מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

שפיץ מהיציע / אפי ישראל

שפיץ מהיציע

למרות ההפסד הביתי 2:1 לבני יהודה מכבי נתניה סוגרת סיבוב חלומי * לאחר 2 תוצאות תיקו והפסד מצפה לנתניה משחק ביתי קשה מול "הקטר מב"ש" *צפוי אצטדיון מלא * בית"ר ירושלים ממשיכה לנצח * מכבי נתניה בצמרת מושכות הקהל.

הפסד ביתי

אין ספק, שפגרת השיזרוע פגעה במומנטום של מכבי נתניה. הקבוצה יצאה בתנופה לפגרה וחזרה לשתי תוצאות תיקו והפסד מה גם שבמשחק הבא מצפה לנתניה משחק כמעט אבוד מול הקטר מב"ש. מול בני יהודה נתניה נוצחה בביתה 2:1 ושוב לא הרשימה. או שהקבוצות למדו את מכבי נתניה וסוגרות היטב את מרכז השדה ובכך מונעות מנתניה להשתלט על המשחק או שנתניה שחזרה מהפגרה היא אינה זו שיצאה לפגרה. כך או כך הקבוצה אספה 2 נקודות מ-9 בשלושת משחקיה האחרונים ובכל זאת צריך להסתכל על הסיבוב כולו.

הפתעת הסיבוב

מכבי נתניה סיימה בהפסד את הסיבוב המוצלח ביותר בשנים האחרונות, אין ספק, שהקבוצה מהווה את הפתעת הסיבוב הראשון ולא בכדי ממוקמת במקום 5 שפירושו פליי אוף עליון. למי שהתאכזבו מהתוצאות האחרונות נאמר מיד שכגודל הציפיות גודל האכזבות ומאחר שציפיות יש רק בכריות אין מקום לאכזבה… מכבי נתניה, הציגה כדורגל מרענן וחלק משחקניה הפכו למבוקשים בקבוצות אחרות, הניהול הנכון עם תקציב שפוי רק מחזק את ההצלחה המקצועית. הצוות המקצועי ראוי למחמאות אך מאחר ואת הכסף סופרים במדרגות מוקדם לסכם, אך בהחלט יש מקום להחמיא על סיבוב ראשון מוצלח. רק נזכירכם שבתחילת העונה דובר על מכבי נתניה כאחת המועמדות לירידה וכבר לאחר סיבוב היא הופכת לאחת המועמדות לפליי אוף העליון. אותם פרשנים שהתלהבו מדי ודיברו על אליפות רק חיבלו בקבוצה שכן פליי אוף עליון יהיה הישג חסר תקדים ומכבי נתניה בדרך לשם. שאפו.

מארחים את האלופה

במחזור הקרוב, מכבי נתניה תארח את האלופה והמוליכה הפועל ב"ש. אין צורך להסביר או להרחיב על היריבה שללא ספק מועמדת לניצחון, אך נתניה כבר הפתיעה העונה כשסיימה 1:1 את המפגש הקודם בטרנר. ביציעים אין אהבה גדולה בין אוהדי שתי הקבוצות בלשון המעטה, צפוי שהאצטדיון יהיה מלא עם שליטה נתנייתית ביציעים. על הדשא צפויה שליטה אדומה שכן, ב"ש טובה מנתניה בכל הפרמטרים, יחד עם זאת אם מישהו חושב שהמשחק הזה גמור עוד לפני השריקה הראשונה הוא אינו ידוע על מה הוא מדבר ובב"ש כבר ציינו שמדובר במשחק קשה ביותר. על הנייר ב"ש מועמדת לניצחון ואכן כל תוצאה למעט ניצחון של האלופה תתקבל בהפתעה. אך על הדשא נתניה כבר הוכיחה שהיא מסוגלת לנצח כל קבוצה בליגה.

אין גדולה כמו בית"ר

בית"ר ירושלים ממשיכה לנצח למרות יכולת פושרת, בית"ר מבקיעה יותר מכל קבוצה אחרת בליגה ובמחזור האחרון ניצחה את הפועל רעננה בטדי. ההגנה ירושלמית חדירה מדי אך ההתקפה קטלנית. אין ספק, שבית"ר היא אחת המועמדות למאבק על התואר. הקהל הירושלמי ממשיך למרר את החיים לבני בן זקן, שבכל תוצאה מזכירים לו את אימו… ובכלל אוהדי בית"ר מגיעים באלפיהם למשחקי הקבוצה וגם למשחק שאינו מושך קהל כמו מול רעננה הגיעו
כ 17,000 ירושלמים ואגב ביציעים, המזרחי ממשיך בדרכו לעודד בדרכו לאורך כל המשחק ולדחוף את הקבוצה אך לעיתים מקלל את הבעלים אלי טביב, המאמן וכל מי שמפריע, בעוד היציע המערבי שומר על איפוק ובזמן שאוהדי המזרחי מקללים, אוהדי המערבי שורקים בכדי שהקללות לא ישמעו. כך ראינו את השלט העומד בכניסה ליציע המערבי (ראו תמונה) אך בכל מקרה, האוהדים משני היציעים מעודדים את הקבוצה בצורה נפלאה וללא ספק ביציעים הם האלופים.

7300 צופים בממוצע למשחקיה הביתיים של נתניה

המנהלת פרסמה השבוע נתון מעניין ולפיו בסיבוב הראשון מכבי נתניה היא אחת מהקבוצות המובילות בדירוג מושכות הקהל בליגת העל. על פי נתוני המנהלת למשחקיה הביתיים של מכבי נתניה מגיעים בממוצע כ 7300 צופים למשחק. ללא ספק, נתון מרשים שלא מוכר מזה שנים במועדון. מה גם שהנתון הזה רק יילך ויגדל שכן הצלחותיה של הקבוצה על הדשא מגבירות את ההתעניינות בקבוצה ואם נוסיף לכך את מבצעי השיווק החכמים של אייל סגל ויניב גולדשטיין הרי שבמשחק הקרוב מול ב"ש צפוי אצטדיון מלא ובאשר לסיבוב השני ברור שהצלחה על הדשא תגדיל את ממוצע הצופים במשחקיה הביתיים של הקבוצה. במילים אחרות הקהל הנתנייתי חוזר ליציעים.

בלעדי! דרישת אבטחה מוגברת למשחק מול ב"ש, מכבי נתניה אינה מאשרת 

משחקה של מכבי נתניה נגד הפועל ב"ש צפוי למשוך קהל רב, בנתניה צופים שכל הכרטיסים יימכרו וצפי ההכנסה כ-500,000 ₪ יחד עם זאת המועדון נדרש ליותר מ-350 שוטרים ומאבטחים ובמכבי נתניה מוחים על כך שכן מדובר בהוצאה כבדה מעל 200,000 ₪ וזאת בנוסף לתשלום עבור השימוש באצטדיון כך שההוצאות יעמדו על מעל 250,000 ₪

בהנהלת מכבי נתניה ציינו: "איננו מאשרים למנהלת לשלם את הדרישה המופרזת של המשטרה ונדרוש שהמשטרה תפעל על פי ההנחיה שנקבעה בבג"ץ".

יצוין כי גם במשחקים הקודמים בהם התארחו הפועל ומכבי חיפה ובשני המשחקים האצטדיון היה מלא, מה שגרם לאבטחה מוגברת לדעתם של אנשי מכבי נתניה שהביעו התמרמרות ואף הדגישו כי יסרבו לשלם סכום שכזה.

דני נוימן: "באר שבע מועמדת לאליפות, בית"ר חזק בתמונה, נתניה תסיים בפליי אוף העליון"

כוכב העבר ופרשן הכדורגל דני נוימן סיכם עבורנו את הסיבוב הראשון שהסתיים השבוע.

על הפועל באר שבע ציין: "כבר לפני כחודשיים הדגשתי שהפועל ב"ש תחזור לתמונה ואכן, היא מוכיחה שוב ושוב שהיא המועמדת המובילה לזכות בתואר, ראינו זאת גם במשחקים האחרונים למרות הפציעות והעומס ב"ש ידעה לנצח. במשחק האחרון הוכיחה זאת מול בני סכנין שלא נפלה ממנה אך ניהול משחק נבון וחילופים מוצלחים עשו את ההבדל וב"ש מסיימת את הסיבוב כמוליכה. עתה כשעומס המשחקים ירד לאחר שסיימה את דרכה בליגה האירופאית הרי שהפועל ב"ש היא המועמדת לזכייה נוספת בתואר".

על מכבי תל אביב ציין נוימן: "מוקדם להספיד אותה, סיפור האליפות עוד לא גמור מבחינתה בתנאי שתחליף בינואר כמה מהזרים שבשורותיה בשחקנים טובים יותר, מכבי תל אביב תיתן פייט עד סוף העונה. אסור למועדון הזה לסיים עונה שלישית בלי תואר. כרגע הקבוצה אינה במיטבה, נראה לי שזה ישתנה כי גם הישראלים שבשורותיה מבינים שאינם מספקים את הסחורה."

על בית"ר ירושלים הדגיש: "בית"ר מנצחת למרות שאינה מפגינה יכולת מרשימה, היא יודעת לנצח משחקים ולאסוף נקודות בדרכה לצמרת. אם הקבוצה תתחזק בינואר בצורה נכונה כלומר בבלם ובחלוץ או בעושה משחק מתחת לחלוץ הרי שבית"ר היא המועמדת השניה אחרי ב"ש לתואר. עם חיזוק נכון היא תיתן פייט חזק לב"ש. הקהל הירושלמי דוחף את הקבוצה ובבית"ר אנחנו רואים שלפעמים שחקנים עושים את המאמן."

על מכבי חיפה: "הם איחרו את הרכבת, אם יסיימו בפליי אוף העליון זה יהיה המקסימום העונה".

על השכנה האדומה הפועל חיפה: "הם בחלום ושייהנו ממנו, גם הם לא מאמינים ממה שקורה איתם. אני מאמין שהפועל חיפה תסיים בצמרת ותשתייך לפליי אוף העליון."

על מכבי נתניה הדגיש הפרשן הירושלמי: "לקבוצה שעלתה מהליגה השניה הרי שפליי אוף עליון הוא הישג ענק. הקבוצה צריכה להתחזק בינואר ויותר מכך לדעת לקחת נקודות מול הקטנות כ: אשקלון, בני יהודה, מכבי פ"ת ואחרות. לנתניה חומר שחקנים טוב, צוות מקצועי מצוין, ניהול טוב וקהל נפלא כך שאין סיבה שהקבוצה לא תסיים בפליי אוף העליון ולדעתי היא אכן תסיים שם. בסיבוב הראשון נהניתי מאוד ממכבי נתניה וגם אם במשחקים האחרונים לא ניצחה זה לא משנה את ההישג עד עתה."

 

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/awapp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3363