ר בעיסקה החמה של הקיץ. יופיע במדי היריבה ולראשונה ישחק באצטדיון נגד מכבי נתניה. הקהל הנתניתי לבטח יקבל את השחקן בכבוד הראוי לו ויודה לו כמו גם המועדון על תרומתו הרבה במשך 3 שנים. כך או כך, כל תוצאה אפשרית ועל אף היכולת הפושרת של מכבי נתניה מתחילת העונה, במגרשה
הביתי היא יכולה לנצח כל קבוצה בארץ. האמנם?

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *