מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

שפיץ מהיציע עם אפי ישראל

אפי תמונת פרופיל

 

מכבי נתניה חזרה לנצח כשגברה 1:2 על בית"ר ירושלים * לאחר ההדחה מהגביע בהפסד מול אשדוד 0:2 הניצחון על בית"ר ירושלים בא בזמן * יוצאים לקרית שמונה למשחק החשוב ביותר העונה, תיקו ומעלה יבטיח לנתניה את הפליי אוף העליון * האם בניון ירכוש את בית"ר ירושלים???

ניצחון שבא בזמן

ישנם משחקים בהם ניצחון שווה הרבה יותר מ 3 נקודות, כזה היה הניצחון של מכבי נתניה 1:2 על בית"ר ירושלים, לאחר ההדחה המשפילה 0:2 מול מ.ס אשדוד במשחק חלש שגמר את העונה מבחינת הגביע, הגיעה מכבי נתניה שפופה למשחקה הביתי מול בית"ר ירושלים ובידיעה שרק ניצחון יחזיר את הקבוצה לחיים. מכבי נתניה עלתה למשחק בידיעה שאיבוד נקודות גם במשחק הזה יצור רצף ארוך מידי של משחקים ללא ניצחון ויותר מכך היה ברור לנתנייתים שהפסד יסכן את הכרטיס לפליי אוף העליון. זו הסיבה, שהניצחון על בית"ר ירושלים שווה הרבה יותר מעוד 3 נקודות ובסיום 2:1 גדול לנתניה. אך, ישנן לא מעט נורות אזהרה שצריכות להטריד את הצוות המקצועי. החל מנפילה ביכולת במחצית השניה והתבססות מוחלטת על יכולתו של ערן לוי. נקודת מחשבה נוספת היא הירידה בכושרו של דיא סבע, שנראה כמי ש"מת" להבקיע ולא תמיד כשצריך והנסיגה לאחור בדקות הסיום כמעט וגרמה לשער ירושלמי נוסף. לא ייתכן, שכאשר הקבוצה מוליכה 0:2 בביתה, יתרון זה לא יהפוך את המשחק לפשוט וקל יותר ויש לי הרגשה שאילו המשחק היה נמשך עוד כמה דקות הוא היה מסתיים בתיקו. יחד עם זאת, ברור שמכבי נתניה עלתה לשחק על תוצאה והמטרה הושגה במלואה. מבחינתם של הנתנייתים זה מה שחשוב ובצדק.

להבטיח את הפליי אוף העליון

במחזור הקרוב, תצא מכבי נתניה למשחק הכי חשוב שלה העונה מול קרית שמונה. נתניה רחוקה ב 6 נקודות מקרית שמונה ובקופה נותרו 18 נקודות בלבד עד סיום העונה הרגילה. זהו משחק על 6 נקודות, שכן קרית שמונה במקום השביעי תשאף לנצח ולצמצם את הפער ל 3 נקודות ואז המירוץ לפליי אוף נפתח מחדש. מנגד, במכבי נתניה יודעים היטב שתיקו ומעלה יסגרו את הסיפור לחלוטין וברור לכולם שלמרות ההצלחה הגדולה עד עתה, פספוס הפליי אוף העליון יחשב ככישלון. לכן, הדרך להצלחה עוברת בקרית שמונה. הצוות המקצועי יצטרך להחליט האם שוב לשחק על תוצאה כמו מול בית"ר ירושלים כלומר לשחק על מתפרצות או להשתלט על המגרש ולחפש ניצחון מדקת הפתיחה. כך או כך בקרית שמונה מבינים שרק ניצחון ישאיר להם סיכוי. ובנתניה יחפשו לחזור הביתה בשלום. קרית שמונה השתפרה מאוד במשחקים האחרונים וללא ספק זהו משחק כוח לדרפיץ וחניכיו או במילים אחרות "המשחק של העונה".

בלעדי האם בניון עזב את טדי כשחקן ויחזור כבעלים?

גם זקני אוהדי בית"ר ירושלים, אינם זוכרים סיפור אהבה כל כך מהיר וקצר, כפי שחווה יוסי בניון בקבוצת המנורה. כזכור, בניון הגיע בקיץ לטדי מה שהגביר במאוד את מכירת המינויים מה גם שעל הדשא בניון פתח בסערה עם שלושה שערים ו 4 בישולים, מה שהוביל לסיפור אהבה עם היציע המזרחי ואז כשבניון הפך לאהוד הקהל וגם כשלא שיחק הקהל דרש את שיתופו ועודד אותו לפני, במהלך ואחרי כל משחק, כשאהבה הזו הגיעה לשיאה ב"סמי עופר", כשבית"ר ניצחה 2:1 את מכבי חיפה ובניון שהתחמם דקות ארוכות מחוץ לקוים אך בסופו של דבר לא שותף במשחק וירד עם השריקה האחרונה לחדרי ההלבשה, אוהדי בית"ר כמנהגם קראו לקבוצה לשבת בפניהם לשירת "אוהב מכל הלב" ואז נוכחו לדעת שבניון נותר בחדרי ההלבשה. אוהדי בית"ר החלו לקרוא בשמו ודרשו את הגעתו. מסיבת הניצחון לא החלה עד להגעתו של יוסי בניון אליו נשלח מנהל הקבוצה וכשבניון עלה על כר הדשא יציעי "סמי עופר" רעדו מהקריאה הנרגשת "יוסי, יוסי, יוסי בניון". ובכלל, בניון הרגיש טוב עם אוהדי בית"ר, הרגיש מצויין בחדרי ההלבשה, אך הרגיש רע מאוד עם כל ההתנהלות המקצועית כלפיו. בסופו של דבר בניון הבין שעדיף לו לעזוב את בית"ר ועבר למכבי פ"ת. הרבה סיפורים מסתובבים באשר להחלטות המקצועיות ומי שנתן אותן, אך, מה שברור הוא שאוהדי בית"ר ויוסי בניון, הציגו סיפור אהבה. ציפורי השיר מספרות, כי בניון עוד יחזור לבית"ר ירושלים, הפעם כבעלים וכמנג'ר על. לבניון, יכולות כלכליות הודות לקריירה המפוארת והמכניסה באירופה והוא הביע לא אחת את רצונו להישאר בתחום, ימים יגידו, האם בניון, ירכוש את בית"ר מאלי טביב והפעם יהיה הוא זה שישלח את הבעלים לדלת המסתובבת, האמנם???

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/awapp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3408