מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

מורות מצטיינות

שם הכתב: הילה מלקי מסלטי

לימור שובין, מורה בבית הספר הממלכתי-דתי  עוזיאל , מחנכת כיתת חינוך מיוחד, חברת הנהלה ואחראית מערכת וכן דבורה בשארי, יועצת חינוכית באולפנית בר אילן – נבחרו להיכלל ברשימה היוקרתית של מורות המאה מטעם מינהל החינוך הדתי במשרד החינוך.

הן נמנות על 100 מורים מכל הארץ הזוכים בפרסי הצטיינות על הישגים פורצי  דרך, יוזמה, חדשנות, פעילות מיוחדת והתאמה של תוכניות פדגוגיות לאוכלוסיות מגוונות.

צמרת בן חיים, מנהלת בית הספר עוזיאל, שהמליצה על מתן הפרס למורה, כתבה בדבריה: "זה ארבע עשרה שנים, לימור מקדמת ומעמיקה תפיסות חינוכיות-ערכיות המתאימות לקידום תלמידים עם צרכים מיוחדים. היא שותפה בהובלה , בתכנון ובביצוע של יוזמות חינוכיות, בפיתוח חומרי הוראה במגוון נושאים, בכתיבת תוכנית לימודים ובהדרכה וליווי של צוות בית הספר בתהליכי משוב והערכה. תוכנית ייחודית זו משלבת בין מגוון תחומי דעת: שפה, תנ"ך, אמנות, מוזיקה ומדעים וכוללת פיתוח סביבה לימודית המעודדת חשיבה ויצירתיות ומוצעות בה מסגרות למידה מגוונות המזמנות ללומדים חווית למידה והצלחה מותאמת צרכים. "

ואילו אורלי ביטון, מנהלת החטיבה העליונה באולפנית בר אילן כתבה בדברי המלצתה: "דבורה היא חלק ממערכת החינוך זה שלושים שנה ולאורך השנים היא ממלאת שורה של תפקידים – מחנכת, מורה מסייעת ויועצת חינוכית. דבורה עובדת עם תלמידים על כל רצף הגילאים. עבודתה מתאפיינת ביצירת קשרים נפלאים עם כל הגורמים השותפים להשגת מטרות חינוכיות ואישיות ובבניית תוכניות ייחודיות במקצועיות, ביצירתיות ובמסירות רבה."

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *