מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

מיזם "את הכי יפה כשכוח לך": לא, זו לא שגיאת כתיב

שם הכתב: ברק גולן 20

המיזם, כך נמסר לעיתון השבוע בנתניה, נועד לעורר מודעות לאחד הנושאים המדוברים יותר בחברה: אלימות נגד נשים, והוא נעשה בשיתוף פעולה עם עמותת "לא לאלימות" וכיתת האזרחים הוותיקים הפועלת בבית הספר, בשיתוף עירית נתניה.

שיאו של הפרויקט נרשם בערב ההתרמה שהתקיים בבית הספר לטובת העמותה, במהלכו נשאו דברים אורטל שפק, בתה של עליזה שפק ז"ל שנרצחה לפני כחמישה חודשים, יעל  שוורץ גולד המכהנת כיו"ר עמותת "לא לאלימות" ובינה גזית, נציגת ארגון משפחות נרצחים ונרצחות.

על החלק האמנותי, שנתרם גם הוא, היו אחראים חברי להקת "פלאפון תקשורת", ששימחו בשירה ובריקודים את הקהל.

קדם לערב ההתרמה חקר לימודי ארוך, במסגרתו ביררו תלמידי הכיתה את סוגיית האלימות, יחסי גברים ונשים, מגדר והשלכות המגדר על התפישות החברתיות של גברים ונשים. כמו כן שוחחו תלמידי הכיתה עם אורטל שפק, בתה של עליזה שפק ז"ל, שהייתה תושבת העיר נתניה.

ורד דברת, מנכ"לית קריית החינוך, הוסיפה כי "מיזם מרגש זה של כיתת י'7 וכיתת האזרחים הוותיקים בהובלת המורות נטע קדם ומיטל לוינקופף, לא נולד מריק. בבית הספר, שחרט על דגלו את תחום המנהיגות והיזמות החברתית, לומדים התלמידים בשכבות י' ו-יא' תכנית לימודים ייחודית. במסגרת תכנית זו הנלמדת שעתיים בשבוע, נדרשים התלמידים לחקור סוגיות חברתיות, להתמודד עמן ולקדם יוזמות לשינוי. אני גאה בכל אחת ואחד מתלמידינו אשר מוכיחים כל פעם מחדש, שיש לנו נוער נפלא, רגיש ואכפתי. בהחלט, יש על מי לסמוך".

 

צילום עצמי

 

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/awapp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3408