מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

שפיץ מהיציע / אפי ישראל

אפי ישראל תמונה

מכבי נתניה החלה השבוע את אימוניה ** הסגל אינו מלהיב והצוות המקצועי מחפש שחקני חיזוק ** ביום שישי משחק אימון נגד רעננה ** דיא סבע ממורמר ** החלוץ מברזיל אינו מרשים וכנראה ישוחרר ** לחץ במכבי נתניה. 

יצאו לדרך

מכבי נתניה החלה ביום ראשון את אימוניה לקראת עונת 2017/18. לאחר עונת הטיול בליגה הלאומית, חזרה מכבי נתניה ליגת העל ובמועדון מקווים שהנדנדה המלווה את המועדון בשנים האחרונות תיעצר ומכבי נתניה תמצא את מקומה בליגת העל. אימוני הקבוצה ימשכו בארץ עד 17.7 ואז תצא הקבוצה למחנה אימונים. כבר בסוף השבוע תקיים הקבוצה משחק אימון נגד הפועל רעננה בשעה 10:00 במגרש האימונים בשפירא. ובמהלך השבוע הבא יערכו עוד שני משחקי אימון ולאחריהם יוחלט מי מהשחקנים ישוחררו ומי יצאו למחנה האימונים בחו"ל.

דיא סבע ממורמר

דיא סבע נחשב בעונה שעברה לשחקן משמעותי מאוד במכבי נתניה  ומגורמי העלייה לליגת העל. סבע בצמרת מקבלי השכר בקבוצה הביע השבוע התמרמרות על תנאיו וכי לא נסגר איתו כלום לעונה הבאה. שכרו כ-40,000 שקלים לחודש. סבע שבשלב זה פצוע, מצפה לחוזה משודרג ויש לי הרגשה שהוא בחר לדבר במועד הכי לא נכון מבחינתו כאשר הוא מחלים מפציעה ורק בעוד כחודש ישוב אימונים. דיא צריך לזכור שכשחקן טרם הטביע את חותמו בליגת העל. הוא חייב לתת עונה טובה בליגת העל ורק לאחר מכן יוכל לדבר ולדרוש. חבל שאחרי עונה טובה בלאומית החל לדבר ואתם יודעים למה הדג בצלחת, כי הוא פתח את הפה… הצוות המקצועי בונה מאוד על דיא סבע בעונה הבאה וזו יכולה להיות עונת הפריצה שלו.

הצוות המקצועי בלחץ

מכבי נתניה מציגה סגל שחקנים בינוני עם פוטנציאל. הזרים הוחתמו על חוזים בסביבות 80,000 דולר לכל כדורגלן בעוד בקבוצות אחרות מחתימים זרים בסכומים גבוהים הרבה יותר. כלומר, כל שלושת הזרים, כרבע מיליון דולר בלבד. גם הישראלים שהוחתמו אינם השחקנים החמים בשוק ההעברות ופירושו של דבר שסלובו דרפיץ ושי ברדה החתימו שחקנים בינוניים ביותר והמשימה הגדולה היא לממש את הפוטנציאל ולהפוך אותם לשחקנים מובילים. אם יצליחו בכך, מצפה למכבי נתניה עונה מעניינת. אם לא יצליחו לממש את הפוטנציאל של אותם שחקנים ולהביאו ליכולת לכר הדשא, הרי שמצפה למכבי נתניה עונה קשה ומאבקים בתחתית מול אשקלון ועכו. בצוות המקצועי מבינים היטב שהסגל חייב חיזוק משמעותי. דרפיץ וברדה יחכו למציאות בשוק השחקנים כדי לראות לקראת הליגה מי ישוחרר מקבוצות הצמרת וברור להם שמכבי נתניה הינה יעד אטרקטיבי לשחקנים הישראלים שירצו להצטרף למועדון. המאמנים עוקבים אחרי החלמתו של דיא סבע שכידוע אמור להוביל את הקבוצה וגם עובדה זו גורמת ללחץ במועדון.

בלעדי! אכזבה מרייבירו כנראה שישוחרר

לאחר שבוע אימונים, גילו בצוות המקצועי שהחלוץ הברזילאי ששיחק בגאורגיה, לאונרדו רייבירו אינו עומד בציפיות. בצורה עדינה ציינו כי ישנה אכזבה ממנו ונראה שכבר בתחילת השבוע הבא הוא יקבל טופס טיולים והפנייה לדלת המסתובבת. בקיצור, ממשיכים לחפש חלוץ. מכבי נתניה שתצא באמצע החודש למחנה אימונים, תנסה להביא שחקנים בעלי שיעור קומה והחל "סקאוטינג" למציאת חלוץ 9. שכן ברור שהקבוצה אינה מציגה סגל שיספיק לליגת העל. עם הסגל הזה מכבי נתניה אינה מוכנה לשריקה הראשונה בליגת העל. לצוות המקצועי כאבי ראש, אמנם הם לא מדברים על כך, אך גם הם מבינים שיש מקום לדאגה וללחץ.

משחקי אימון בשפירא

יום שישי 7.7.2017 בשעה 10:00 מכבי נתניה -הפועל רעננה

יום שני 10.7.2017 בשעה 17:00 מכבי נתניה – הפועל קריית שמונה

יום שישי 14.7.2017 בשעה 10:00 מכבי נתניה – הפועל קטמון

 

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/awapp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3408