מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

שפיץ מהיציע / אפי ישראל

אפי ישראל (1)

ליגת העל תצא לדרך ומכבי נתניה העולה החדשה תצא למשחק כמעט אבוד ב"טוטו טרנר" מול האלופה הפועל באר שבע *** על הנייר משחק אבוד על הדשא הכל תלוי בהפועל באר שבע… במלים אחרות, זה נראה כמו הפסד ידוע מראש *** מכבי נתניה תנסה לחולל הפתעה ומן הסתם אוהדי מכבי ת"א יחזיקו אצבעות לנתנייתים *** האם דרפיץ בדרך לטדי?

ניצחון על מחזיקת הגביע

מכבי נתניה סיימה את דרכה בגביע הטוטו עם ניצחון על מחזיקת הגביע בני יהודה 1:3.

הניצחון הוסיף לביטחון בקבוצה הנתנייתית, אך לא מנע את סיום דרכה בגביע הטוטו. עם 2 הפסדים, תיקו וניצחון.

יוצאים לבירת הנגב

הגרלת המשחקים סידרה לעולה החדשה לליגת העל מכבי נתניה את משחק החוץ הקשה ביותר מול האלופה הדורסת הפועל ב"ש. האלופה טרם נוצחה במשחק ליגה בביתה בטוטו טרנר וקשה להאמין שדווקא מכבי נתניה תהיה הראשונה שתנחיל לקטר הבאר שבעי את הפסד הבכורה.

על הנייר מדובר במשחק אבוד מראש ויש האומרים שהשאלה אינה מי תנצח, אלא בכמה… אחרים יאמרו שיש במשחק הזה שתי אפשרויות: או שבאר שבע תנצח או שמכבי נתניה תפסיד…

"על הדשא" מכבי נתניה תעלה כדי לסגור את המשחק ולחפש לשרוף את השעון כדי להכניס את באר שבע ללחץ. למען האמת, אין הרבה סיכוי במשחק הזה, אך מנגד, באר שבע עם הראש באירופה ולמכבי נתניה אין מה להפסיד שכן בתוכנית הנקודות, זהו משחק בו לא בונים על נקודות.

מכבי נתניה תצטרך לפתוח את המשחק מבלי לספוג שער שכן שער מהיר של באר שבע יסלול את הדרך לתבוסה, בעוד משחק מבוקר ושמירה על רשת נקייה יגרמו לאלופה להיכנס ללחץ ולכך צריכה לשאוף מכבי נתניה.

האם מכבי נתניה תחולל סנסציה? או שכצפוי תתחיל את הליגה רק במחזור השני…

האם דרפיץ בדרך לטדי

לפני כחודש כתבתי שסלובו דרפיץ' הוא המועמד העיקרי לאימון בית"ר ירושלים במידה ושרון מימר יפוטר. דרפיץ', אהוד בטדי ולא מן הנמנע שיחזור עם הצוות המקצועי שלצידו לסיבוב נוסף בבירה, השאלה מתי? האוהדים ביציע המזרחי רוצים לראות אותו על הקווים וציפורי השיר מספרות שגם אלי אוחנה מעריך את עבודתו. דרפיץ' עצמו סרב להגיב לאפשרות הזו, וטען "הראש שלי רק במכבי נתניה" . לאחרונה היחסים בין המאמן שרון מימר לבעלים אלי טביב הפכו למתוחים ומעמדו של המאמן בסכנה.  במידה ומימר יפוטר, מועמד נוסף למשרה הוא גיא לוי.

קפטן הקבוצה איתי שכטר שיגר לבעלים אלי טביב מכתב תמיכה מצד השחקנים במאמן מימר. השאלה כמה זה ישפיע על אלי טביב. דרפיץ' בדרך לטדי? ימים יגידו.

בלעדי: מחפשים חלוץ, אך יוחתם רק חלוץ משדרג. ביום שישי הקבוצה תצא למלון בבאר שבע

במכבי נתניה ערים לצורך לחזק את חוליית ההתקפה. זה לא חדש שמחפשים חלוץ 9 גולר, וכפי שפרסמנו באופן בלעדי בשפיץ מהיציע אף שוריינו כ-200,000 $ בבקרה התקציבית במקרה וחלוץ כזה ימצא. הצוות המקצועי ממשיך לקבל המלצות אך בהנהלה התקבלה החלטה בתיאום עם הצוות המקצועי שלא יוחתם חלוץ לקבוצה אם לא יהיה זה חלוץ שמשדרג את המחץ במכבי נתניה. במילים אחרות, לא לחוצים להחתים כל שחקן שיגיע. ונראה שהחלוץ שיוחתם יישלף עם פינצטה כדי לא לשרוף סכום גבוה על החתמה מיותרת. לאחר שנים, מכבי נתניה תצא למלון כהכנה למשחק ליגה. לקראת משחק החוץ הקשה מול הפועל באר שבע תצא הקבוצה כבר ביום שישי למלון לאונרדו בבאר שבע כדי לאפשר לצוות המקצועי ולשחקנים להערך בצורה מקצועית יותר.

אוהדי הקבוצה, כ-1500, יגיעו לעודד את הקבוצה. כל הכרטיסים שהוקצו למכבי נתניה ינוצלו.

 

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים