מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

שפיץ מהיציע / אפי ישראל

אפי ישראל (1)

מכבי נתניה סיימה את מחנה האימונים בפולין המטרות הושגו הקבוצה קיימה שני אימונים ביום ** הבלם הדני ישוחרר ** מחפשים בלם וחלוץ ** ביום רביעי משחק רשמי ראשון מול מכבי פ"ת בחוץ בגביע הטוטו. 

המטרות הושגו

בסוף השבוע תחזור מכבי נתניה ממחנה האימונים בפולין, שם קיימה הקבוצה שני אימונים ביום הודות למזג האוויר הקריר.

הצוות המקצועי גיבש את 14-15 השחקנים הראשונים ואת שיטת המשחק. כך שהמטרות המקצועיות של מחנה האימונים הושגו.

הבעלים אייל סגל שביקר בסוף השבוע שעבר בפולין אמר: "הקבוצה סיימה מחנה אימונים מוצלח האווירה הייתה רצינית ומקצועית. השחקנים עבדו קשה ונכון לשלב הזה אנו בכושר משביע רצון".

סגל הקבוצה טרם הושלם וקרוב לוודאי שעד סוף השבוע יוחתם חלוץ כשהמטרה היא להתחזק גם בבלם ובקבוצה מצפים לשובו של דיא סבע הפצוע.

מחפשים חלוץ ובלם

עזיבתו הכמעט ודאית של נילסן ופציעתו של הבלם ברנקו ורגוץ גרמו לכך שבמכבי נתניה מחפשים בלם למרות צירופו של דודי תירם. בנוסף, מחפשים חלוץ מרכזי כובש שערים ומגעים מתנהלים עם מספר מועמדים  כפי הנראה בימים הקרובים יוחתם חלוץ ועד פתיחת הליגה גם בלם.

מבחן ראשון

ביום רביעי הבא תצא מכבי נתניה למשחק חוץ בגביע הטוטו מול מכבי פ"ת ולמעשה זהו מבחן כוח רישמי הראשון של הקבוצה. אוהדי הקבוצה מודאגים מהסגל וללא ספק לתוצאות משחקי גביע הטוטו תהיה השפעה על ביטחון הקבוצה לליגה, זו הסיבה שגם בקבוצה וגם בקרב האוהדים דרוכים לקראת משחקי גביע הטוטו שיהוו הכנה ומהם תתקבלת תמונה מדוייקת יותר לאן פני הקבוצה בעונה הבאה.

בלעדי – הבלם הדני ישוחרר

אחת המסקנות מהמחנה בפולין קשורה בסיום דרכו של הבלם הדני תומס נילסן בקבוצה. במידה ונילסן יבקש להשתחרר, במכבי נתניה לא יעצרו בעדו. ציפורי השיר מספרות כי במועדון די מאוכזבים מהבלם הדני ומאי השתלבותו בקבוצה. יש שאומרים שאחת הסיבות לכך היא לכאורה האולטימטום שהציבה ארוסתו הדנית שבמידה ויעזוב לישראל הם ייפרדו. כך או כך, במועדון מבינים שאין טעם למשוך עם הבלם שכבר הביע את רצונו לעזוב, לאחר מכן החליט להישאר בקבוצה. מתוך הבלבול הזה לא בטוח אם ביכולתו לתרום לקבוצה. במילים אחרות, אם זה לא מתחבר הרי שאין טעם למשוך ועדיף להיפרד כבר עתה ולהתחזק בבלם אחר. במועדון מציינים שהפרידה צריכה להיות בהסכמה והצעד הראשון צריך לבוא מהשחקן עצמו  וכפי שכתבנו אם יבקש, ישוחרר, שכן אין במכבי נתניה רצון לפצות אותו כספית במידה ויעזוב.

 

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים