מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

אין לכם כבוד

זו הקריאה שהשמיעו אוהדי מכבי נתניה לעברם של שחקני הקבוצה לאחר ההפסד הצורב 1:0 להפועל כ"ס * גם המאמן שלומי דורה לא יצא נקי ושמע את הקריאות "תתפטר, תתפטר". * נתניה הסתבכה בתחתית וירדה אל מתחת לקו האדום. * במחזור הבא בני סכנין בדוחא. * היושב ראש אוסידון נזף בשחקנים. * מה קורה בצוללת הירוקה מחיפה?

לוזרים

אין ספק, שההפסד להפועל כ"ס צריך להדליק את כל נוריות הבקרה במכבי נתניה. 85 דק' ישבו כדורגלני מכבי נתניה על שערה של האורחת ואילו המשחק היה מתנהל עד עכשיו אין ספק שהיו מופקעים שערים נוספים אך, דווקא ברשת הנתנייתית… מכבי נתניה מציגה קבוצה אנמית, חלשה, חסרת שיטה ויש לי הרגשה שגם חסרת מאמן. את הפועל כ"ס מכבי נתניה היתה חייבת לנצח, חבורת הלוזרים בצהוב נכנעה לקבוצה חלשה ממנה אך, שאפתנית הרבה יותר. ראינו על כר הדשא מי באו להתאבד ולקחת את הנקודות ומי לא מבינים עדיין שהם שחקנים בליגת העל והם לא אשמים בכך כי, רובם לא מתאימים לליגה הזו. נתניה הפסידה בקרב תחתית שמסכנת את מעמדה בליגה. היא נתנה לכ"ס אפשרות לחגוג עליה ולקחת את כל הקופה. אז מה הפלא שאוהדי הקבוצה שרו לשחקנים בסיום שאין להם כבוד ודרשו משלומי דורה להתפטר.

יוצאים לדוחא

במחזור הקרוב מכבי נתניה תצא למשחק חוץ קשה מול בני סכנין וברור לכולם שהפסד במשחק הזה יגרור זעזועים בקבוצה. החבל של שלומי דורה מתקצר ורק נקודות במשחק הזה יזרימו חמצן לקבוצה המתדרדרת. מה עוד שבמחזורים הבאים מכבי נתניה תפגוש את הפועל באר שבע ומכבי תל אביב ומיותר לציין שבמשחקים הללו הסיכוי לנקודות קלוש.

אוסידון זעם

דורון אוסידון כינס את השחקנים ביום ראשון ונזף בהם ובין היתר אמר: "מי שרוצה ללכת יכול ללכת עכשיו, תגידו תודה לבורא עולם שקיבלתם הזדמנות לשחק במכבי נתניה. את הפועל כ"ס הייתם צריכים לנצח בכל מגרש אכזבתם את האוהדים, אכזבתם אותי, אכזבתם את המאמן ואתם מבינים את חומרת המצב?". באשר למעמדו של שלומי דורה אמר אוסידון "כרגע זה לא על הפרק". ולא אקח סיכון גדול מידי אם אומר ששלומי דורה במידה ויפסיד בסכנין יכול להתחיל למלא את טופס הטיולים…

לא הייתי מחסידיו של שלומי דורה לכשמונה לתפקיד אך, עליי להדגיש כי בשלב הזה אין מקום לפטר את המאמן מכמה סיבות: 1. את מי יביאו בתקציב מצומצם שכזה?? 2. אסור לשכוח את גל הפציעות, שללא ספק פגעו בתוכניות המאמן ובסגל הקבוצה. 3. ממילא המאמן שיוחתם יהיה בסדר גודל של שלומי דורה אז לא עדיף להשקיע את הכסף בחיזוק של שחקן נוסף. לדעתי, טעיתם כשהחתמתם את שלומי דורה, עכשיו, אל תטעו בפיטוריו, טעות אחת הספיקה לנו.

הצוללת הירוקה

אם כישלונה של מכבי נתניה נובע מבעיות כלכליות, הרי שהכישלון הגדול עד עתה שייך למכבי חיפה. הצוללת הירוקה סוחבת את כל הליגה על כתפיה ונראת כמו קבוצה לא מאומנת או בעצם אינה נראת כלל כקבוצה. מי אחראי לצד המקצועי? ברור, האצבע מופנת לעבר המאמן רוני לוי שללא ספק חתום על כישלון הגדול של הליגה בשבעת המחזורים האחרונים. גם בחיפה הקהל רוצה את ראשו של המאמן שכבר שמע את הקריאות "תתפטר,תתפטר". לדעתי, יושרה מקצועית מחייבת לשים את המפתחות כאשר קבוצה עם תקציב כלכך גדול, עם קהל עצום (20 אלף מינויים) ובעלים כיענקל'ה שחר מציגה הרבה כלום והמון שום דבר. אם לסכם את שבעת המחזורים האחרונים כבר אמרנו… הצוללת ירוקה.

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *