מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

שפיץ מהיציע

אפי ישראל (1)

חוזרים לליגה ביום ראשון נתניה נגד הפועל רעננה***לאחר האכזבה מול עכו ושבוע לפני מכבי תל אביב מבינים בנתניה שנגד רעננה חייבים תוצאה טובה***תומס נילסן שוחרר***החלוץ אלחסן קייסה הוחתם בקבוצה שוחררו שחקנים כדי לצמצם את הסגל

חוזרים לליגה

לאחר פגרת הנבחרות, אנו חוזרים לליגה וביום ראשון תתארח מכבי נתניה אצל הפועל רעננה שכידוע מגרשה הביתי הוא האיצטדיון בנתניה. ברעננה מקווים שנתנייתים רבים יגיעו למשחק כדי לעשות קופה ובנתניה מקווים למחוק את האכזבה מול עכו ולצאת מהמשחק עם תוצאה טובה

כזכור, נתניה סיימה את משחקה הביתי האחרון בתקו 2:2 מול עכו מה שגרם להרבה אכזבה ולחץ במועדון. הפועל רעננה היא קבוצה מהליגה של מכבי נתניה ובמועדון יודעים היטב מה החשיבות של ניצחון במשחק הזה במיוחד לאור העובדה ששבוע לאחר מכן תארח מכבי נתניה את מכבי תל אביב.

נילסן שוחרר קייסה הוחתם

עם סגירת חלון ההעברות, וכפי שפרסמנו בלעדי עם שפיץ מהיציע בשבוע שעבר, הוחתם  החלוץ הגינאי אלחסן קייסה לעונה אחת עם אופציה. קייסה הוא חלוץ כובש שערים בן 25 ששיחק בעונה שחלפה  בקבוצת מאריטימו הפורטוגלי. במכבי נתניה מקווים שקייסה ימלא את המשבצת של חלוץ 9 כובש שערים.

במקביל, לאחר מו"מ, שוחרר בהסכמה תומס נילסן הדני שלא מצא את עצמו במועדון. חלון ההעברות ייפתח שוב בחודש ינואר.

עם סגירת חלון ההעברות צומצם הסגל

במכבי נתניה החליטו לשחרר שחקנים שלא צפויים לקבל דקות במשחקי הקבוצה וממש סמוך לסגירת חלון העברות, שוחררו: עאבד ג'אברין הושאל להפועל ירושלים, תומר ליטוינוב הושאל לבקעת הירדן, איילון ירושלמי הושאל להפועל חדרה, ניר עזריה עבר לנצרת עלית , סייף פאדול הושאל לעירוני נשר, ניב שראל הושאל לבית"ר כפר סבא, נפתלי בלאי הושאל להפועל עכו, ניסן דנון הושאל להפועל כפר סבא.

במכבי נתניה החליטו לשחרר את השחקנים הצעירים כדי שישתפשפו בקבוצות אחרות.

ההחלטה לדלל את הסגל ל 21 שחקנים, נועדה לאפשר שילובם של מספר שחקנים מקבוצות הנוער בקבוצה הראשונה.

הצוות המקצועי מבין שאי אפשר להחזיק הרבה שחקנים מבלי לתת להם דקות משחק כי הגרעין הזה יוצר מרמור ופוגע בחדר ההלבשה ולכן התקבלה ההחלטה לשחרר שחקנים כדי שישחקו בבוצות אחרות ובמקביל לאפשר לשחקני נוער צעירים להגשים את חלומם ולעלות לבוגרים . במילים אחרות, במקום שיהיו בסגל 6-7 שחקנים ממורמרים העדיפו שיהיו שחקנים מהנוער שגם אם לא יקבלו דקות משחק , יהיו מאושרים . שכן ממילא לא השחקנים ששוחררו ולא שחקני הנוער יראו הרבה דשא בליגת העל שכן הסגל הראשון המונה כ 21 שחקנים הוא זה שיוביל את הקבוצה. החלטה בהחלט טובה גם לגבי אותם שחקנים ששוחררו שבמידה ויוכילחו את יכולתם יחזרו לקבוצה בעונה הבאה.  

חלון ההעברות כאמור ייפתח שוב בחודש ינואר ועד אז לא צפויים שינויים בסגל.

מכבי נתניה למען השבת

אייל סגל הודיע כי מכבי נתניה תעשה כל מאמץ בכדי לאפשר לאוהדיה שומרי השבת להגיע  למשחקיה. בכל פעם שהשעה שתיקבע למשחקי הבית תהיה  סמוכה לצאת השבת יעשה מאמץ לדחות את המשחק בכשעה  כפי שכבר נעשה העונה. כמובן שמדובר בצעד מבורך מה גם שסגל מעריך שמדובר  בקהל רב ששומר שבת ויש להתחשב בו.

סגל ציין: "המהלך נעשה וייעשה כדי לכבד את אוהדינו שומרי  השבת ולאפשר להם להגיע למשחקים מתוך רצון קרב לבבות".

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים