מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

שפיץ מהיציע עם אפי ישראל


תיקו ביתי מאכזב 2:2 למכבי נתניה מול כפר סבא, ביום רביעי נתניה בחוץ מול מכבי חיפה, לאן הולכים 3,650,000 ₪ שהעיריה מזרימה למכבי נתניה


נקודה למחשבה

יותר מאשר מכבי נתניה לקחה נקודה היא איבדה שתי נקודות, במשחקה הביתי מול הפועל כפר סבא. מכבי נתניה היתה צריכה לסמן ניצחון במשחק הזה ולהוסיף 3 נקודות למאזנה. התיקו 2:2 בהחלט מאכזב, זו לא הפעם הראשונה שהקבוצה סופגת בשניות הסיום, זה קרה גם מול חדרה בגביע הטוטו, שער שסיים את דרכה במפעל. הנקודה שהשיגה הקבוצה צריכה לשמש נקודה למחשבה. גם במשחק בינוני צריך לדעת לנצח ובמיוחד כשעל הלוח יתרון 1:2 ושריקת הסיום באווויר, אסור לחטוף שער כשהשחקנים בדרך למקלחת… המאמנים והשחקנים צריכים לבוא בטענות רק לעצמם וגם אם השופט טעה, הרי שטעויות שיפוט הן חלק מהמשחק ובסיכומה של עונה הן מתאזנות ויהיו מקרים שמכבי נתניה תהיה בצד שיהנה מטעויות שיפוט. התנהגותו של דרפיץ אחרי המשחק כשהאשים את קבוצתו ולא התעסק עם השופט, ראוייה להערכה.


יוצאים לחיפה

במחזור הקרוב תצא מכבי נתניה למשחק חוץ מול מכבי חיפה. המשחק יערך ביום רביעי. שתי הקבוצות יגיעו כדי לנצח ולהתאושש מאכזבת המחזור האחרון בו נתניה סיימה בתיקו מאכזב ומכבי חיפה נוצחה 0:1, מול מכבי תל אביב. בחיפה חולמים על תואר ולא ירשו לעצמם להפסיד שני משחקים ברציפות, מנגד גם במכבי נתניה שואפים להתברג בצמרת ויחפשו לחזור עם ניצחון. צפוי משחק שקול בו כל תוצאה אפשרית.לאחר משחק החוץ בחיפה תחזור מכבי נתניה למגרשה ותארח ב-6.10 את בית"ר ירושלים. מדובר בשני משחקים קשים, בהם מכבי נתניה חייבת לקחת נקודות. כפי שפרסמנו בשבוע שעבר מחירי הכרטיסים עד משחק זה יישארו ללא שינוי ולאחר מכן צפוייה עליה במחיר הכרטיסים.

בלעדי

כל האמת וכל הנתונים על תקציב העיריה למכבי נתניה

האם אכן מוזרמים 3,650,000 ₪מזה שנים רבות, עיריית נתניה מתקצבת בכל שנה את מכבי נתניה בסכום המופיע ומאושר בתקציב העירוני. לידי "השבוע בנתניה" הגיעו הנתונים ולפניכם כל הנתונים עם כל האמת בנושא התקצוב למכבי נתניה. בתקציב העירוני מופיע סכום של 3.650.000 ₪. מסכום זה מופרשים 750,000 ₪ לכיסוי ההלוואה אותה לקחה העירייה עבור המועדון לפני מספר שנים כשמכבי נתניה עמדה בפני התמוטטות. אז הוחלט בעירייה להציל את הקבוצה ונלקחה הלוואה בסך 7,500,000 ₪, בהחזר של 750,000 ₪ כל שנה ולמשך 10 שנים. כלומר, מעל סכום התקצוב השוטף מאושר סכום של 750,000 ₪ שמקוזז מיידית ומועבר לכיסוי ההלוואה. כך שנותר סך 2,900,000 ₪. למעשה, זהו התקצוב העירוני לטובת המועדון. מסכום זה מקוזזים דמי השימוש באצטדיון העירוני וכן דמי שימוש במתקן האימונים בשפירא כ-1,500,000 ₪ ועוד קיזוזים כך שבתזרים המזומנים של מכבי נתניה נותר סכום של מעט מעל מליון שקלים. בשלוש שנים בהן אייל סגל הוא הבעלים של מכבי נתניה, על פי דוחות המועדון בבקרה התקציבית, הזרים אייל סגל כ-14.500.000 ₪. על פי ההסכם שלו עם העיריה, חייב סגל להזרים מכספו 2 מליון ₪ לעונה, בהסכם ל-5 שנים מול עירית נתניה, כלומר, כבר לאחר 3 שנים סגל הרבה מעל התכנון ולא מן הנמנע שהעונה יאלץ להכניס את היד עמוק מאד לכיסו הפרטי, לאור התקציב שטיפס לכ-35 מליון ₪.

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *