מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

שנה חדשה תקוות חדשות

אפי

השנה שהייתה

 

בתחילת 2015 החלו הבעיות של מכבי נתניה, אלי שגב ובל סיפר הערבויות והבנק באנגליה, טלטלה שאיימה לפרק את מכבי נתניה, אך בסיומה של העונה שחלפה הקבוצה ניצלה ויצאה לקיץ חם ביותר. סכנת פירוק ריחפה מעל המועדון עד שעיריית נתניה נכנסה לתמונה ומנעה קריסה של המועדון. אם מישהו חשב שבזה הסתיימו הבעיות של מכבי נתניה טעות בידו. לקבוצה צורפו שחקנים שאינם מתאימים לליגת העל ובחודשים האחרונים הקבוצה שקועה במקום האחרון בטבלה. מכבי נתניה, מסיימת את 2015 שהחלה בסקנדל ומסתיימת בסכנת ירידה. במילים אחרות שלום לך 2015 ולא התראות.

 

תיקו מאכזב

 

לא נספר שוב שחילופי המאמנים לא תרם למכבי נתניה, לא נספר שוב שרוב שחקני הקבוצה הקדימו את פורים והתחפשו לשחקני כדורגל, גם לא נספר שמכבי נתניה עמוק, עמוק במקום האחרון. רק רציתי לציין שכאשר מובילים 1:0 נגד הפועל תל אביב במשחק כל כך חשוב לא צריכים אחא חייבים לרדת עם 3 נקודות ומכבי נתניה ירדה עם נקודה אחת. לחלוטין תיקו ביתי מאכזב ראובן עטר עם 3 נקודות מ 18 אפשריות. מאזן גרוע אף מזה של שלומי דורה. חילופי המאמנים לא תרמו למכבי נתניה ואותם אוהדים שלא נתנו לשלומי דורה אף יום של שקט, יכולים לראות את עצמם שותפים לאי ההצלחה. ראובן עטר, יודע היטב שהוא טרם סיפק את הסחורה ושהרכבת הולכת ומתרחקת. קצב צבירת הנקודות שלו מוביל בבטחה לליגה הלאומית עוד הרבה לפני סיום העונה. האם יהיה שינוי בינואר? ימים יגידו…

טור אפי. סיסיי באדיבות ויקיפדיה

ינואר הגורלי

 

התשובה לשאלה אם מכבי נתניה תרד או תישאר בליגת העל, תלויה בשחקנים שיגיעו עם פתיחת חלו העברות בשבוע הבא. אם מכבי נתניה תחזק את עצמה בשחקנים שיעשו את ההבדל, הרי שמכבי נתניה תישאר בליגה. אם יגיעו דחלילים הרי שהדרך לליגה הלאומית סלולה. ההרגשה שלי, מכבי נתניה לא תרד, אך תבטיח את מיקומה קרוב לשריקה האחרונה.

 

יוצאים לקריית שמונה

 

במחזור הבא, מכבי נתניה מול הקבוצה הצפונית ביותר בליגה, עירוני קריית שמונה. במחזור האחרון נתניה סיימה בתיקו, קריית שמונה הופצצה בחמישייה מול מכבי תל אביב, מה שמבטיח קרב בין זו שצריכה נקודות כאויר לנשימה לבין זו שתנסה למחוק את ההשפלה.

במכבי נתניה, מבינים היטב שהפסד נוסף יסבך עוד יותר את המאבק בתחתית , קריית שמונה עדיפה כך שנקודה תספק את ראובן עטר וחניכיו.

 

סיסיי והבושה

 

לא מבין מה עלה בראשם של אנשי מכבי נתניה כשהחתימו את מומאדו סיסיי. היתה לי הרגשה שהוא בכלל הגיע למועדון הכדורסל וברגע האחרון החליט לעבור לכדורגל… לא "החזקתי" ממנו ככדורגלן אך מכאן ועד ההתנהגות המבישה של חלק מאוהדי מכבי נתניה, ארוכה הדרך. פגעו בו, ביישו אותו ולפני שעזב את הארץ פתח את סגור ליבו ולא הסתיר את הסיוט שעבר בנתניה. לאותם אוהדים שעשו זאת אומר במילה אחת: "תתביישו!!!. הרווחנו וביושר עוד שונא ישראל.

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/awapp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3408