מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

תקשורת חדשה

תקשורת חדשה

העיר נתניה תצטרף לתכנית "אייפד לכל מורה לחינוך מיוחד" במסגרת תכנית "מחשב נייד לכל מורה" של קרן אתנה. כך הוחלט בתום פגישה שנערכה בנושא עם הממונה על החינוך, חבר המועצה עקיבא יצחקי, ראש מינהל החינוך, טובה דולב, מנהלת האגף לחינוך מיוחד, אסתי יוסף ובתמיכת  ראש העיר, מרים פיירברג-איכר ומנכ"ל העירייה, אבי בן חמו.

התוכנית תמומן על ידי עיריית נתניה, קרן אתנה, בנק מסד וכן על ידי הקרן לקידום מקצועי של הסתדרות המורים.

במסגרת התוכנית, יקבלו כ- 350 עובדי הוראה בנתניה לחינוך מיוחד iPad של APPLE – בליווי שעות הדרכה מקצועית בתכנית מיוחדת לגננות ולמורי החינוך המיוחד.

התכנית תתנהל בשיתוף פעולה עם משרד החינוך באמצעות מנהלת האגף לחינוך מיוחד, אסתי יוסף ומת"י נתניה בראשותה של אריאלה קנוניץ, כל זאת על מנת להעצים את המורים ולאפשר למורים אלה לתקשר עם תלמידיהם ועם הסביבה ולהכשיר את התלמידים להשתלב בחברה מתוקשבת.

נמסר כי התוכנית תסייע בידי צוותי ההוראה לחשוף בפני התלמידים את העולם הקסום של הטכנולוגיה המתקדמת ביותר ולעזור להם לצמצם פערים לימודיים, להנגיש עבורם חומרי לימוד ולחזק את כישוריהם החברתיים.

יש לציין כי בסרטון מרגש ונוגע ללב, שהופק על ידי קרן אתנה תיארו הורים לילדים בעלי צרכים מיוחדים כיצד האייפד מאפשר לילדיהם להתבטא בנושאים שונים ולתקשר איתם ועם סביבתם.

חלוקת המחשבים תיערך בטקס חגיגי שיתקיים בחודשים הקרובים  בהשתתפות ראש העיר, מזכ"לית הסתדרות המורים, מנכ"ל קרן אתנה, הממונה על החינוך בעירייה וראש מינהל החינוך בעירייה.

 

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/awapp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3408