מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

'שובו' אל העתיד

RAN_9670

במהלך אירוע מרגש בו נכחו בכירי העירייה וכן ראש עיריית נתניה, הושק מרכז רובוטיקה וסייבר בבית ספר 'שובו' בעיר.

 RAN_9552

אירוע היסטורי התרחש בשבוע שעבר בבית הספר 'שובו' נתניה, כאשר כל בכירי העירייה, בראשות ראש העיר מרים פיירברג איכר, הגיעו לביה"ס להשתתף בטקס הקדשת מרכז רובוטיקה וסייבר, תרומת חברת טמפו משקאות, ויו"ר החברה מר ז'ק בר. אורחים נוספים השתתפו באירוע, ביניהם חבר הנהלת 'שובו' בארה"ב מר מנדי גרינברגר, הרב יוסי שולמן מ'קרן וולפסון', מנכ"ל 'שובו' הרב חיים מיכאל גוטרמן, וצוות ההנהלה בארץ. תלמידי ביה"ס משתתפי קייטנת הקיץ, הופיעו בהופעות אומנותיות ומדעיות מרשימות ביותר, בפני האורחים הנכבדים.

ראש העיר קיבלה תשואות מהקהל, כאשר בישרה על פתיחת תיכון מלא ב'שובו' נתניה, שיגיע עד כיתה י"ב. היא הבטיחה, כי יחד עם הרב גוטרמן, התיכון המלא אכן ייפתח. היא גם ציינה, כי 'שובו' זה משפחה, ושיבחה את שיתוף הפעולה בין הצוות, התלמידים, וההורים, ואת מנהלת ביה"ס הגב' אנה שילקרוט "אשר היא עבורי כמו אחות". פיירברג גם שיבחה את מר ז'ק בר, על נכונותו התמידית לסייע בכל מה שניתן.

ז'ק בר הינו תומך נלהב של רשת 'שובו', ובדבריו החמים שיבח את ביה"ס כמצטיין לימודית וגם מחבק בחום. הוא סיפר שהוא ואלף עובדיו בחברת 'טמפו', מרגישים קירבה גדולה לעיריה, "ואין זה מפתיע כשרואים איזו ראש עיר מיוחדת יש לנו", וציין שזו זכות גדולה עבורו ועבור חברת 'טמפו' לתמוך בבית הספר של 'שובו' בנתניה.

RAN_9579

גם יו"ר ועד ההורים, דיברה בשבח ביה"ס, וסיפרה שילדיה הבוגרים התקבלו למוסדות יוקרתיים, וזאת ללא ספק, כתוצאה מלימודיהם ב'שובו', מקום אשר נותן לתלמידים את הכלים לממש את הפוטנציאל בכל אחד ואחת.

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/awapp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3408