מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

יצא צדיק!!

שם הכתב: הילה מלקי מסלטי יצא צדיק 1

אחרי ששמע את הטרגדיה של הנער אשר הוכה קשות ע"י תלמידי בית ספר ואושפז בבית החולים, החליט בן גריידי, תלמיד בית ספר שרת לעשות מעשה מדהים בעל מסר ערכי חשוב. כל הפרטים בתוך הכתבה.

יצא צדיק

לפני כחודש לערך הזדעזענו לשמוע כולם על מקרה האלימות הקשה שחווה תלמיד כיתה ז' בבית ספר בנתניה, עולה חדש מרומניה, מצד תלמידים בשכבה גבוהה יותר. הסיפור הכואב דובר בכל ערוצי התקשורת ואף הושבתו הלימודים לשעתיים ראשונות, ברחבי העיר, לאות הזדהות ומחאה.

 

בן גריידי, תלמיד בית ספר שרת כיתה ז' 4 , צפה באותו הערב יחד עם אימו בחדשות והחליט לעשות מעשה אציל ומלא אהבה. יום למחרת בהגיעו לבית הספר החל לברר מיהו אותו הילד שהוכה? ואיך אפשר להגיע אליו? עוד באותו היום אסף כספים מכל מי שיכל, נסע לעיר קנה מתנה וזר פרחים והתקשר לאימו שרון לספר על המעשה וכוונותיו.

שרון מספרת לעיתוננו: " היינו בהלם, כשראינו את הכתבה, שוחחנו על זה, וחשבנו יחד איך ניתן להימנע מסיטואציות כאלו בעתיד ומה ניתן לעשות אם סיטואציה כזו תהיי מול עיננו ובכך הסתיים הסיפור מבחינתי. יום למחרת בן התקשר אלי לעבודה בצהרים וביקש ללכת לבקר "חבר". כששאלתי אותו מי החבר בדיוק, הוא סיפר לי שאתמול בערב הוא נחרד מהכתבה אז הוא החל בסדרת טלפונים ארוכה כדי לברר מי הילד שסבל כל כך. הוא דאג לציין שהוא "השיג" את הטלפון של ההורים שלו, הוא דיבר איתם והם הזמינו אותו להגיע אחה"צ, הוא גם וידא עם ההורים, אם הילד יכול לקבל אורחים, שלא ירגיש לא נעים או לא בנוח".

 

כמובן ששרון הסכימה לבן, שהרי מבחינתה זוהי גאווה אמיתית וסימון עוד וי גדול בסולם הערכים שהיא מקנה לילדיה. כשבן חזר הביתה הוא סיפר שהביקור היה מרגש "השארתי לו את הנייד שלי ואמרתי לו שמעכשיו יש לי חבר וחדש והוא מוזמן לבלות איתי מתי שהוא רוצה". סיכם בן את המפגש.

 

זהו סיפור עם מסר חשוב, שנוגע לכולנו ופרט בילדינו, במצבים כאלו מוציאים את עצמם ילדים רבים חסרי יכולת לסייע לנפגע מתוך פחד להיות נגד הזרם. להורים יש תפקיד חשוב והוא להיות קשובים לניואנסים הקטנים של ילדיהם, לראות שינוי בהתנהגות וכן, גם אם זה מצריך לחטט במעט בניידים

ואם כבר שיתפו אתכם במקרה כזה, יש לפעול במידית.

תודה לך בן על הרתמות מדהימה למען האחר ותודה לך אמא שרון על שיתוף הפעולה. יצאת צדיק.

 

 

 

 

4 תגובות

 • מאת גילעד משה:

  ראשית כל הכבוד לבן מעשה למופת , ושיקחו דוגמא חיובית ממעשה כזה מרגש . שנית כשקרה המקרה גם אני ניסיתי ליצור קשר כדי לבקר את הילד שנפגע , ואם ניתו גם עכשיו לשלוח את מס הפלאפון של הוריו כדי לדבר איתם ולבקרו תודה 0509010920 גילעד

 • מאת אלפי קולודני:

  כל הכבוד וגם יתר ילדי השכבה צריכים להתארגן ביחד עם ההורים ללכת לבקר את הנער ולשתף אותו בפעילויות ולתמוך בו

 • מאת בן גריידי:

  תודה לכולם על הערכה❣️

 • מאת נעמה גריידי:

  בן יקר. כבוד לזולת תמיד היה ניכר בהתנהגותך , גם בתוך המשפחה. ערך שלצערי כמעט ולא רואים היום. לימדת אותי שיעור חשוב, וכבוד הוא לי להיות חלק מהמשפחה שאתה חלק ממנה.

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/awapp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3408