מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

שפיץ מהיציע / אפי ישראל

אפי ישראל (1)

מכבי נתניה ממשיכה בהכנותיה לליגה ** ביום שני יוצאים למחנה אימונים בפולין ** המשחק מול קטמון יערך ביום חמישי בשעה 18:00 ולאחריו יוחלט מי הם השחקנים שיצאו למחנה אימונים ** ריבירו מתנדנד ** ביום ראשון תגיש מכבי נתניה לבקרה התקציבית את התקציב לעונה הבאה.

ממשיכים בהכנות

מכבי נתניה ממשיכה בהכנותיה לעונה המסקרנת בליגת העל. הקבוצה קיימה שני משחקי אימון, בראשון ניצחה 0:1 את הפועל רעננה. במשחק השני, סיימה 1-1 מול עירוני קריית שמונה. ביום חמישי (היום) בשעה 18:00 תקיים הקבוצה משחק אימון נוסף מול הפועל קטמון מהליגה הלאומית, ובכך תשלים את הכנותיה לקראת היציאה למחנה האימונים ביום שני. בצוות המקצועי יקבלו החלטות באשר לחלוץ הברזילאי ריביירו שלא הרשים עד עתה, וכפי שפרסמנו בלעדית ב"שפיץ מהיציע" בשבוע שעבר, כנראה שישוחרר מהקבוצה ולא יצטרף למחנה האימונים. באשר למשחקים עצמם, מכבי נתניה לא הרשימה במיוחד, אך מדובר בשלב התחלתי ואין להסיק מכך מסקנות. הסגל מונה כ 30 שחקנים, קשה לומר שישנם שמות נוצצים, אך אפשר לומר שישנם שחקנים שאפתניים ובעלי פוטנציאל. עד כמה הפוטנציאל ימומש לתוצאות על הדשא – ימים יגידו. אך ברור, שלשאלה הזו תהיה השפעה מכרעת על עתידה של הקבוצה.

גם נושא הבלם הדני נילסן ששקל לעזוב את הארץ, עשוי להיפתר והבלם ימשיך בקבוצה. כבר עתה ברור שחוליית ההגנה היא זו שתצטרך להיות החזקה בעונה הבאה, שכן עד עתה אין למכבי נתניה שחקני הכרעה שיפוצצו את רשתות היריבות. בצוות המקצועי מבינים שהחלק האחורי הוא זה שיכריע לאן פני הקבוצה בעונה הבאה.

בדרך לפולין

ביום שני הקרוב תצא מכבי נתניה למחנה אימונים בפולין. הקבוצה תקיים אימון בוקר ולאחריו תמשיך לשדה התעופה בדרך לוורשה. שם תקיים הקבוצה שלושה משחקי אימון, שניים נגד קבוצות מהליגה הראשונה ומשחק נוסף מול קבוצה מהליגה השנייה. בצוות המקצועי רוצים לבדוק באמת את יכולתה של הקבוצה ולכן ביקשו לפגוש יריבות בעלות משקל ולא קבוצות "דייגים" אותן מנצחים אך לא מקבלים תמונה מדויקת של הקבוצה. במילים אחרות, סלובו דראפיץ ועוזרו שי ברדה רוצים לדעת בדיוק מה יכולתה של הקבוצה. התוכנית המקצועית במחנה אימונים ברורה, לבנות את ההרכב הראשון ואת שיטת המשחק המתאימה. דיא סבע שטרם החלים מפציעתו יצטרף למחנה האימונים וימשיך את ההחלמה עם הקבוצה.

ביום ראשון יוגש התקציב לבקרה סגל ישלים 4 מיליון

ביום ראשון יגיעו נציגי מכבי נתניה למשרדו של רו"ח עופר אורליצקי יו"ר הבקרה התקציבית של ההתאחדות לכדורגל ויגישו את תקציב מכבי נתניה לעונת 2017/18. התקציב יאושר מידית ויאפשר את אישורם של כל שחקני הסגל ופירושו של דבר, שהם יוכלו לשחק כבר במשחק הראשון בגביע הטוטו בתחילת אוגוסט. לאחר הרבה שנים של בזיונות, מכבי נתניה מנוהלת אחרת ובאופן מקצועי ומכובד. התקציב יעמוד על 22 מיליון ש"ח. 10 מליון תקציב שחקנים ללא זרים. 9 מיליון לצוות מקצועי, רפואי, אחזקת מתקנים, הנהלה וכלליות. 1 מיליון סבסוד מחלקת הנוער.
1 עד 2 מיליון רכש וזרים. על התקציב אמר הבעלים אייל סגל: "הסגל הושלם למעט "גולר" מהיר.הכל נעשה בהתאם לתוכניות שהוגדרו מראש ואושרו בישיבת הדרקטוריון ובהתאם לדרישות הצוות המקצועי. כל המקורות הכלכלים מושלמים וחלק הבעלים יהיה בין 3 ל 4 מיליון". סיים סגל. אכן, מכבי נתניה של העונה אינה מזכירה בכל הנושא הניהולי  כלל וכלל את המועדון שידע הרבה בזיונות בעבר. סגל ידע לנקות את המועדון מאותם לקקנים ויועצים, הוא הפנה אותם לכיון הדלת המסתובבת ונעל אחריהם.גם האוהדים אינם מסתירים את שביעות רצונם מהנקיון שנעשה במועדון ומכך שיש בעל בית שאחראי לכל הנעשה במועדון ויודע להתאים את ההוצאות ליכולות המועדון.

 

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים