מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

ההמלצות הכי חמות מעולם ההוצאה לפועל ופשיטות רגל

IMG-20171025-WA0036

מידי שבוע נפתחים כנגד אזרחים אלפי תיקי הוצאה לפועל, חלקם ע"י הפקדת שיקים שחזרו, אחרים ע"י ביצועו של פסק דין כזה או אחר ועוד מקרים רבים ומגוונים, כאשר פרי יצירתם הינו נגזרת לחיובים כספיים כנגדכם.

האם ידעתם כי 91% מכלל החייבים המצויים כיום במדינת ישראל תחת תיקים הפתוחים כנגדם, כלל אינם מיוצגים.

עוד נתון מעניין הוא, כי מתוך אותם 91% מהאזרחים הלא מיוצגים, כמחציתם כלל אינם מטפלים בתיקים ומזניחים את חובותיהם.

ראוי לדעת ולשים דגש על עניין הזנחת התיקים הפתוחים כנגדכם, הזנחות אשר בדיעבד מביאות במישרין להגדלת קרן החוב בתיק על שלל הוצאות ושכ"ט עו"ד וזאת עוד מבלי להזכיר את ריביות הענק אשר נוהגות בהוצאה לפועל.

השאלות הנפוצות : "אני רוצה לטפל אך אין לי אפשרות לשלם ולו שקל בודד, מה עלי לעשות?  שמעתי כי הליך פשיטת רגל הינו הליך יקר? האם כדאי לעשות איחוד ולא פשיטת רגל?

ראשית מומלץ תמיד לגשת עם מסמכים רלוונטיים לכל עו"ד מתחום ההוצאה לפועל/חדלות פירעון והכל על מנת לקבל לפחות תמונת רקע כללית על מצבכם ועל האופציות העומדות לרשותכם.

אתם תופתעו, אך מרבית החייבים כלל אינם יודעים מה גובה חובם, אחרים בטוחים כי החיים שלהם נגמרו מאחר ולקחו להם את חשבון הבנק/רכב/דירה וכלל אינם מודעים לעובדה כי במרבית המקרים כלל לא נדרש לבצע אקט גרנדיוזי על מנת לאפשר לכם חיים שקטים ונוחים.

הטיפול בתיק הוצאה לפועל הוא טיפול מורכב ולכן היוועצות עם עו"ד מהתחום יכולה רק לתרום לחיים שקטים. כמו כן במרבית המקרים עוה"ד המייצגים, כלל אינם דורשים שכר עבור פגישות היכרות עם סיפורכם.

לא פעם קורה כי לקוח נכנס למשרד עו"ד כאשר הוא בטוח כי לא ניתן לעשות כלום, לקחו לו ושתו לו ונקטו נגדו בהליכים והלקוח מבחינתו מגיע למסקנה עצמאית כי הוא חייב לגשת לפשיטת רגל… – כאן המקום להדגיש כי ניתן לטפל בתיק ההוצאה לפועל אף ללא פנייה להליך פשיטת רגל, הכל תלוי באופי שיתוף הפעולה שלכם עם עוה"ד המייצג אתכם.

שיטות הטיפול בתיק הוצאה לפועל הינן שיטות חשיבה ואסטרטגיה של מחוץ לקופסא תוך הבנה ומציאת איזון מתאים בין זכות הנושה לזכות החייב.

כמו גם ראוי להזכיר את חוק השמיטה המוכר- הפטר לחייבים בהוצאה לפועל, אשר צפוי לסגור שעריו מפני בקשות חייבים, ביום 6.9.2018.

על נקודה זו נתעכב מעט: חייבים יקרים, אנו קוראים לכם לגשת ללשכת ההוצאה לפועל, לעו"ד מהתחום ולבדוק זכאותכם להפטר עפ"י חוק השמיטה וככול ואינכם זכאים ראוי שתבחנו ניהול הליך פש"ר (פשיטת רגל) .

המדובר על הפטר (חוק השמיטה) הניתן לחייבים בהוצאה לפועל ללא צורך בפניה להליך פש"ר, הליך מקוצר ביותר ומהיר מאוד.

רק בכדי שתקבלו פרופורציה-  הליך פשיטת רגל צפוי לייצר עבורכם הפטר ומחיקת חובות וזאת עד ל4.5 שנים כאשר בהליך של הפטר בהוצאה לפועל תהיו צפויים (ככול והנכם זכאים להכנס למסלול הפטר) לקבל את ההפטר (אותו הפטר ומחיקת חובות) תוך פרק זמן של פחות מחצי שנה מהיום בו נכנסתם לעוה"ד המטפל בכם.

שוב נחזור ונדגיש כי הליך הפטר עפ"י חוק השמיטה, צפוי לסגור שעריו בתאריך 6.9.2018 לכן מומלץ למהר ולנצל את ההטבות הללו אשר מבורכות בדיוק כמו ההטבות שנעשו באגף הקנסות שם בחודשים האחרונים קיבלו חייבים הנחה בגובה של 50%.

לסיכום:

הטענות אשר נשמעות לרוב מחייבים הן כי הם מפחדים מניהול הליך פשיטת רגל שכן בעתיד ככול וירצו לקבל משכנתא ו/או לפתוח עסק, עשוי הדבר להיות מכשול.

כאן המקום לציין כי הליך פשיטת רגל מקבל משמעויות אחרות במיוחד לאור הרפורמה המונהגת משנת 2013 כמו גם ראוי לציין העובדה, כי ייתכן והנכם כבר רשומים כלקוחות מוגבלים חמורים בבנק ישראל, דבר אשר כבר יצר את הפגם האמור ועל כן הליך הפש"ר עשוי רק להועיל.

וכמו בכל שבוע לסיסמא השבועית: "לא מזניחים חובות"

אייל קורסיה ושות'-משרד עו"ד

לייעוץ ללא התחייבות: 09-8805055/ 050-6351208

אתר: http://www.adv-dk.co.il/

 

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים