מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

הצלחה עם תעודות

שם הכתב: הילה מלקי מסלטי הצלחה עם תעודות.

במסגרת הלימודים במגמת "הנדסת אלקטרוניקה ומחשבים" בקריית החמ"ד "ריגלר" מתמחים התלמידים ברובוטיקה כבר משכבה ז'. במהלך לימודיהם השנה פיתחו התלמידים ערכה אישית לניטור איכות מים בבריכות שחיה לפי מד ייחודי. המערכת מודיעה למשתמשים בבריכה על רמת זיהום המים והאם המים ראויים לרחצה. המערכת מכילה חומר שמשנה את צבעו בהתאם לרמת זיהום המים ומעדכן את המשתמשים באמצעות נוריות התראה. מטרת הערכה הייחודית היא לתת למשתמשים בבריכה אינדיקציה אישית ובלתי תלויה על איכות המים.

הפיתוח הייחודי של התלמידים זיכה אותם במקום השני בתחרות רובוטיקה אזורית שהתקיימה בהיכל שלמה בתל אביב.
הוביל את הקבוצה לזכייה המורה דוד אברמוב מהנדס אלקטרוניקה המרכז את המסלול המדעי-טכנולוגי ומלמד במגמת "הנדסת אלקטרוניקה ומחשבים"- בתיכון "ריגלר".
לדברי אורי כהן מנכ"ל תיכון "ריגלר" ביה"ס נמצא בימים אלה בתנופת התחדשות בתחומים רבים ומשקיע תקציבים גדולים בבניית מעבדות ייחודיות משוכללות ומתחמי הוראה חדשניים. ביה"ס חרט על דגלו את החינוך לתורה, אומנויות ומדעים. השילוב המנצח שמחנך את התלמידים לשמירת תורה ומצוות, יצירתיות ויזמות טכנולוגית ומכאן השמים הם הגבול.

 

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/awapp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3408