מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

הגיבורים של יוניסטרים

גיבורי יוניסטרים. צילום עצמי

חניכי עמותת יוניסטרים, יזמו אירוע מרגש בו העניקו אותות הוקרה לגיבורים מקומיים תושבי העיר נתניה, הפעילים בתחום החברתי ותורמים ממרצם ומזמנם למען הזולת בקהילה המקומית.

 

חניכי ארגון יוניסטרים, הפועל באקדמית נתניה, בשיתוף מינהל החינוך של עיריית נתניה ובתמיכת USAID  CITI- i  – ארגנו בשבוע האחרון ערב הוקרה לארבעה אישים, הפעילים לאורך שנים בתחום החברתי – התנדבותי. החניכים איתרו ארבעה גיבורים, למדו את קורות חייהם והכינו על כל אחד ואחת מהם מצגת להקרנה בארוע. הערב הופק על ידי תלמידי כיתות ט', שלהם זו שנת הפעילות הראשונה בתוכנית.

 

עמותת יוניסטרים פועלת בשותפות אסטרטגית עם הפדרציה היהודית של לוס אנג'לס במטרה להוביל לשינוי חברתי באמצעות הכשרת בני נוער וצעירים ליזמות עסקית וחברתית. יוניסטרים הוקמה מתוך מטרה להעניק לנוער ולצעירים שגדלו בפריפריה החברתית והגאוגרפית את הכלים לקבוע את עתידם בעצמם, לפרוץ את המסגרת בה הם גדלים, להצליח ברמה האישית בעולם היזמות והעסקים ובמקביל להוביל מיזמים קהילתיים במטרה להשפיע על העיר בה הם גדלו. כל זאת לצד מפגש עם בני נוער מתרבויות ומגזרים שונים הקיימים במדינה ובכך להכשיר מנהיגות המקדמת דו קיום בארץ. את בני הנוער מלווים בהתנדבות מעל ל- 4,000 אנשי עסקים בכל הארץ, המעבירים את הידע העסקי ממקור ראשון ומהווים עבורם מודל לחיקוי.

 

את אותות ההוקרה בחרו חניכי שנה א' להעניק לגב' שושי איגרא, על התנדבותה במד"א מעל 25 שנה וארגון מפגשי חברה ונגינה בבתי אבות סיעודיים בשילוב נוער מתנדב. למר יעקב קליין, מייסד עמותת "חסדי נפתלי" על דאגה לחלשים ונזקקים באיסוף תרומות מזון, ריהוט, תרופות, ציוד ועוד.

עוד בחרו להעניק אות הוקרה לגב' שרון טרבלסי – מורה בתיכון ריגלר, מייסדת "עמותת שי"  להנצחת אחיה שי טרבלסי, שמטרתה להנחיל לתלמידיה את הערכים של נתינה וחסד דרך מגוון פעילויות התנדבות למען האחר ותרומה לקהילה וכן לגב' נטלי חביב – מפיקת שמחות ואירועים לחתני בר ובת מצווה למשפחות מעוטות יכולת בעזרת אנשים טובים ונדיבים מקהילת נתניה.

 

בערב זה נכחו הגיבורים המקומיים ומשפחותיהם, חניכים, הורים ובוגרי התכנית.

עדי מידן, מנהלת מרכז נתניה בעמותת יוניסטרים ציינה כי: "אחת המטרות של תכנית יוניסטרים הינה להכשיר את בני הנוער ליזמות חברתית ויצירת השפעה חיובית וקידום החברה והסביבה המקומית או הנרחבת של אותו החניך. אני גאה בחניכים שבחרו גיבורים מעוררי השראה וראויים לכל הערכה, יישר כוח".

צילום עצמי

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/awapp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3408