מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

מטפלות במעונות זה מקצוע

שם הכתב: יאיר אברהם

המכללה העירונית מבית 'רגעים', העמותה לחינוך בלתי פורמלי, מאשרת כי נפתח קורס להכשרת מטפלות במעונות בגילאי 0-3.  את הקורס החלו עשרות מטפלות המועסקות במעונות היום של נעמת, ויצו ואמונה, והוא מיועד להכשיר ולהעצים את יכולות המטפלת אשר לה ניסיון של שנה לפחות.

הקורס שימשך מספר חודשים וימשך גם לאורך שנת הלימודים הבאה, יקנה למטפלות הכשרה בתחום: התפתחות הילד, תפיסות חינוכיות, סביבת לימודים נאותה, שפת הילדים, הורות ומשפחה, תפקידיה של המחנכת ועוד.

"אנו רואים חשיבות עליונה להעניק הכשרה מקיפה ומעמיקה למטפלות שילוו את ילדינו בשעות היום ולהוות העוגן החינוכי שלהם לכן אנו משקיעים רבות בתכניות להכשרת אנשי הוראה בכלל ומטפלות לגיל הרך בפרט", אמר משה קייזלר מנכ"ל 'רגעים' – העמותה לחינוך בלתי פורמלי.

אין זה  הקורס היחיד שיזמו אנשי המכללה להשכלה: בתחילת חודש ספטמבר יחל קורס מתקדם למטפלות בעלות ותק של למעלה משלוש שנים במטרה להעשיר בכלי חינוך חדשניים את המטפלות המנוסות. את המכללה העירונית, הפועלת בשיתוף פעולה מלא עם משרדי הממשלה הרלוונטיים ובהתאם לתחומים השונים הנלמדים במכללה, מנהלת אליס ימפולסקי. לפרטים צלצלו: 09-8620027, 09-8840184

 

צילום באדיבות העמותה לחינוך בלתי פורמאלי

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *