מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

שפיץ מהיציע/אפי ישראל

דורון אוסידון

מחכים למוליכה

כמה מפתיע שבמחזור העשירי הפועל חיפה היא זו המוליכה, אכן, הקבוצה המפתיעה עד עתה, תגיע לנתניה למשחק מסקרן מול קבוצה מפתיעה נוספת, מכבי נתניה. הפועל חיפה מגיעה עם ביטחון והיא ב"פורמה" טובה, בטור ההפסדים שלה מופיעה הספרה 0 והחיפאים ינסו מן הסתם לשמור את הספרה הזו גם במשחק זה. מנגד מכבי נתניה תחפש ניצחון מול אלפי אוהדיה ובמגרשה הביתי. השוער דני עמוס שהורחק מול סכנין יפנה את מקומו לאלקסלסי. על הדשא מצפה משחק בו כל תוצאה אפשרית.

ביציעים מקווים במועדון לניצחון סוחף יחד עם זאת מדגישים במועדון שעל אוהדי הקבוצה להתעסק אך ורק במכבי נתניה ולא בדורון אוסידון האיש החזק בהפועל חיפה (ראה ידיעה נפרדת). לאחר המשחק תצא הליגה לפגרה בת 3 שבועות.

180 מאבטחים ו 50 שוטרים ישמרו על הסדר

במכבי נתניה נערכים למשחק המסקרן מול המוליכה הפועל חיפה, 2000 כרטיסים הועברו בשלב ראשוני לאוהדי חיפה ובמידה ואוהדי מכבי נתניה לא ירכשו את שאר הכרטיסים תוגדל מכסת הכרטיסים שיעמדו לרשותם של אוהדי הפועל חיפה. במילים אחרות, בנתניה מקווים שאוהדי הקבוצה יגיע בהמוניהם ליציעים, זו גם הסיבה שכל היציעים יפתחו מה שיגדיל באופן משמעותי את הוצאות השיטור והאבטחה. 180 מאבטחים ו 50 שוטרים ישמרו על הסדר ופירושו של דבר עלות של כ 150 אלף ₪ אליהם יש להוסיף את עלות השימוש באצטדיון ובסה"כ העלות כ 200 אלף ₪ במועדון מקווים להכנסה של כ 350 אלף ₪ ולא פחות מקווים לנצח בכדי להישאר גם עם הקופה וגם עם הנקודות.

דני נוימן: "חיפה תספוג את הפסדה הראשון בנתניה"

כוכב העבר ופרשן הכדורגל דני נוימן לבטח יהיה אהוד השבוע בנתניה, שכן לדעתו הפועל חיפה תנחל את הפסדה הראשון העונה. על משחקי המחזור שעבר אמר: "ראינו שהפועל באר שבע חזרה לליגה, היא שוב הוכיחה שהיא מועמדת מספר 1 לאליפות בכל פעם מישהו אחר סוחב את הקבוצה פעם זה ראדי, שלמרות גילו נחשב לבורג חשוב פעם אחרת זה אליניב ברדה והדבר החשוב מבחינתם שוואקמה חזר לחיים. ישנה נקודה שבבאר שבע צריכים לתת עליה את הדעת והיא מכת הפציעות, יותר מידי שחקנים מותחים את השריר ונפצעים בדקות הראשונות, במשחק מול אשדוד שני שחקנים נפצעו והוחלפו כבר בדקה ה 17. אך בסה"כ באר שבע חוזרת לעצמה". באשר למכבי תל אביב אמר נוימן: "הם היו צריכים את עכו אחרי ההפסד בבאר שבע, בכדי להתאושש על חשבונה, לא ראיתי משחק גדול שלהם ולמעשה הם שיחקו נגד קבוצה שאינה יריבה משמעותית אך מבחינתם הניצחון הזה היה חשוב ביותר". על הלהיט הירושלמי אמר נוימן: "בית"ר ממשיכה להציג ניצול מקסימאלי של מצבים יש בשורותיה הרבה שחקנים המסוגלים להכריע משחק בכל שלב ואני רואה אותה כאחת המועמדות לתואר האליפות . בית"ר תאבק עם באר שבע ועם מכבי תל אביב אחת מהן תקבל את צלחת האליפות".

על פרש עידן ורד אמר: "אלי טביב ועידן ורד יגיעו לסיכום זה ייקח עוד כמה ימים והכל יסתדר ורד ימשיך לככב בבית"ר". ובאשר למשחק בו תארח מכבי נתניה את הפועל חיפה ציין: "הפועל חיפה תרשום את הפסדה הראשון בנתניה, מכבי נתניה ממשיכה להפתיע וגם ב 10 שחקנים בסכנין המשיכה לחפש את הניצחון, קבוצה התקפית ומעניינת. מעבר השני הפועל חיפה שללא ספק מפתיעה אפילו את עצמה אך באצטדיון בנתניה עם הקהל שידחוף את הקבוצה נראה לי שהנקודות ישארו בבית, בכל מקרה, הפועל חיפה ומכבי נתניה יכולות לראות את עצמן כקבוצות שיאבקו על מקומן בפליי אוף העליון".

אייל סגל בפניה לאוהדי מכבי נתניה: "שימו את העבר מאחור"

סגן נשיא הפועל חיפה ולמעשה האיש החזק במועדון האדום הוא מיודענו דורון אוסידון, במשחק הקרוב יגיע אוסידון עם קבוצתו למפגש הראשון מול מכבי נתניה מאז עזב אותה. ישנם בין אוהדי הקבוצה כאלה המתכננים קבלת פנים "חמה" לאוסידון ועל כך אמר אייל סגל בעלי מכבי נתניה: "שימו את העבר מאחור הסתכלו קדימה לא מעניין להתעסק באוסידון גם לא מעניין להתעסק באלי שגב או בכל דמות אחרת. צריך להסתכל קדימה ולהמשיך את הדרך המכובדת של מכבי נתניה, אל תסתכלו אחורה, הסתכלו קדימה, השקיעו את האנרגיות בעידוד הקבוצה שלנו, התעסקות באוסידון עלולה להגביר את המוטיבציה בקרב שחקני הפועל חיפה". דורון אוסידון אליו פנינו ציין: "מה שהיה שייך לעבר, הרבה סיבות שאינן קשורות בי או באוהדים גרמו למשבר הגדול ממנו כולנו יצאנו מפסידים. כיום, מכבי נתניה במקום אחר וגם אני במקום אחר ומדובר במשחק כדורגל ולא במלחמה אין בליבי דבר נגד איש במועדון הנתנייתי".סיים אוסידון.

ואכן, על אוהדי מכבי נתניה לגלות בגרות ולעודד את הקבוצה, שכן מצפה מאבק אמיתי על כר הדשא וכל התעסקות בעניינים אחרים לא תועיל לשחקנים מה גם שעל פי נתונים שקיבלתי מהמועדון החיפאי מדובר באדם שאהוד מאוד בקרב האוהדים והקבוצה ופגיעה בו עלולה לגרום לשחקנים לשחק בשבילו מה שבטח לא יוסיף למכבי נתניה. בקיצור, הניחו לאוסידון והנקמה הגדולה ביותר מבחינתכם היא ניצחון מה עדיף? לקלל את אוסידון ולהפסיד?…

 

 

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים