מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

האלופה ניצחה את העלובה

שם הכתב: אפי ישראל ספורט טור אפי. בנבנישתי צילום התאחדות הכדורגל

האלופה מתל אביב הגיעה למשחק מול האחרונה, מכבי נתניה, עם לא מעט חששות. בסיום 3:1 ללהקה של זהבי, מכבי נתניה עמוק, עמוק במקום האחרון * קבוצות התחתית אוספות נקודות, נתניה לא והפער מחוף המבטחים גדל * לאחר 1086 דקות נתניה פגשה את הרשת  * במחזור הבא נתניה מול רעננה * סלובו דרפיץ מאמן העונה.

 

הפסד שבשגרה

 

שוב מכבי נתניה מפסידה ובעצם זוהי כותרת שגרתית, כי מי זוכר מתי היא ניצחה? מכבי נתניה אירחה את האלופה מכבי תל אביב במשחק רדיוס במושבה בסיום 3:1 לאלופה. אמנם נתניה לא נפלה בהרבה ממכבי תל אביב, אך האלופה לקחה את הקופה והשאירה את נתניה עלובה. מנחם קורצקי רושם 4 הפסדים רצופים מאז הגעתו לקבוצה אך, אומר מיד שמכבי נתניה נראתה בשני המשחקים האחרונים כקבוצה, מה שלא היה פה מתחילת העונה. ואיך אפשר בלי מעט אופטימיות לאחר 1086 דקות, הבינו שחקני נתניה שבכדורגל צריך לשים את הכדור ברשת של היריבה והנה זה קרה. סער בנבנישטי נגח פנימה וגם זה משהו…

 

האוהדים תמכו בשחקנים

 

לא מעט משחקים הסתיימו עם שריקות בוז וקריאות של האוהדים לשחקנים "אין לכם כבוד", "תורידו את החולצות", אך לאחר המשחק מול תל אביב אוהדי נתניה הריעו לשחקנים והודו להם על השאפתנות והרצון לשחק עבורם ועבור סמל הקבוצה. אמנם כבוד לא מביא נקודות, אך כאשר הקבוצה מפורקת מנטאלית לתמיכת הקהל חשיבות רבה באשר להמשך. בקופה נותרו 30 נקודות זה נראה גמור אך ניסים ראינו גם ראינו בעבר. מכבי נתניה, חייבת לעשות מהפך!! להתחיל לנצח מה שנראה בלתי אפשרי. בקיצור, אם הם לא ידעו להפוך את הבלתי אפשרי לאפשרי אז בעונה הבאה על אוהדי הקבוצה לפנות את ימי שישי….

 

לנצח את רעננה

 

זה נראה כמו המחלקה לסרטים בדיוניים שהכותרת שלי היא לנצח, אך אין למכבי נתניה ברירה ואם היא רוצה לחלום על נס היא חייבת לנצח את הפועל רעננה שתארח את הנתנייתים באצטדיון נתניה. אם מכבי נתניה, תשחק כפי ששיחקה בבאר שבע או מול מכבי תל אביב יש סיכוי לתוצאה טובה. אם רעננה תנצח הרי שברור שבנתניה כבר בסוף פברואר תחל עונת הרחצה.

 

אין גדולה כמו בית"ר

 

בית"ר ירושלים היא ללא ספק ההפתעה הגדולה של העונה. ביום שני, שלח סלובו דרפיץ את מכבי חיפה לקרשים. בית"ר הביסה 0:3 את "הצוללת הירוקה" והבטיחה כמעט בוודאות את במקום השלישי, המקנה לדרפיץ את התואר מאמן העונה. בירושלים הוא כבר מזמן יקיר העיר, האוהדים המכנים את בית"ר הקבוצה והסמל של המדינה מעריכים מאוד את המאמן הנתנייתי וללא ספק, יש לו מניות רבות בהצלחה הגדולה של הקבוצה. אם בית"ר תסיים במקום השלישי, מה שנראה כמעט בטוח, הרי שסלובו ראוי לתואר מאמן העונה. עם תקציב כמו שלו ועם הבעיות שהיו לבית"ר בתחילת העונה הוא ידע להביא את יכולתו כמאמן ולבנות תלכיד אטרקטיבי ומרענן וללא ספק בית"ר היא המרעננת הרשמית של ליגת העל. ועוד לא דברתי על איתי שכטר שהגיע ממכבי חיפה כבוי וחלוד וכבר בדרך לאימון הראשון בטדי הפך לשכטר המוכר מימיו הטובים. והסוכריה של שכטר היתה בשער הראשון שכבר לרשת של מכבי חיפה והמעורבות שלו בשני השערים הנוספים. שכטר, אותת לצוות המקצועי בחיפה עד כמה פספסו אותו ואילו סלובו עשה את הדרך ההפוכה החזיר אותו לחיים, הרוויח שחקן ובכדי להשלים את התמונה הרי שחלק גדול משכרו של שכטר משולם ע"י מכבי חיפה… ובכלל, אם בית"ר היא ההצלחה הגדולה הרי שמכבי חיפה היא הכישלון הגדול של העונה ואם בבית"ר המאמן אחראי על ההצלחות הרי שבמכבי חיפה רוני לוי אחראי לכישלון. ללא ספק, המאמן הנתנייתי של מכבי חיפה חתום על אי ההצלחה. סלובו מלך ירושלים אמרנו?

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/awapp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3408