מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

שפיץ מהיציע / אפי ישראל

אפי ישראל (1)

מכבי נתניה החלה את מחנה האימונים בפולין ** הסגל כמעט הושלם, האווירה בקבוצה אופטימית ועד סוף השבוע כנראה שיוחתם חלוץ ** התקציב הוגש בבקרה ויאושר ** במועדון דאגו לבשר כשר במחנה האימונים ** דודי תירם חוזר הביתה

יצאו לפולין

ביום שני השבוע יצאה מכבי נתניה לפולין שם היא מקיימת מחנה אימונים כשהמטרה ברורה, גיבוש ההרכב הראשון בסגנון המשחק לעונה הבאה. המאמן סלובו דראפיץ ציין: "האווירה טובה, כולם מתרגשים מהעובדה שאנו מתחילים דרך חדשה. הסגל כמעט סגור ונעמיד קבוצה טובה לליגה".

מכבי נתניה צירפה 11 שחקנים לסגל הקבוצה ושיחררה 8 כך שלחלוטין הסגל עבר שינוי משמעותי. קשה לומר, שישנם שמות נוצצים מה שגורם לדאגה בקרב אוהדי הקבוצה ולא אחת נשמע ברחוב הספורטיבי ספק באשר ליכולתם של שחקני החיזוק. בצוות המקצועי חושבים אחרת וטוענים שהשחקנים שצורפו יספקו את הסחורה. האומנם?

תירם חזר הביתה

דודי תירם ששיחק בעונה שעברה בהפועל רמת גן, הצטרף למכבי נתניה במטרה לחזק את חוליית ההגנה.

במועדון מבינים שההגנה היא החוליה החשובה בעונה הבאה והמטרה לצרף בלם נוסף.

תירם ששיחק בשנים האחרונות בהפועל רעננה והפועל רמת גן חוזר לקבוצת נעוריו.

אוכל כשר בפולין

הנהלת מכבי נתניה מצאה לנכון לדאוג לבשר כשר כדי ששחקני הקבוצה שומרי המסורת יהנו מארוחות בשריות. ללא ספק, מהלך מתחשב מאוד מטעם הנהלת הקבוצה. ובכלל, ההתנהלות במכבי נתניה כל כך שונה ומכובדת ביחס לעבר, שכן אם בעבר כתבתי לא אחת שהטיילת שהתנהלה במחנות האימונים עם הצטרפותם של מקורבים אלה ואחרים למחנות האימונים, הרי שהשנה הצוות המקצועי יקבל שטח סטרילי וללא אורחים מקורבים או כל מיני אינטרסנטים.

הבעלים אייל סגל שלא יצא עם הקבוצה לפולין יצטרף לקבוצה בסוף השבוע למספר ימים בלבד וגם זאת לבקשת הצוות המקצועי.

אין ספק שהניקיון אותו ביצע סגל נותן אותותיו ולאחר שנים מכבי נתניה מתנהלת בצורה מקצועית.

ביום שישי בערב תקיים הקבוצה קידוש וארוחה חגיגית כשרה. שאפו.

שלושה חלוצים על הכוונת

מכבי נתניה מחפשת חלוץ תשע מוציא לפועל. בימים האחרונים מתנהלים מגעים עם שלושה חלוצים המשחקים בקבוצות אירופאיות. מדובר בחלוצים איכותיים ביותר שלא יגיעו למבחנים. מדובר בשני חלוצים מאפריקה וכדורגלן נוסף מאירופה. המו"מ הכספי הוא שיכריע מי מהם יוחתם ויצטרף לקבוצה.

בצוות המקצועי נרמז כי מדובר בחלוצים טובים מאוד לליגה הישראלית.

התקציב הוגש ויאושר, סגל יציג ערבויות

כפי שפרסמנו בלעדית בשבוע שעבר ב"שפיץ מהיציע", מכבי נתניה הגישה בתחילת השבוע את התקציב לעונת 2017/18 לידיו של ראש הבקרה התקציבית רו"ח עופר אורליצקי. התקציב על סך 22 מיליון ש"ח והוא יאושר בימים הקרובים כאשר הבעלים אייל סגל ידאג להציג ערבות בנקאית על סך מיליון וארבע מאות אלף ש"ח בנוסף ידאג לבטוחות על סך 3 מיליון שקלים. ברגע שהערבויות ימסרו לבקרה, התקציב יאושר מיידית. על כך אמר אייל סגל הבעלים: "הכל עבר חלק. בימים הקרובים אדאג לערבות ולבטוחות כך שהתקציב יאושר וכל שחקני הסגל יעמדו לרשות הסגל המקצועי במשחק הראשון בגביע הטוטו". אכן, ימים חדשים במכבי נתניה. השדרה הניהולית והכלכלית לא ידעו ימים טובים יותר בשנים האחרונות ומה שנותר הוא לקוות שהצד המקצועי יספק את שלו.

 

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים