מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

תלמידי אורט גוטמן למען תיעוד ותיקות נתניה

מפגש בין דורי 5

במסגרת פרויקט מיוחד הנקרא "נתנייתי, איפה היית ב – 48?", שנערך בבית הספר אורט גוטמן בנתניה, תיעדו התלמידים את חוויותיהן של ותיקות העיר נתניה. השבוע צוין סיום הפרויקט במשותף עם התלמידים הוותיקות.

מפגש בין דורי 3
בין לימודים לבחינות הבגרות – הגיעו בשבוע האחרון תלמידי כיתה יב'7 מאורט גוטמן לבית דיור מוגן "לב גנים" לחגוג את  גמר הפרוייקט "נתנייתי איפה היית ב- 48?", פרוייקט משותף
ל"לב גנים", עיריית נתניה, אגף העל יסודיים בראשותה של גילת סיימון ומוזיאון נתניה.
מדובר בפרוייקט אשר שם דגש על התפתחות אישית ומעורבות חברתית וכן על הקשר הבין דורי ושיאו היה בטקס חגיגי, במהלכו העניקו הנערים והנערות ל- 13 דיירות הבית כשי את התוצר הסופי – חוברת ובה תיעוד סיפוריהן, תמונותיהן וחוויותיהן של ותיקות – יקירות העיר נתניה, כשהם שזורים בברכות ובשירים.

החוברת תוצג במוזיאון נתניה וכן תתקיים תערוכה בנושא.

מפגש בין דורי 1
בארוע נטלו חלק מנכ"לית אורט גוטמן, טל בר מעוז שהרימה את הכפפה, נרתמה במלוא מרצה וסחפה את התלמידים לעשייה ולמעורבות משמעותית בקהילה וכן גילה וקנין, מחנכת הכיתה, סימה סירוטה רכזת התפתחות אישית ומעורבות חברתית באורט גוטמן, מיכל ורדי, מפקחת רשתות נתניה, אורית עזגד, מנהלת התנדבות בחינוך באגף נוער וצעירים וכן חווה אפל, מנהלת מוזיאון נתניה.

סימה סירוטה: "באורט גוטמן מחנכים לאהבת אדם. מבחינתי האושר שגרמו תלמידי י"ב לדיירים הוותיקים, העצים את בני הנוער וגרם להם תחושת ערך ומשמעות, כי בגוטמן לתת זה גם לקבל".

תגובה אחת

  • מאת אורנה פלד:

    כלכך מרגש לראות את תלמידי השכבה שבה הייתי יועצת בחטיבה גדלים להיות בני אדם רגישים ותורמים לזולת. כל הכבוד לכם תלמידים על הנתינה והסיוע בטוחה שקיבלתם מכך המון. בהצלחה בהמשך. אורנה.

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/awapp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3408