מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

שפיץ מהיציע עם אפי ישראל

שם הכותב: אפי ישראל אפי ישראל (1)

העונה החדשה יצאה לדרך במשחקי גביע הטוטו ** בשבוע הבא שני משחקי בית, ביום ראשון מכבי נתניה תארח את בני יהודה וביום רביעי את הפועל רעננה ** התקציב אושר בבקרה ושוריינו 300,000 $ לשחקני חיזוק  ** תומס נילסן הבלם הדני אינו בתוכניות אך טרם שוחרר ** המטרה לעונה הבאה ברורה -להישאר בליגה ** מעתה אמור "מכבי קשרי תעופה" נתניה.

יוצאים לדרך

מכבי נתניה החלה באופן רשמי את עונת 2017-2018 וכבר בשבוע הבא תארח שני משחקים במסגרת גביע הטוטו. ביום ראשון תגיע לנתניה מחזיקת הגביע בני יהודה וביום רביעי תארח נתניה את הפועל רעננה. עבור כל הקבוצות מסגרת גביע הטוטו הינה ניסוי כלים וגם בנתניה יבואו כל ההכנות לידי ביטוי כל כר הדשא. במועדון מבינים שהסגל הנוכחי צריך לתת יותר מעצמו כדי לשרוד בליגה. במילים אחרות, השלם חייב לעלות על סך חלקיו. כך או כך במכבי נתניה לוקחים בחשבון שהסגל חסר וממשיכים המאמצים להחתים חלוץ ובלם.

מכבי קשרי תעופה נתניה

הסכם האימוץ עם חברת "קשרי תעופה" אושר והעונה מכבי נתניה תיקרא "מכבי קשרי תעופה" נתניה. סכום האימוץ 550 אלף שקלים לעונה ועוד מענק מיקום על סך 75 אלף שקלים במידה ומכבי נתניה תדורג במקומות 1/8. כידוע, אייל סגל הבעלים של מכבי נתניה הוא מבעליה של חברת קשרי תעופה המאמצת את המועדון.

מנכ"ל מכבי קשרי תעופה נתניה, ניב גולדשטיין ציין "קבוצת מכבי קשרי תעופה נתניה המתחדשת עומדת כיום בפני אתגרים משמעותיים ואין ספק כי הסכם החסות החשוב עם חברת התיירות הגדולה והמובילה בישראל יתרום רבות למועדון עם חזרתו לקדמת הבמה של הכדורגל הישראלי". סמנכ"ל השיווק של חברת קשרי תעופה, ניר מזור, ציין "מדובר בשני מותגים חזקים וותיקים מכאן, אך מייצגים רעננות והתחדשות מנגד. אנו מאחים הצלחה גדולה למכבי קשרי תעופה נתניה עם חזרתה לבמה המרכזית של הספורט בישראל ומקווים שיחד נוכל להמריא להישגים ויעדים חדשים".

בימים אלה מתנהל מו"מ עם ספונסר נוסף ששמו יופיע על הגב העליון והוא צפוי להכניס כ-350 אלף שקלים לקופת המועדון. מדובר בספונסר שבעונה שעברה אימץ קבוצה אחרת בליגת העל. 

ניב גולדשטיין

תומס נילסן בדרך החוצה

הרבה ציפיות היו במכבי נתניה עם החתמתו של תומס נילסן הבלם הדני שאף הפך להיות שיאן השכר במכבי נתניה. אך ציפיות לחוד ומציאות לחוד ושוב גילינו שציפיות יש רק על כריות…

נילסן הביע את רצונו לעזוב, לאחר מכן החליט להישאר ואז גילו במכבי נתניה שהוא אינו הבלם עליו הם בונים וכי קשיי ההשתלבות שלו עלולים להכריע. מה גם, שיכולתו על כר הדשא איכזבה והודעה נמסרה לבלם שהוא אינו בתוכניות של הצוות המקצועי. 

אייל סגל הבעלים דרש שנילסן יישאר בסגל כדי לא להשפילו ואכן נילסן מתאמן עם הקבוצה , אך אינו משתתף במסגרת הקבוצתית במשחקי האימון. במילים אחרות, מחכים שיימאס לו והוא ילך הביתה ללא פיצוי. בכל מקרה, במכבי נתניה לא מתכוונים לפצות את השחקן. הערכה שלי, בשבוע שבועיים הקרובים הדני יעלה על מטוס וימריא לארוסתו המחכה לו בדנמרק. 

המטרה – לשרוד

מכבי נתניה ששבה לליגת העל כבר הציבה יעד לעונה הבאה – לתקוע יתד בליגה ולא להגיע לשלבי הסיום כשמקומה אינו מובטח לעונה הבאה. 

בעבר התחילו את העונה עם תוכניות וציפיות שלא עמדו בקו ישר ליכולת הקבוצה. העונה, מציאותיים יותר. 

איך אמר לי אחד מהמקורבים "לא רוצים להגיע למחזורי הסיום ולא לישון בלילות".

אוהדי הקבוצה מודאגים אך במקביל מתעודדים מכך שבעכו וסכנין המצב גרוע עוד יותר.

ברחוב הספורטיבי הדגישו כי חשוב שמכבי נתניה תיקח את הנקודות מהקבוצות שבליגה שלה, כלומר, עכו, רעננה , סכנין, אשקלון, בני יהודה שם כל משחק יהיה על 6 נקודות. כך שהפסדים בבאר שבע או מכבי תל אביב או בית"ר ירושלים לא ייחשבו כמפלה.  

אגב, את הליגה תפתח מכבי נתניה במחזור השני כי במחזור הראשון מצפה לקבוצה משחק אבוד בטוטו טרנר מול הפועל באר שבע…

בלעדי: התקציב אושר, סגל שריין 300 אלף דולר לחיזוק

יו"ר הרשות לבקרה תקציבית רו"ח עופר אורליצקי אישר את תקציבה של מכבי נתניה לעונה הבאה על סך 21,000,000 ש"ח למרות שבסופו של דבר התקציב אותו הגישה מכבי נתניה, עמד על 20,610,000 ש"ח בתקציב עצמו שוריינו כ 300,000 $ לצורך שכרם של שחקני חיזוק שכן כידוע מכבי נתניה מחפשת חלוץ ובלם ובמידה ואלה יימצאו, הרי שהם כבר עברו בבקרה שכן שכרם שוריין. ללא ספק, מהלך המוכיח את הקו הניהולי אותו מנהיג אייל סגל ולפיו הכל מנוהל עם ראייה קדימה. את הכסף שריינו, עכשיו צריך למצוא את השחקנים וזה עדיף על האפשרות האחרת, ולפיה מביאים שחקנים ורק אחר כך מחפשים מימון. וכבר מכבי נתניה הייתה בסרט הזה ונראה שמבחינה ניהולית, מכבי נתניה שייכת לליגת העל. 

אייל סגל הבעלים ציין "התקציב עבר עם בטוחות של הבעלים ומאחר ולא מצאנו את השחקנים שישלימו את הסגל, שריינו את הסכום עבורם ולפי הסכום ששוריין אפשר להבין שאנו מחפשים שחקנים ברמה גבוהה ובשכר גבוה בקנה מידה שלנו".

ובאשר למנויים, החל מסוף השבוע יחולקו המנויים ובמכבי נתניה מקווים שלקראת הליגה, תעבור מכבי נתניה את רף 3000 המנויים.

 

מכבי נתניה – הסגל:

שוערים: דני עמוס, גולן אלקסלסי ועמית מרג'יאן.

הגנה: דודי תירם, ויקי כחלון, בן צעירי, קובי מור, חגי גולדנברג, גיא גרוס, תומאס נילסן, ברנקו ורגוץ', לני אהרון ולי אגמי.

קישור: נפתלי בלאי, ניקו אולסק, אביב אברהם, עדי קונסטנטינוס, דן גלזר, דידייה קוגבניה, עלי מוחמד, אמיה טגה ודיא סבע.

התקפה: ניסן דנון, עדן שרם, ברק בדש, ערן לוי וליאנדרו ריביירו.

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים