מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

צעירים בחורשה

שם הכותב: הילה מלקי מסלטי צעירים בחורשה מורות המדריכים הצעירים. צילום - עצמי

קשר מיוחד במינו נרקם בין תלמידי קבוצת המנהיגות הירוקה של בית הספר ע"ש מרים ילן שטקליס לבין תלמידי מועצת התלמידים והמנהיגות הירוקה של בית הספר הניסויי לחינוך מיוחד יהודה הלוי, אותם הדריכו בחורשת הסרג'נטים.

מדובר בקבוצת המנהיגות הירוקה של חט"ב אורט מרים ילן שטקליס, בהדרכתה של המורה המובילה גלית בן נתן שאירחה את  מועצת התלמידים והמנהיגות ירוקה המונה 15 תלמידים מבי"ס יהודה הלוי עם המורות המובילות סיוון קריסי גזית ודורית בוטביקה. במהלך הסיור, התחלקו התלמידים ל-5 קבוצות וסיירו לאורך שבילי החורשה עם מגדירים. התלמידים הסבירו על מיקום החורשה וחשיבותה, על מגוון המינים הייחודי, סיירו לאורך גשר התצפית וקינחו במשחקי חברה וארוחת בריאות משותפת.

נמסר כי תלמידי ביס יהודה הלוי התרגשו להכיר את החורשה הנמצאת בלב שכונת מגורים ובה שפע של מגוון צומח וכולם יחד נהנו מהפעילות שהעצימה מחד את קבוצות המנהיגות ומאידך, ערכה היכרות עם תלמידים מבי"ס אחר.

 

מרינה אלישע מנהלת מח' חינוך סביבתי : "פעילות זו, הינה חלק מהפעילות העניפה שמקיימים מוסדות החינוך בעיר בשיתוף מנהל החינוך ואגף איכה"ס לקידום והטמעת אורח חיים מקיים בקרב הקהילה, באמצעות הדור הצעיר שהינם שגרירים וסוכני שינוי."

 

 

 

 

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים