מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

שפיץ מהיציע עם אפי ישראל

שם הכתב: אפי ישראל

מכבי נתניה יצאה למחנה אימון בפולין הסגל כמעט הושלם, מה שמאפשר לצוות המקצועי לבנות את הקבוצה ושיטת המשחק וברור לכולם שצריך לספק תוצאות המאמן סלובודאן דרפיץ הצהיר שמכוונים לפלייאוף העליון יש לכוון גבוהה יותר אייל סגל דרש שילוב צעירים.

מכוונים גבוהה

לאחר 3 עונות בעידן אייל סגל עם המאמנים דרפיץ וברדה, מכבי נתניה מתחילה עונה עם הצהרת כוונות. אם בעונות שעברו עם האוכל בא התיאבון, הרי שבעונה הקרובה הרעב לתוצאות מכתיב את הקצב. מכבי נתניה מחפשת תואר וברור שהצהרות לא מחיבות ישמעו כ"חרטוט". תקציב שטיפס לאזור 35 מליון ש"ח, מסע הרכש וההתארגנות לתחילת האימונים כשכבר באימון הבכורה הסגל כמעט מלא, אינם מותירים מקום לספקות, אייל סגל, ניב גולדשטיין והאוהדים מכוונים גבוהה ועל המאמנים והשחקנים לספק את הסחורה. סלובודאן דרפיץ מבין עניין וכבר הצהיר שכל דבר אחר למעט פלייאוף עליון יחשב לכישלון והוא מבין שפלייאוף עליון זה גם מקום 6 וזה לא יספיק. בעונה הקרובה מכבי נתניה שואפת/צריכה/חייבת (סמנו בעיגול את התשובה הנכונה) לעלות פאזה ומכמעט תואר להביא תואר וגם כרטיס לאירופה יחשב להישג. לדעתי, מכבי נתניה לא תשתתף במאבק על צלחת האליפות, אמנם הקבוצה צירפה שחקנים מבטיחים אך יש לזכור ששחקנים שסיפקו את הסחורה עזבו. מכבי נתניה צריכה לכוון חזק לצמרת ולכרטיס לאירופה תוך כדי תצוגת כדורגל מהנה. היא צריכה לכוון חזק לכיון הגביע וגם לגביע הטוטו. שלא יהיו ספקות, מה שהיה טוב לעונה שהסתיימה קרי עונה בלי כלום, לא יספיק בעונה הבאה ועם כל הכבוד להצהרה של דרפיץ שרק פלייאוף עליון יחשב הישג, לדעתי יש לכוון חזק יותר. פלייאוף עליון זה גם מקום 6 כמו חדרה. האם זה יהיה הישג? לא נראה לי ויש לי הרגשה שגם לא לאוהדים. בקיצור, דרפיץ צריך לחזור מפולין ולהצהיר שלאור מה שראה מכבי נתניה לא תסתפק רק במקום בפלי אוף העליון ותשאף ליותר. האמנם?

מעבירים הילוך בפולין
ביום שני השבוע יצאה מכבי נתניה למחנה אימונים בקילצה שבפולין. הצוות מקצועי יצטרך לבנות שיטת משחק שתתאים לסגל השחקנים ולאופיים. לפולין יצאו 26 שחקנים והסגל כמעט הושלם. במהלך המחנה תתקבל תמונת 18 עד 20 השחקנים הראשונים ומהם יורכב ויגובש ההרכב הראשון והסגל שיוביל את הקבוצה. במהלך מחנה האימון תקיים הקבוצה 3 משחקי אימון. כיון כלים רציני יהיה בשבוע הבא לקראת סיום מחנה האימונים כשביום שני 15/7 תשחק מכבי נתניה מול א.א.ק. אתונה. ביום רביעי הבא 17/7 תחזור הקבוצה לארץ.
במהלך מחנה האימונים מכבי נתניה תעביר הילוך ולאחריו תתקבל תמונה ברורה יותר באשר לעמדות שיש לחזק עד הליגה.

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *