מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

שפיץ מהיציע / אפי ישראל

אפי ישראל תמונה

מכבי נתניה ממשיכה בהכנותיה לליגת העל *** הצוות המקצועי מחפש שחקני חיזוק עם פינצטה *** עדיין אין ספונסר לקבוצה אך בקרוב יהיה *** האם התלכיד שנבנה בנתניה מרגיע את האוהדים?

עונת המלפפונים

מכבי נתניה ממשיכה להתחמש לקראת העונה הבאה. השבוע צורף  הקשר עדי קונסטנטינוס לשורות הקבוצה. עם החתימה אמר הכדורגלן, "שמח להצטרף למכבי נתניה ומחכה לתחילת האימונים".

במכבי נתניה ממשיכים לחפש חלוץ 9 או במלים אחרות מוציא לפועל. הצוות המקצועי אינו ממהר להחתים שחקנים ונראה כי דרפיץ וברדה מחפשים עם "פינצטה" את השחקן הנכון למקום הנכון. על כך אמר הבעלים אייל סגל , "הצוות המקצועי משדר רוגע, הם לא ממהרים להחתים שחקנים ואני מעריך את הגישה שלהם שלא להחתים שחקנים בכל מחיר".

אכן, התנהלותו של הצוות המקצועי משדרת כי המאמן סומך על השחקנים שבסגל אחרת היה מחתים מכל הבא ליד כפי שנעשה במועדון בעבר.

עונת המלפפונים בשיאה ואוהדי הקבוצה מקווים שהמלפפונים לא יהיו חמוצים… או במלים אחרות ששחקני הרכש שצורפו לקבוצה אכן יחזקו אותה.

לא אחת ציינתי כי הפרמטר להחתמת שחקני רכש צריך להיות ברור, עליהם להיות טובים ב-50% מהשחקנים שישנם בסגל, אחרת הם אינם ממלאים את המשבצת של שחקני חיזוק. זו גם הסיבה שהצוות המקצועי אינו ממהר להחתים שחקנים על פי המלצות של סוכנים אלה ואחרים.

אוהדי הקבוצה זוכרים שבעבר הוחתמו שחקנים על פי לחצים של אינטרסנטים ומקורבים שהסתובבו בחדרי הלבשה ולחשו באוזניהם של המאמנים.

בקיץ הזה, ברור שעידן הבזבוזים והאינטרסנטים כבר מאחורינו וכי הבעלים אייל סגל בתיאום עם הצוות המקצועי מביאים שחקנים המתאימים מקצועית ותקציבית ליכולות המועדון.

האם האוהדים רגועים

אוהדי מכבי נתניה מתחלקים לשתי קבוצות. האחת, זו שמאמינה שהקבוצה שעלתה לליגת העל עם חיזוק מסוגלת להתמודד בכבוד בליגת העל ואילו הקבוצה השנייה מודאגת יותר וחוששת שהקבוצה שעלתה לליגת העל אינה מספיק טובה ועליה להתחזק בשחקנים משמעותיים יותר.

עד עתה קשה לומר שמכבי נתניה צירפה כוכבים גדולים, אך ידוע שכוכבים יש רק בשמיים… שחקנים שצורפו לקבוצה נחשבים לבינוניים אך שאפתנים ובמועדון מקווים שהרצון שלהם לפרוץ ולהצליח יתן את הערך המוסף. בניהול הנוכחי, לא מצרפים שמות, לא מצרפים שחקנים בעלי קשרים ופחות קישורים אך כן מצרפים שחקנים בעלי פוטנציאל מתוך כוונה שהפוטנציאל שלהם יתפוצץ על הדשא כפי שקרה בעונה שהסתיימה עם שון ויסמן ואחרים.

לאן פני מכבי נתניה בעונה הבאה?

מבחינה ניהולית, הכל מתנהל על מי מנוחות. גם מבחינה תקציבית. ובאשר לצד המקצועי, הרי שהכל נראה בשליטה ורק לאחר מחנה האימונים בפולין באמצע החודש הבא, נקבל תמונה ברורה יותר.

אוהדי מכבי נתניה זוכרים סגלים נוצצים ומבטיחים שהניבו הרבה כלום והמון שום דבר וכגודל הציפיות קיבלנו את גודל האכזבות. מנגד, הם גם זוכרים קבוצות שבאימוני ההכנה לא הלהיבו במיוחד אך ידעו להפתיע..

ברור שהמטרה לעונה הבאה הינה לתקוע יתד בליגת העל ולעבור את השנה הראשונה בשלום.

בניון בטדי

יוסי בניון חתם השבוע בבית"ר ירושלים. אלי טביב צוחק כל הדרך אל הבנק. אוהדי בית"ר ירוצו לרכוש מנויים. וכמו תמיד, טביב, עוד לפני שהתחיל המשחק – כבר בצד המנצח. יכולים להגיד עליו מה שרוצים, אבל הוא חתום על הפטנט, איך מנהלים קבוצת כדורגל ומרוויחים כסף. אך בינתיים בכדורגל הישראלי, יש לו בלעדיות על הפטנט הזה.

אין עדיין ספונסר – תג מחיר 500,000 ₪

אייל סגל ממשיך במשא ומתן עם מספר גורמים כדי לסגור את סוגיית הספונסר הראשי לעונה הבאה. סגל אינו מתפשר על המחיר אך בניגוד לעונה שעברה ברור שאת העונה הזו מכבי נתניה תתחיל עם ספונסר על חזית החולצות. תג המחיר – כחצי מיליון ש"ח.

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים