מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

שפיץ מהיציע עם אפי ישראל

שם הכותב: אפי ישראל אפי ישראל תמונה

כשנראה היה שמכבי נתניה כבר בליגת העל גילינו ששאיפות לחוד ומציאות לחוד * חודשיים עם יכולת בינונית ומטה והופ… גם מכבי נתניה במפסידות * ההפסד הראשון העונה הגיע ביום שני השבוע במחזור 28 והזכות הגדולה לנצח את מכבי נתניה נפלה על אחי נצרת * מכבי נתניה ירדה למקום השני אך הבעלים רגוע * ביום שני קטמון בנתניה * למרות המתיחות בנושא סבע בטוברוק ובמכבי מדגישים: היחסים תקינים.

הפסד בנצרת

מתוך 21 הנקודות האחרונות צברה מכבי נתניה רק 8, כלומר, 5 תיקו, ניצחון ו… הפסד כן, גם מכבי נתניה במפסידות ולא נוכל לכתוב יותר שהיא הקבוצה היחידה שלא נוצחה במשחק ליגה בכדורגל הישראלי. החל מיום שני השבוע, גם מכבי נתניה במפסידות לאחר 1:2 בחוץ מול אחי נצרת. ההפסד הזה היה באויר כי מכבי נתניה מציגה מזה חודשיים יכולת פושרת וזה ניכר בלוח התוצאות ובטבלה. לאחר הרבה שבועות בפסגה מכבי נתניה ירדה למקום השני, עכו כבשה את הבכורה אך אל דאגה בסיום העונה נתניה תחזור לליגת העל כי גם חודשיים לא טובים לא ישנו את העובדה שמכבי נתניה גדולה לליגה הזו. יכול להיות ש"הבומבה" שקיבלה מכבי נתניה תעיר אותה כבר במחזור הבא כשתארח ביום שישי הקרוב את הפועל קטמון בנתניה ושיהיה ברור כל תוצאה זולת ניצחון נתנייתי תאותת מכבי נתניה במשבר. אני מאמין שדרפיץ וחניכיו יחזרו למסלול הניצחונות.

סגל: "אני רגוע ונותן את מבטחי בקבוצה ובאוהדיה"

סדרת המשחקים הלא מוצלחים שהגיעה לשיאה בהפסד לאחי נצרת 1:2 והורידה את מכבי נתניה למקום השני ללא ספק, גרמה לזעזוע בכנף של הקבוצה. אך לא יותר מכך, מכבי נתניה, עדיין בעמדה מצויינת לעליה לליגת העל. אני בטוח שהצוות המקצועי יערוך בדק בית ובסגל של מכבי נתניה ישנן הרבה אפשרויות להחזיר את הקבוצה למסלול הניצחונות. מי שיספר לכם שברומטר הלחץ אינו מאותת משקר אתכם אל תאמינו לו!! הלחץ גדול כי בנתניה מבינים שלא יטיילו לליגת העל אך לדעתי בסופה של עונה יעלו לליגת העל זה יהיה פחות קל מאשר זה נראה לפני חודשיים. הלכנו אל הבעלים אייל סגל וציפינו לפגוש אדם לחוץ ומוטרד ומה שהיה לו לומר: "אני סומך על הצוות המקצועי ונותן את מבטחי בקבוצה, אותם מאמני ושחקנים שהביאו את מכבי נתניה מהמקום האחרון עם מינוס 9 עד המקום הראשון הם אלה שיחזירו את הקבוצה למסלול הניצחונות. אני סומך על המאמנים, על השחקנים וכמובן על האוהדים הנפלאים שלנו צריך לזכור, אנו עדיין במקום השני עם 4 נקודות מעל זו שאחרינו לכן אני רגוע ובטוח שיהיו לנו עוד הרבה ימים יפים העונה".

למרות המחלוקת בעניין סבע משדרים עסקים כרגיל

במכבי נתניה ובטוברוק, ממשיכים לשדר עסקים כרגיל ושיתוף הפעולה נמשך. ישנם אינטרסנטים המנסים לשפוך בנזין ולשרוף את היחסים בין המועדונים ואנחנו מדברים על סיפור דיא סבע. אמנם יש מחלוקת בין איזיקוביץ לסגל בנושא ערכו של דיא אך המחלוקת הזו החלה בתחילת העונה ולמרות המחלוקת שני המועדונים פעלו בשיתוף פעולה והיחסים בין שני הבעלים הפכו ליחסים קרובים מאוד. בכל צד רואים תמונה שונה ולאחר שהבורר איציק קורנפיין ביקש להשתחרר מהתפקיד, הרי שבורר מטעם התאחדות של הכדורגל יקבע את הסכום ועל כל אמר אייל סגל: "אני בטוח שהמחלוקת על שווי של השחקן לא תפגע ביחסים בין שני המועדונים ושיתוף הפעולה יימשך. אריק איזיקוביץ אמר: "אני שמח שדיא סבע מוביל את מכבי נתניה לליגת העל. מדובר בשחקן מצויין ואקבל את פסיקת הבורר. היחסים בין שני המועדונים ובין שני הבעלים טובים ומה שהיה הוא שיהיה."

בשני המועדונים מבינים שלא טוב לעיר ולא טוב לכדורגל הנתנייתי לחזור ליחסים העכורים ושני המועדונים יעשו מאמצים לדלג מעל המדורה הזו.

2 תגובות

  • מאת הרון:

    נתניה תעלה רק בגלל שחוץ מעכו לאף קבוצה בלאומית אין את הכסף לעלות

  • מאת חדנס:

    נתניה קבוצה רעה עם ערן לוי במשקל שלו ההגנה ללא יוצא מהכלל שחקני בלט וההתקפה בנויה על ריצת 100 מטר ובום בעיטה בלי טאקטיקה עם מאמן שבא למשחק לישון אסור לה לעלות ליגה אחרת באמת היא תעלם כמו יהוד הכח קרית גת יבנה וטייבה

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים