מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

ריקוד ותנועה- לא לחילוניות בלבד

שם הכתב: ברק גולן Young woman dancing in field

"לאחר פיילוט מוצלח בשנה שעברה השנה החלטנו להרחיב את התכנית. השנה נפתחות קבוצות מחול מגילאי הגן ועד לאימהות" מספרת רחלי שי, המרכזת את הפעילות של השלוחה הדתית. השלוחה מציעה לרוקדות תכניות על בסיס דו שבועי במגוון סגנונות וביניהן טרום בלט, בלט קלאסי, ג'אז ואפילו היפ-הופ.

רחלי שי, מנהלת התכנית: "בשנים האחרונות אנחנו רואים עליה חדה בביקוש של נשים ונערות דתיות לעסוק בתחומי האומנות והריקוד בשעות הפנאי אבל הן לא מוכנות לוותר על רוח ההלכה ולכן הקמנו את השלוחה הדתית על מנת ליצור לנשים אלו פלטפורמה נוחה לכל מי שרוצה לרקוד באופן צנוע מבלי לפגוע במקצועיות הריקוד".

שיעורי המחול יקנו לבנות מיומנויות של יציבה, קואורדינציה, ביטחון עצמי ודימוי גוף נכון תוך שמירה על רוח ההלכה הכוללת ריקוד בלבוש צנוע ושימוש במוזיקה ברוח היהדות. כמו כן במהלך השנה יצאו הבנות למספר כנסי מחול ארציים ואף יהיו יכולות להשתתף בתחרויות.

רכזת התוכנית, רחלי שי היא מורה מוסמכת למחול וכוריאוגרפית מוכרת: "אני מחכה בכיליון עיניים לראות את אינספור הנשים שיגיעו להפיג את העומס הנפשי והפיזי ולמלא מצברים בריקוד סוחף ומהנה".

פעילויות השלוחה הדתית של בית הספר למחול  FLYמתקיימות בשלושה מוקדים: במרכז הקהילתי מזרחי ,בבית הספר תחכמוני במרכז העיר ובמרכז הספורט העירוני בקריית השרון.

 

 

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/awapp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3408