מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

שפיץ מהיצע

שם הכותב: אפי ישראל אפי ישראל (1)

מכבי נתניה הנחילה למוליכה הפועל חיפה את הפסדה הראשון 0:2* נתניה היתה טובה יותר וניצחה על "הדשא" למרות טעויות השיפוט * שיא הכנסה כ 450 אלף ₪ * בית"ר ירושלים פספסה הזדמנות להעפיל לפסגה * הליגה יוצאת לפגרה וכדורגלני מכבי נתניה ייהנו מ 6 ימי מנוחה.

הפסד בכורה למוליכה

מכבי נתניה אירחה את המוליכה הפועל חיפה ובסיום 0:2 גדול לנתניה, שהוכיחה שוב כי היא מהווה יריבה לכל קבוצה בליגה. לא שמכבי נתניה הפכה למועמדת לאליפות, אך ללא ספק, יש ביכולתה לקבוע מי תהיה האלופה. נתניה הפכה העונה לקבוצה שאף קבוצה לא רוצה לפגוש.

יוצאים לפגרה

הכדורגל בישראל יוצא לפגרה בת שבועיים, הפגרה לא באה טוב למכבי נתניה שדווקא בשיא כושרה עלולה לאבד את המומנטום ומה שאי אפשר לומר על הרבה קבוצות אחרות שזקוקות לפגרה בכדי להתארגן מחדש. כך או כך, שחקני הקבוצה יצאו לפגרה החל מיום רביעי השבוע ועד יום שני הבא. הצוות המקצועי כבר הבהיר לשחקנים כי עם שובם לאימונים הם ישלימו את החסר באימונים כפולים. ביום חמישי הבא, תפגוש מכבי נתניה במשחק אימון את מכבי תל אביב בקרית שלום.

פספוס ירושלמי

בית"ר ירושלים עלתה למשחק מול בני יהודה בידיעה שנתניה ניצחה את חיפה וכי ניצחון ירושלמי יבטיח לבית"ר את הפסגה. הירושלמים לא עמדו בלחץ ובסיום ניצחון לבני יהודה ועשרת אלפים ירושלמים עשו את הדרך חזרה לביתם מאוכזבים ומתוסכלים. בית"ר אמנם היתה טובה יותר אך לא ידעה לתרגם את יתרונה לניצחון. על הקוים יוסי אבוקסיס עשה אבק מבני בן זקן מאמנה של בית"ר ירושלים וללא ספק לבית"ר יש בעיה בעמדת המאמן חלק מאוהדיה אף קראו לו להתפטר אחרים אמרו שהוא מאמן טוב כדי לאמן במתנ"ס…

הכנסת שיא כ 450 אלף ₪  – בלעדי!!!

לראשונה בתולדותיה שברה מכבי נתניה את רף ההכנסה במשחק מול הפועל חיפה ההכנסה היתה כ 450 אלך ₪ . אצטדיון נתניה היה מלא מפה לפה, האוהדים נתנו גב לקבוצה ומהמועדון נמסר כי כל הכרטיסים נמכרו. במגרש נכחו 11,500 צופים ומתוכם 9,000 אוהדי מכבי נתניה. על פי הנתונים מדובר בשיא ההכנסה ובשיא צופים מאז קם המועדון, כאמור, ההכנסה כ 450 אלף ₪ ההוצאות כולל אבטחה והשכרת האצטדיון ועוד הוצאות שונות כ 250 אלף ₪ כך בסיכום כללי מכבי נתניה נשארה עם הנקודות ועם הקופה. לאחר הפגרה תארח מכבי נתניה את מכבי חיפה שגם שיא זה ישבר.

דני נוימן: "הבטחתי לאוהדי נתניה ניצחון והוא הושג בצדק"

בשבוע שעבר, צוטט דני נוימן כמי שמבטיח לאוהדי מכבי נתניה ניצחון על חיפה. במוצ"ש אמר לי דני נוימן "מסתבר שאני מבין משהו בכדורגל" ואכן נוימן, מבין גם מבין. כוכב העבר ופרשן הכדורגל סיפר לנו על המשחק: "הבטחתי לנתניה ניצחון ועמדתי במילה אני שמח על כך, מכבי נתניה ניצחה תוך כדי שהציגה כדורגל שמח וזה מה שמאפיין את הקבוצה מתחילת העונה. אני בטוח שאוהדי נתניה נהנו מהקבוצה וראינו תלכיד מגובש של שחקנים צעירים ונמרצים עם ותיקים שתורמים מעל ומעבר. הקבוצה מאוזנת וכרגע היא נראית כמי שהיא תאבק על מקומה בפליי אוף העליון ועם חיזוק של בלם וקשר דפנסיבי יכולים לחלום על אירופה. לא כלכך ברור לי הסידור הזה של דרפיץ וברדה, מאמן צריך לאמן ועוזר צריך להיות עוזר, לדעתי זה לא נראה טוב זה נראה לי כמו שטויות במיץ עגבניות כשהולך זה עובר אבל לאורך זמן זה לא יתפוס כי לא מדובר במתנ"ס, באשר על הפועל חיפה כמו מכבי נתניה גם היא אינה מעומדת לאליפות אך בהחלט תאבק על מקומה בפליי אוף העליון."

על מכבי תל אביב ציין: "הקבוצה מנצחת למרות יכולתה החלשה היא תאבק על האליפות אך עליה להחליף בינואר את רוב הזרים, אני חושב שהרבה פרשנים מזלזלים בג'רדי קרויף ולפני שמזלזלים בכזו דמות הייתי רוצה לדעת אם אותם פרשנים נתנו פס על מגרש כדורגל? חוסר כבוד לאדם שהביא שלוש אליפויות למכבי תל אביב ועוד לא אמר את המילה האחרונה העונה".

באשר לאלופה הפועל באר שבע ציין: "אין ספק, שהאלופה מאותתת שאין בכוותנה לוותר על התואר כאשר היא אינה בשיאה היא יודעת לנצח, שחקניה אינם נכנסים ללחץ גם כשהשעון רץ קדימה והם אינם כובשים הם יודעים שבסופו של דבר יש להם מספיק שחקני הכרעה שידעו לגמור את המשחק."

על האכזבה מההפסד של בית"ר מול בני יהודה אמר נוימן: "בית"ר היתה טובה יותר ולא ידעה לנצח את בני יהודה ללא ספק הפסד מאכזב אך יש לי הרגשה שהבעיה הגדולה של בית"ר היא בעמדת המאמן, בני בן זקן, אינו פיגורה על הקו, אינו סמכותי וחלק מהשחקנים לא סופרים אותו. לא ייתכן שהבלם קונט יעלה בדקות הסיום לסייע להתקפה ולא יחזור במהירות להגנה בעוד שחקנים אחרים אינם סוגרים אותו ושחקנים אחרים עושים מה שהם רוצים. זה מוכיח שהקבוצה לא מתורגלת טקטית אך, למרות הכל בית"ר עדיין מועמדת לאליפות והיא נראית טוב יותר ממכבי תל אביב."

אוסידון: "הקהל הנתנייתי התנהג בבגרות"

האיש החזק בהפועל חיפה, דורון אוסידון, המשמש יו"ר וסגן הנשיא, נראה מאוכזב לאחר משחק הפסד מול מכבי נתניה וציין: "הפסדנו גם לשופטים, החלטות שגויות מנעו מאיתנו לחזור למשחק, מכבי נתניה ניצלה זאת וניצחה תוך כדי יכולת בהחלט ראויה, אין ספק, נעשית עבודה טובה במכבי נתניה". בשבועות שחלפו פנה "שפיץ מהיציע" לאוהדי הקבוצה בבקשה לא להתעסק עם העבר ולכבד את אוסידון כיריב ספורטיבי. גם אייל סגל בעלי מכבי נתניה הצטרף לקריאה זו ואכן, אוהדי מכבי נתניה הוכיחו בגרות, עודדו ללא הרף את קבוצתם ודחפו אותה לניצחון ולא התעסקו בעבר במשקעי העבר. על כך אמר לנו דורון אוסידון: "אין ספק, שהקהל הנתנייתי התנהג בבגרות הקהל חזר ליציעים ומכבי נתניה בדרך הנכונה, טוב להם בשלהם וטוב לי בהפועל חיפה וראינו כולנו שכדורגל הוא משחק ספורטיבי הכל מתנהל על הדשא. נהניתי מהביקור בנתניה וברצוני להודות גם לעיתונכם "השבוע בנתניה" שדאג להעביר את המסר וגם לאייל סגל שהצטרף אליכם וביחד הרוח הספורטיבית נשמרה." סיכם אוסידון.

 

 

 

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים