מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

לאמהות טריות

שם הכתב: הילה מלקי מסלטי

החל מחודש זה (ינואר) יערכו מדי ימי ראשון סדנאות ופעילויות המיועדות לאמהות טריות ותינוקות מגיל לידה עד שנה ב Y Center- פולג בנתניה ומיועדות לאמהות מכל הסביבה.

הפעילות מציעה זמן איכות לאמהות ותינוקות ללא תשלום. מדובר בפעילות בוקר שמיועדת לאמהות שנמצאות בחופשת לידה. המפגשים מאפשרים לאמהות הטריות זמן איכות של אמא ותינוק, מספקים לאמהות מגוון של  תכנים מקצועיים בתחום ההתפתחות המוטורית של התינוק ומפגש מעשיר עם אמהות אחרות בכדי להתייעץ ולהחליף מידע.לאמהות טריות 1 צלם אמיר בן חיים

במהלך המפגש האמהות שואלות ומקבלות תשובות לכל מיני שאלות וסוגיות שוטפות בנושא גידול התינוק, תזונה, הנקה, שינה ועוד. הפעילות מאפשרת לאמהות ליצור  קשרים חברתיים חדשים עם אמהות אחרות בנמצאות גם הן בחופשת לידה עם תינוק בגילאים דומים.

המפגשים יערכו בין השעות 10:00- 12:00 בחלל הסגור של  חמים ונעים  "החלל המופלא" שבשעות הבוקר פתוח למשתתפי Y BABY בלבד ויהיו מחולקים לשתי קבוצות גיל: לידה – זחילה וזחילה – גיל שנה.

הרעיון לפעילות נולד דרך בנות צוות הפורטל mamy שהחל  ליזום אירועים שונים לאמהות ותינוקות מתוך מחשבה על כך שמצד אחד האם הטריה "משתגעת" בבית ולמרות הקשיים שמתעוררים לעיתים קרובות עקב המציאות החדשה  לא תמיד יש לה חברות באזור המגורים שנמצאות גם הן בחופשת לידה על מנת  להיפגש איתן ולהחליף חוויות ו…קיטורים.

(צילום: אמיר בן חיים)

הכתובת: Y Center פולג – שדרות גיבורי ישראל 17, נתניההעלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *