מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

שפיץ מהיציע

אפי ישראל תמונה

מכבי נתניה הפציצה 4 : 0  את קטמון אך לא חזרה לפיסגה * הליגות הגבוהות יוצאות לפגרת הנבחרת , חוזרים למשחק חוץ מול ראשון לציון שהעיפה את נתניה מהגביע* סגל יזרים מליון שקלים * נבחרת ישראל בספרד, האם משחק לפרוטוקול? * יובנטוס  היא התחנה הבאה של ברצלונה בדרך אל האושר.

חזרו לנצח לא חזרו לפסגה

מכבי נתניה  חזרה לנצח לאחר 0:4 ביתי על הפועל קטמון. ביום שני חטפה נתניה את הפסדה הראשון העונה, כנראה שההפסד בנצרת זעזע את הקבוצה וארבעה ימים אחרי הקבוצה הציגה יכולת משופרת וטיילה בדרך לניצחון. ערן לוי הוביל את נתניה ליתרון שנשמר עד המחצית. שון וייסמן הוסיף צמד וברק בדש בנגיעה הראשונה בכדור פגש את הרשת. בסיום נתניה עם עוד 3 נקודות. גם המוליכה עכו ניצחה   כך שנתניה נשארה במקום השני.

ראשל"צ אחרי הפגרה

נבחרת ישראל תשחק בסוף השבוע בחיחון, למשחק "קל" נגד נבחרת ספרד המפחידה. זו הסיבה ששתי הליגות העליונות יצאו לפגרה. לאחריה, תצא מכבי נתניה למשחק חוץ קשה מול הפועל ראשון לציון של הברקוביצ"ים. כן, הקבוצה שהעיפה את מכבי נתניה ממשחקי גביע המדינה .

סגל יזרים מליון שקלים בהמתנה להקצבה העירונית . העריה תעביר שלושה מליון שקלים

עיריית נתניה אמורה לתקצב את מכבי נתניה בכ- שלושה מליון שקלים. עד שהכסף הזה יוזרם לחשבון הבנק של מכבי נתניה, יאלץ אייל סגל להזרים מליון שקלים, כדי שהפעילות השוטפת לא תיפגע,לרבות תשלום משכורות עד 7 לאפריל, העונה בכל 7 לחודש מועברות המשכורות ישירות לחשבונות הבנק של העובדים והשחקנים. בתחילת העונה, עם רכישת הקבוצה סיכם אייל סגל עם העירייה על תקצוב גדול יותר. בעירייה פעלו תחת הטראומה מהעונה הקודמת וחיפשו להחזיר את מכבי נתניה לקדמת הכדורגל הישראלי. סגל אמר אז:"אתם תתנו יותר כדי שגם אני אתן יותר ויחד נצעיד את מכבי נתניה בצורה שתכבד את העיר". בעירייה הבינו שאלפי האוהדים שהושפלו בעונה שעברה לא יקבלו עוד עונה של בושות וכותרות שליליות הן ניהולית והן מקצועית. מכבי נתניה, תפסה מקום של קבע בכותרות השליליות ומכאן הרצון של העירייה כמו גם של סגל לעשות את הדרך ההפוכה. למען האמת ,העונה המועדון מתנהל בצורה מכובדת וראויה הן ניהולית וכלכלית וכמובן שמקצועית. בקיצור, עד שהכסף יוזרם אייל סגל ידאג לכך. סגל:" מכבי נתניה תמשיך להתנהל בצורה מכובדת ומקצועית. אני כבעלים אחראי לכך שכל תושבי העיר יהיו גאים במועדון. אדאג למה שצריך והכל בסדר", סיים סגל.

האם משחק אבוד מראש

נבחרת ישראל תשחק בחיחון מול ספרד, "על הנייר" זה נראה משחק אבוד מראש/ משחק לפרוטוקול / משחק לא כוחות. סמנו את התשובה הנכונה בעיגול. "על הדשא " נבחרת ישראל על סיכוייה הקטנים מתחילה עם 0:0 ועליה לזכור שהפסד לספרד בביתה לא יהיה להפתעה אך, אם להפסיד אז לא כיריבת אימון. מנגד, כל תוצאה זולת הפסד תתפוס כותרות בעולם הספורט כסנסציה. אל, אל  ישראל.

יובנטוס  תנסה לעצור את ברסה

האם יובנטוס האיטלקית תעצור את ברצלונה בדרך לתואר הכי יוקרתי באירופה, אלופת הצ'מפיונס ליג?  יובה, אינה הגרלה קלה,  ההימור שלי הוא שברסה תמשיך הלאה לחצי הגמר אך, לא לפני שיובה תוציא לספרדים את המיץ….  אחרי ההצגה הגדולה של נייאמר ולהקתו מול פ ס.ז. הרי שברצלונה היא המועמדת לזכייה בגביע .מה גם שלשורותיה יצטרף במשחק מול יובנטוס שחקן ענק שלא הופיע למשחק הגומלין מול פ ס.ז. והוא לא ירשה לעצמו לא להופיע שוב ואנחנו מדברים על ליאו מסי…

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים