מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

סוחבים את כל הליגה על הכתפיים

נחתו למרתף

אם לפני המשחק בדוחא היו מבטיחים שלומי דורה נקודה הוא היה הולך על זה. בפועל נתניה הציגה משחק לגמרי לא רע וירדה מאוכזבת מהתיקו 0:0 הנקודה מהמשחק הזה לא עזרה הרבה ומכבי נתניה נחתה אל המקום האחרון בטבלה. המעניין הוא, שהקבוצה ספגה רק 7 שערים הכי פחות בליגת העל ובכל זאת היא סוחבת את כל הליגה על כתפיה. למכבי נתניה אין משחק ההתקפה וכבר אמרנו לא אחת שבכל פעם שהם עוברים את האמצע צריך להפסיק את המשחק ולאפשר להם להתחבק. אין בנתניה שחקנים שיודעים לכבוש שערים. אין במכבי נתניה גולרים או שחקנים שינהלו את המשחק ההתקפי. בקיצור, נתניה במקום האחרון ומעמדו של שלומי דורה בהתאם.

 

מחקים למוליכה

ביום א', תארח מכבי נתניה את הקטר האדון מבאר שבע. חניכיו של ברק בכר בכושר טוב ובשני המשחקים האחרונים דרסו את יריבותיהם, בנתניה זה יהיה משחק של התקפת באר שבע נגד הגנת נתניה, יש לי הרגשה שהשאלה אינה מי תנצח אלא בכמה…

ואם לא די במשחק הזה הרי ששבוע אחר מכן נתניה תצא למשחק חוץ נגד האלופה מכבי תל אביב ולא אקח סיכון גדול אם אהמר שמשני המשחקים הקרובים נתניה תצא עם 0 נקודות.

 

ניחוח צרפתי

גיא צרפתי צורף לצוות המקצועי של מכבי נתניה עפ"י בקשתו של שלומי דורה. לדעתי מינוי תמוהה שכן מעמדו של דורה בסכנה והוא צירף לצוות המקצועי מאמן צעיר ועוד מכבי נתניה במצבה זקוקה למאמן בעל שיעור קומה. אז מה יש לנו? מאמן שמעמדו מעורער ולידו צוות מקצועי שלא מתאים למאבקיי התחתית שהמצפים לקבוצה. במקום להביא מוטיבטור כזה שיודע להטריף את השחקנים הביאו את גיא צרפתי. האם אתם חושבים לכשתהיה לדורה בעיה במשחק הוא יצטרך לקבל החלטה, צרפתי יהיה הכתובת לפיתרון? אז אני אומר לכם שלא! אם להוסיף מאמן לצוות המקצועי הרי שהיה צריך להביא מאמן שהשחקנים ילמדו ממנו ולא מאמן שמכבי נתניה גדולה עליו.

 

השחקנים עם דורה

כדורגלני מכבי נתניה נפגשו בינם לבין עצמם בנוכחות ערן לוי הקפטן הפצוע והחליטו לתמוך בשלומי דורה. השחקנים טענו שדורה אינו האשם במצב הקבוצה ואין להפיל עליו את כל התיק. הם מינו את הקפטנים הזמניים רומריו פירס וירין חסן לדבר בשמם עם ההנהלה ואכן השניים פגשו את דורון אוסידון ויוסי דורון וביקשו לא לפגוע במעמדו של שלומי דורה. לחלוטין מהלך ראוי לציון של השחקנים וזה רק מוכי שחדר ההלבשה של מכבי נתניה עדיין מגובש. ובכלל, לא בטוח שצריך לפטר את דורה יכול להיות שלא היה צריך להביא אותו אך בשלב זה בשל המצב הכלכלי ובשל סיבות נוספות יש לתת לו צאנס לתקופה הקרובה.

 

ירושלים של בית"ר

ניצחון גדול לבית"ר ירושלים 4:2 על מכבי תל אביב, בית"ר היתה טובה יותר ואותתה אנחנו בדרך הנכונה אלפי אוהדי בית"ר ירושלים הריעו לשחקנים ולמאמן סולבו דרפיץ ובצדק וגם אנחנו משתתפים בברכות למאמן הנתנייתי שללא ספק מוכיח שהוא ראוי לאמן קבוצה גדולה כמו בית"ר ירושלים. סלובו עצמו ציין לאחר המשחק "זהו הניצחון הגדול בקריירה שלי". שאפו סלובו דרפיץ

 

 

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *