מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

שפיץ מהיציע אפי ישראל

שם הכותב: אפי ישראל 2016-05-04_085605

תיקו 3:3 ביתי למכבי נתניה מול בני לוד *זהו התיקו השלישי ברציפות וללא ספק משהו חורק בשורות המוליכה *שער שיווין בשניות הסיום שלח את הנתנייתים מאוכזבים ממשחק שני ברציפות בו הקבוצה אינה מצליחה לשמור על יתרונה *למרות התוצאות האחרונות מכבי נתניה שומרת על מעמדה בפסגה *ביום שני קרב צמרת מול בית"ר תל אביב רמלה *"מזליקו" מאנגליה מצטרף למועדון.

תיקו שלישי

מכבי נתניה, שנראתה כמטיילת לניצחון על בני לוד ירדה מאוכזבת עם תיקו 3:3 משער שספגה בשניות הסיום ואין ספק, משהו חורק בקבוצה הנתנייתית המסיימת רצף של שלושה משחקים ללא ניצחון. בשני המשחקים האחרונים ספגה נתניה שערים בשלבי הסיום וירדה מאוכזבת יחד עם אוהדיה. למרות ההגנה שנראית כמסננת נתניה ספגה שמונה שערים בשלוש המשחקים האחרונים, הקבוצה ממשיכה לשמור על מעמדה כעולה הכמעט בטוחה לליגת העל.

קרב צמרת

ביום שני הקרוב, מכבי נתניה, תצא למשחק חוץ קשה מול בית"ר תל אביב/רמלה המפתיעה. כל תוצאה צפויה במשחק זה, נזכיר, כי מכבי נתניה היא עדיין הקבוצה היחידה בליגות העליונות, שטרם נוצחה במשחק ליגה. עבור סלובו דרפיץ והצוות המקצועי זהו דרבי פרטי מול קבוצה בשורותיה עבדו בהצלחה בעבר.

 

ה"מזליקו" מלינקולן סיטי בדרך למכבי נתניה

זמן רב, אנו מספרים על מי שאמור לרכוש 25% ממניותיה של מכבי נתניה ולהצטרף למועדון. אותו רוכש ביקש שלא לפרסם את שמו אך ל"שפיץ מהיציע" הגיעו נתונים לגביו: מדובר בבעלי קבוצת הכדורגל לינקולן סיטי מהליגה החמישית באנגליה ולאחרונה קבוצה זו עלתה לכותרות כשניצחה 1:0 משער בדקה 88 את ברנלי מ"הפריימר ליג" בסנסציה הגדולה בכדורגל האנגלי. קבוצת החובבים מהליגה החמישית עלתה לרבע הגמר בגביע. כמובן שהפתעה זו העלתה חיוכים בכותלי המועדון הנתנייתי שכן, אותו רוכש גם ישקיע כסף וגם יהפוך ל"מזליקו" הנוסף… באשר לתקציב לעונה הבאה כבר ברור שהקבוצה נערכת לחיזוק משמעותי במיוחד בחלק האחורי שבמשחקים האחרונים התגלה כעקב אכילס של הקבוצה. תקציב הקבוצה יעמוד כפי שפרסמנו על מעל 20 מיליון ₪ בלי קשר להצטרפותו של ה"מזליקו" של לינקולן סיטי.

אוי ברצלונה, ברצלונה

עולם הכדורגל האירופאי טרם השתחרר מההלם לאחר התבוסה של ברצלונה מול פסז' בפריז, השאלה הגדולה היא האם פסז' היא הברצלונה החדשה או שבגמלין בעוד כשבועיים, ברצלונה תעשה את מה שהיא יודעת לעשות הכי טוב בעולם, לחזור מהקבר לתואר היוקרתי באירופה. רק כאשר מדובר בברצלונה הרי שיריבתה עם יתרון בן 4 שערים חוששת להצהיר שהגומלין הינו לפרוטוקול בלבד ואכן, הגומלין אינו לפרוטוקול בלבד.

התפרעות בחניון

לאחר משחק התיקו 3:3 מול בני לוד ביום שישי, התפתחה תגרה בחניון האצטדיון. הרקע, התגרות של שחקני לוד באוהדי מכבי נתניה ובראשם אניס דבור, שכבר את שער השוויון ורץ להקניט את אוהדי מכבי נתניה. נזכיר, בעונה שעברה דבור היה שחקן מכבי נתניה. נראה, שאם האופי שלו שחקן גדול כמו אחיו לא יצא ממנו. דבור הגיע למשחק ברכבו הפרטי ואייל סגל ביקשו משני מאבטחים ללוות אותו לחניון לעבר מכוניתו. בדרך חיכו לו אוהדי מכבי נתניה שהזכירו לו את אימו ומה הם חושבים עליו… הודות להתערבות משטרתית התאפשר לדבור להיכנס למכוניתו ולעזוב את המתחם. לאוהדי מכבי נתניה מומלץ להימנע מפרובוקציות הנגרמות ע"י שחקנים מתוסכלים כדבור.

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים